Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.03.11, 23:36   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Ferit Şahenk Biyografisi - Ferit Şahenk Hayatı - Ferit Şahenk Kimdir?

Ferit Şahenk Biyografisi - Ferit Şahenk Hayatı - Ferit Şahenk Kimdir?

Ferit Şahenk, 1964 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Boston College’ı geçen Şahenk, 1987 yılında, Pazarlama ve İnsan Kaynakları bölümünden mezun oldu.
1991 yılında, Garanti Menkul Kıymetler Şirketi’ni kurdu. 1994 yılına gelindiğinde, Garanti, Türkiye’deki en büyük menkul kıymetler şirketi haline gelmişti. Garanti Menkul Kıymetler Şirketi, 1994 yılında Doğuş Grubu’nun yatırım bankası haline geldi ve yeni kurulan bu bankanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’na Ferit Şahenk getirildi.
1990-1997 yılları arasında Doğuş Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu başkanlığı yapan Şahenk, 2001 yılının nisan ayında, kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman babası Ayhan Şahenk’in yerine, henüz 37 yaşındayken Doğuş Holding’in başına getirildi.
Şahsi serveti, Forbes dergisine göre 2007 yılında 1.3 milyar dolar olan Şahenk, Doğuş Holding çatısı altında çalışan 20.000’den fazla insanın da işvereni konumundadır. Diana Şahenk ile evli olan başarılı iş adamının, Defne adında bir kız çocuğu bulunmaktadır.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla