Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.04.11, 22:38   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Hazım Kulak Anadolu Lisesi Aksaray - Aksaray Hazım Kulak Anadolu Lisesi

Hazım Kulak Anadolu Lisesi Aksaray

Aksaray Hazım Kulak Anadolu Lisesi

Okulumuz 1987-1988 öğretim yılı başında Aksaray merkez Kılıçaslan Ortaokulu işlik binasında yetmişiki (72) öğrenciyle eğitim, öğretime açılmıstır. Kendisine ait binanın temeli Milli Egitim Bakanı Sayin Avni Akyol tarafindan 13 Nisan 1989 günü atılmıştır. Devlet vatandaş işbirliği sonucunda; arsası ve temel atma giderlerinin bir kısmı iş adamı Hazım Kulak tarafindan, bir kısmı da hayırsever vatandaşların yapmış oldugu bağışlardan karşılanmış, daha sonra okul, Milli Egitim Bakanlığı tarafindan yaptırılarak 1994 yılında tamamlanmıştır. 1993-1994 Ögretim yılının ikinci yarısından itibaren kendisine ait binaya taşınarak eğitim ve öğretime devam etmektedir.

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ VE TELEFON NUMARALARIMIZ:

Büyükbölcek Mahallesi Tatar Sokak 68200/AKSARAY
Tel-Fax-Santral:0(382) 2125486 - 2136795

05056021387 MEB HATTI SANTRALE BAĞLI

E-Posta: hkal@anadolulisesi.org
yusufturkoglu@anadolulisesi.org
okulmuduru@anadolulisesi.org

Web:www.anadolulisesi.org
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim