Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.12.10, 00:55   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Tunceli Sağlık Meslek Lisesi - Sağlık Meslek Lisesi

Tunceli Sağlık Meslek Lisesi - Sağlık Meslek Lisesi

Tunceli Sağlık Meslek Lisesi 16.07.2007 tarihinde açılmış olup; halen Atatürk Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi’nin eğitim ve öğretim gördüğü Eski Ticaret Lisesi binasının üst katında eğitim ve öğretime devam etmektedir. Tunceli Sağlık Meslek Lisesi Yüksek Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Hemşire yetiştirmektedir. Okulumuz yeni açılan bir okul olduğu için tek sınıftan oluşmaktadır. Öğrenci mevcudumuz:24’tür.
2008-2009 Eğitim ve Öğretim yılı itibariyle bu sayı 48(Kırk sekiz) olacaktır. Bu sayıda iki sınıfa tekabül edecektir. Tunceli Sağlık Meslek Lisesi karma eğitim vermektedir.

Adres
: Cumhuriyet Mah. Sağlık Meslek Lisesi / Tunceli

Telefon
: 0 428 212 32 35 ( Santral )

: 0 428 212 32 35 ( Müdür )

( Fax )

: 966625@meb.k12.tr

Okul Müdürü
: Serap GÜR

Okulumuza Ulaşım

Şehir Merkezi-Cumhuriyet Mahallesi arasında çalışan Şehir içi dolmuşlarla okulumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla