Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.03.08, 22:09   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
tualim
Administrator

tualim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 3793
Puan Grafiği
Rep Puanı:22454
Rep Gücü:20
RD:tualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 125
207 Mesajına 2.102 Kere Teşekkür Edlidi
:
Lightbulb Doğum Günü Mesajları

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum Doğumgünün kutlu olsun !
Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun...

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

Bugün doğumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin... Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle...

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun!

BIRAZ SANS, BIRAZ SEVGI VE SABIR, BIRER PARCA ZAMAN, BASARI VE MEMNUNIYETI DE EKLERSEK MALZEMELERE, HEPSINI KARISTIRIP SENIN ICIN UZUN VE DILEKLERININ GERCEKLESTIGI BIR "HAYAT PASTASI" YAPABILIRIZ SANIRIM... NICE YASLARA

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun MUTLU YILLAR

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN

Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun...

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum. Nice yıllara...

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme! Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. İyi ki doğdun. Nice mulu yaşlara...

Hayatın bu kadar güzel olduğunu anlamamıştım seni tanımadan. Hele seni böyle deli divane sevmeden önce. Sana binlerce teşekkür ediyorum. Benim olduğun ve beni mutlu ettiğin için. İyiki doğdun, iyiki varsın aşkımm... Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni çooooook seviyorum!

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun? Oysa sen benim için sadece bugün değil hergün farklı ve özelsin, Doğum günün kutlu olsun...

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dilerim. Nice yıllara...

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olmasını umut ederim. Belki yanında değilim, ama bil ki kalbinin en derin yerinde seninleyim. Nice yıllara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri armağan etmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her güneş doğuşu sana onları müjdelesin, nice mutlu senelere...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin. Ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dünyada eşsi bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yeni yaşının kalbinin güzelliği gibi geçmesi dileğiyle, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Dilegim Bugun Diledigin Tum Dileklerin Gercek Olmasi. Belki Yaninda Degilim Ama Bil Ki Kalbimin En Derin Yerinde Bugunu Seninle Kutluyorum. Nice Yaslara...

Bugun Dogumgunun Oldugu Icin Farkli Ve Ozel Oldugunu Mu Saniyorsun Sen? Oysa Sen Benim Icin Sadece Bugun Degil Her Gun Farkli Ve Ozelsin. Iyi Ki Varsin...

Dogdugun Gun Bulutlari Yirtarak, Bir Gunes Gibi Etrafina Aydinlik Sacarak Girdin Hayata. Hep Sevgiyle Yasa! Nice Yaslara...

Gelecegini Olusturacak Her Yeni Gunun Bir Onceki Gunden Daha Guzel, Isteklerine Uygun Ve Seni Mutlu Edecek Sekilde Olmasini Dilerim. Nice Seneler...

Dilerim Yeni Yasinda Mutluluklarin En Guzelini Yasar, Basari Merdivenlerini Tirmanirsin Ve Dilerim Yuzun Hep Guler, Neseni Hic Yitirmezsin. Dogumgunun Kutlu Olsun!

Dunyada Essiz Bir Guzellik Varsa O Da Kalbindedir. Hayatinin Bundan Sonrasi Kalbinin Guzelligi Gibi Gecsin. Iyi Ki Varsin Ve Iyi Ki Dogdun!

Yasa . Sev . Gul! Bunlar Eksik Olmasin Yasaminda. Yasin Kac Olursa Olsun Her Seyin En Guzeli Seninle Olsun. Nice Mutlu, Neseli Ve Yasam Dolu Yaslara...

Bugun Bir Yasini Daha Doldurmanin Mutlulugunu Yasarken Gelecegin Sana Kalbindeki Tum Dilekleri Vermesini Diliyorum. Dogumgunun Kutlu Olsun.

Fluuuppp! Bu Bir Sms Surprizi. Sana Sans Getirmek Icin Burada. Bu Yuzden Hemen Gozlerini Kapat Ve Bir Sey Dile. Mutlu Yillar Sana, Mutlu Yillar Sana.

Kisa Bir Mesaj Olmali Bu. Sana Binlerce Opucuk Ve Sevgi Yolluyorum Buradan.. Bil Ki Unutulmadin.. Dogumgunun Kutlu Olsun!

Arkadaslar Yildizlar Gibidir, Onlari Her Zaman Goremezsin Ama Senin Icin Her Daim Varolduklarini Ve Seni Dusunduklerini Bilirsin. Bugun Beni Goremezsen De Bil Ki Yanindayim! Dogumgunun Kutlu Olsun... Iyi Ki Varsin Varsin.. Birlikte Daha Nice Yaslara...

Dikkat! Bu Mesaj Sevgi, Nese Ve Iyi Dilek Icermektedir. Bir Dakika Icin Yasamin Ve Seni Dusunen Birinin Oldugunun Sevincini Hisset Ve Mutlu Ol! Bu Mutlulugun Her Zaman Sursun. Iyi Ki Dogdun. Nice Mutlu Yaslara...

Dilerim Yeni Yasinda Mutluluklarin En Guzelini Yasar, Basari Merdivenlerini Rahatlikla Tirmanirsin Ve Dilerim Yuzun Hep Guler, Neseni Hic Yitirmezsin. Sevgi Dolu Kalman Ve Mutlu Olman Dilegiyle... Dogumgunun Kutlu Olsun!

Biraz Sans, Biraz Sevgi Ve Sabir, Birer Parca Zaman, Basari Ve Memnuniyeti De Eklersek Malzemelere, Hepsini Karistirip Senin Icin Uzun Ve Dileklerinin Gerceklestigi Bir "hayat Pastasi" Yapabiliriz Sanirim... Nice Yaslara!

Bir Yil Daha Bitti, Ama Sakin Uzulme Zaman Cabuk Geciyor Diye... Unutma Ki Herkes Ayni Seyi Yasiyor. Bu Yilin Sonunda Geriye Baktiginda Umarim "harika Bir Yildi" Dersin.. Tum Dileklerinin Gerceklesmesi Dilegimle.. Nice Yillara...

365 Sayfalik Bir Oyku Daha Basliyor, Her Gune Bir Yaprak Sakla, Her Yapraga Bir Oyku Sigdir Mutluluk De Adina. Nice Guzel Oykuler Senin Olsun. Iyi Ki Dogdun.

Gunes Kadar Sicak, Kartanesi Kadar Berrak, Yagmur Kadar Saf Ve Temiz Bir Omur Dilegiyle.
--------------Tualimforum İmzam--------------
TUALİM

Tualimforum kurallarını okuyunuz Lütfen.
Forum kullanımı hakkında bilgi için TIKLAYINIZ%TIKLAYINIZ.
Soru ve sorunlarınızı BURADAN bize yazabilirsiniz.
Kurallara uymayan kişilerin tualimforum'a girişleri yasaklanacaktır.
Lütfen imzanıza site adı, link içeren resimler koymayınız sorgusuz silinecektir.
tualim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla