Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.06.11, 19:03   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Temel Coşkun Biyografisi - Temel Coşkun Hayatı - Temel Coşkun Kimdir?

Temel Coşkun Biyografisi - Temel Coşkun Hayatı - Temel Coşkun Kimdir?

1956 yılında Ordu'da doğdu.
İlk ve Orta tahsilini Ordu’da, Lise tahsilini Trabzon’da, Yüksek tahsilini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde yaptı. 1975-1986 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığında görev aldı. 1986-1995 Yalova’da öğretmenlik ve idarecilik, 1995-1999 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü, 1999-2002 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel ve Eğitim Daire Başkanı, 2002-2003 İ.S.K.İ. Eğitim Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı, 2003-2005 İSKİ. Personel Daire Başkanı, 2005-2007 İSKİ Kanal Ruhsat Daire Başkanı, 2007- İ.S.K.İ.’de halen Asya Bölgesi Abone İşleri Daire Başkanı olarak görev yapmakta olup aynı zamanda İDO-İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir.Temel Coşkun Kimdir, Hayatı
İ.B.B. İştiraklerinden İstanbul Ulaşım AŞ, Hamidiye Kaynak Suları AŞ, İsfalt AŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyelikleri; Mahalli İdareler Kamu İşveren Sendikası Başkan Vekilliği ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.
Temel COŞKUN, evli ve 4 çocuk babasıdır.

--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla