Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.08.11, 17:54   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Doğanyurt İlköğretim Okulu Tuzluca Iğdır - Iğdır Tuzluca Doğanyurt İlköğretim Okulu

Doğanyurt İlköğretim Okulu Tuzluca Iğdır - Iğdır Tuzluca Doğanyurt İlköğretim Okulu

Doğanyurt İlköğretim Okulu Iğdır Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğanyurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğanyurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğanyurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doğanyurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DOĞANYURT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Doğanyurt Köyü Tuzluca/Iğdır

Telefon Numarası: 476 3112011

Faks Numarası:

E-mail Adresi:

Web Adresi: -
--------------Tualimforum İmzam--------------
Anaokulu - İlköğretim

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Pelince
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla