tualimforum.com

tualimforum.com (http://www.tualimforum.com/)
-   Tarot Falı (http://www.tualimforum.com/tarot-fali/)
-   -   Tarot Falı Kartı Kılıç Beşlisi Anlamı ve Açıklaması (http://www.tualimforum.com/tarot-fali/91331-tarot-fali-karti-kilic-beslisi-anlami-ve-aciklamasi.html)

Tarot 19.01.12 14:05

Tarot Falı Kartı Kılıç Beşlisi Anlamı ve Açıklaması
 
Tarot Falı Kartı Kılıç Beşlisi Anlamı ve Açıklaması


KILIÇ BEŞLİSİ

Kartta, fırtınalı bir göğün altında rakiplerinin kılıçlarını ele geçiren bir şövalye gözüküyor. Bu kartı kendisinden sonra gelen kartlarla birlikte yorumlamak gerekir. Çünkü Kılıç Beşlisi, mücadelenin galibi mi, mağlubu mu olduğunuz sorusunu yanıtlamaz. Bir sonraki karta göre yenilginin nedenleri veya bunun bir zafer olup olmadığı anlaşılacaktır.

İş çevrenizden olan kişilerle tartışmalara girebilirsiniz. Bu kişiler, sizin başarınızı kıskanan kişiler olabilir. Biraz daha dikkatli olduğunuzda bunların kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.
http://img545.imageshack.us/img545/2882/kilibels.jpg
Düz

Yenilgi, başarısızlık. İhanet veya iftiraya uğramak. Kariyerde düşüş, gözden düşme. Aşağılanma, küçük düşme. Başarısızlığın kabul edilerek, geleceğin yeniden planlanması yönünde bir uyarı. Aldatıcı bir zafer. Rakipler, gergin bir bir ortam. Atılacak adımlara dikkat etme gereği. Suç işlenen bir ortamda bulunmak, bir ayıbı görmek.
http://img827.imageshack.us/img827/8...rskilibels.jpg
Ters

Yenilgi. Rakiplerin gerisinde kalmak. Yanlış adımlar atmak, detayları gözden kaçırmak. Yakındaki birinden gelecek ihanet. Aldatıcı bir zafer. Kayıplar, üzüntü, bir yakının vefatı.

Pelince 06.05.18 23:49

Tarot Falı Kartı Kılıç Beşlisi Anlamı ve Açıklaması
 
Tarot Falı Kartı Kılıç Beşlisi Anlamı ve Açıklaması

Teşekkürler


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:43 .

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2