Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.02.11, 23:13   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Köseköy Pirelli Lisesi Kocaeli İzmit - Köseköy Pirelli Lisesi

Köseköy Pirelli Lisesi Kocaeli İzmit - Köseköy Pirelli Lisesi

Okulumuz 2007-2008 eğitim öğretim yılında 70 öğrenciyle genel lise olarak hizmete açılmıştır. Kütüphane, laboratuvar vb. yerler hariç toplam 24 dersliği bulunan okulumuz 24 X 30 = 720 öğrenci kapasitesine sahiptir. "Eğitime %100 Destek Kampanyası" dahilinde Pirelli Lastikleri A.Ş. ve Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle yapılan, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi, Milli Eğitim Bakanı Sayın Hüseyin Çelik, Kocaeli Valisi Gökhan Sözer ve Türk Pirelli Lastikleri Murahhas Azası Andrea Pirondini ve yerel yöneticilerin bulunduğu bir törenle açıldı. 12 Ocak 2008 tarihinde Milli Eğitim Bakanımız Sayın Hüseyin Çelik, katıldığı açılış törenimizde okulumuzun Anadolu Lisesine dönüştürülmesi talimatını verdi. 2008-2009 eğitim öğretim yılında Genel Lisesi kademeli olarak kapatılmaya başlanan okulumuza, 180 Anadolu Lisesi öğrencisi alındı. 2008 OKS puanına göre öğrenci alan okulumuzun taban puanı 356,804'tür. 2009 OYP taban puanımız da 387,755'tir.

İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
Adresi: HACI MUSTAFA MAH. GÖL SOK. NO:4 KÖSEKÖY KOCAELİ / İZMİT
Telefon Numarası: 2623735999
Faks Numarası: 2623735999
http://www.pirellilisesi.meb.k12.tr/
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla