Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.01.11, 13:43   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Jaguar
Moderator

Jaguar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 1228
Puan Grafiği
Rep Puanı:4393
Rep Gücü:61
RD:Jaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
196 Mesajına 334 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon 'Aslan'ın Transferi Alex Kadar İyi'

'Aslan'ın transferi Alex kadar iyi'

Galatasaray'ın yeni transferi Juan Culio'yu Fabian Torres anlattı..

Alex kadar iyi Culio ile Galatasaray orta sahası önemli ölçüde güçlenecek.

Asla bencil değildir. Kendisini değil, takımı ön plana çıkarmayı sever.

Rölanti futboldan nefret ettiği
için
sahada basmadık yer bırakmaz.

Sol ayağını
mükemmel
kullanır, uzaktan şık goller atar.

Bana göre
Türkiye
'de ikinci Alex dönemi başlıyor. Alex'in bütün yeteneklerine sahip, ayrıca ondan çok daha hızlı.

Bence Adnan Polat başkanlığı dönemindeki en
önemli
transferini yaptı. Hem Galatasaray'ı hem de Hagi'yi bu transfer için kutlamak lazım.

Keita da G.Saray'ı bombaladı

G.Saray yönetimine bir serzeniş de Abdul Kader Keita'dan geldi.

Son günlerde iyice eleştiri oklarının hedefi olan Adnan Polat başkanlığındaki Galatasaray yönetimine bir serzeniş de Abdul Kader Keita'dan geldi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin Katar'ın Al Saad takımına sattığı Keita, Fransız Nordeclair gazetesine verdiği demeçte "Al Saad, Galatasaray'dan kesinlikle daha profesyonel yönetilen bir kulüp. En azından burada saygı görüyorsunuz" ifadesini kullandı.

TARAFTAR SEVİYORDU

Qatar SC takımıyla oynanan final maçında şampiyonluğun mimarı olan Keita, Katar'da kendini rahat hissettiğini söyledi. Fotomaç'ın haberine göre, Keita, Galatasaray'da yaşadığı hayal kırıklığını şöyle dile getirdi: "Türkiye'de iyiydim, taraftarlar beni seviyordu. Ama bir gün bana geldiler, gitmem gerektiğini ve benim için iyi bir
teklif aldıklarını söylediler. Ben de istenmediğim yerde duramazdım. Böyle bir yönetim ve anlayış görmedim
--------------Tualimforum İmzam--------------

jaguar
Jaguar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla