Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.03.11, 01:51   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Doğubeyazıt Lisesi Ağrı Doğubeyazıt

Doğubeyazıt Lisesi Ağrı Doğubeyazıt

Bugünkü Doğubayazıt Lisesi 1948 yılında Orta okul olarak eğitim-öğretime başlamıştır. Bina olarak Rusların Doğubayazıt'ı işgali sırasında 1919 yılında yaptırılan Dekevil İstasyonu olarak kullanılan bina Rus işgalinin bitiminden sonra bir süre erat koğuşu olarak kullanılmıştır. Daha sonra yukarı Doğubayazıt'tan transit yolu civarına nakil tarihi olan 1938 yılında hükümet konağı olarak kullanılmıştır. Yeni Hükümet Konağının inşasından sonra 1945 yılında ilkokul olarak kullanılmıştır. İlkokulun yeni binasına taşınmasından sonra bir süre ceza evi olmuş, 1948 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na devredilerek ortaokul binası haline getirilmiştir. 1961-1962 Eğitim-Öğretim yılında şu anda Cumhuriyet İlköğretim Okulu olarak kullanılan binaya taşınmıştır. Eski ortaokul binası şu anda Doğubayazıt Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanılmaktadır.

Adres :
Çiftepınar Mah. Rıfkı Başkaya Cad.
Doğubayazıt/AĞRI
» Telefon :
0-472-3126082
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla