Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.03.08, 02:51   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
Admin
Administrator
 
Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 425
Konular: 410
Puan Grafiği
Rep Puanı:2520
Rep Gücü:20
RD:Admin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 46
27 Mesajına 153 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Kandil (Kadir gecesi, Miraç kandili, Berat kandili) Mesajları

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
* * *

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller?
* * *

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
* * *

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
* * *

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
* * *

Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.
* * *

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
* * *

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun?
* * *

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. kandiliniz hayırlı olsun!
* * *

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..
* * *

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
* * *

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
* * *

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
* * *

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
* * *

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..
* * *

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… İyi Kandiller..
* * *

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..
* * *

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..
* * *

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller?
* * *

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
* * *

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
* * *

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.
* * *

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
* * *

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.
* * *

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. kandiliniz mübarek olsun..
* * *

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
* * *

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.
* * *

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
* * *

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle kandiliniz mübarek olsun
* * *

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle.
Nice kandiller.
* * *

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.
* * *

Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
* * *

Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarım Allah’a emanet olun.
* * *

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…
* * *

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için
* * *

Kardesligin daimi oldugu, sevgilerin birlestigi dostluklarin hic bitmedigi, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yinede sevgi dolu nice kandillere.
* * *

Mutluluk bankasinin saglik ve guzellik subesindeki 2002 nolu hesabiniza 365 adet sevgi konmustur. Dilediginizce kullanabilirsiniz nice kandillere.
* * *

En isiltili bakislarin gozlerinde, en tatli sozlerin kulaklarinda, tum mutlulukarin avuclarinda ve en sonsuz sevgilerin gonlunce yasayacagi nice mutlu kandillere.
* * *

Gecmisin bugunle, isigin golgeyle, umudun gercekle, uzuntunun neseyle, ofkenin sevgiyle baristigi nice kandillere.
* * *
Semanin kapilarinin acilip rahmetin saganak, saganak yagdigi bu gunde dusen damlalarin sizi ailece siril siklam etmesi dilegiyle.
* * *

Ruzgarin kemanini caldigi ve yagmur damlalarinin percerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip, keske dedigin tum guzelliklerin sizin olsun
* * *

21. Yuz yilin ilk adimin da tohumlanan umutlarinizin, ikinci adimda filizlenmesi dilegiyle, ailece tum kandiliniz kutlu. mutlu ve huzurlu olsun.
* * *

Sofraniz afiyetli, paraniz bereketli, karalariniz isabetli, yuvaniz muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sihhatli, yuzunuz mutlu, kadiliniz kutlu olsun.
* * *

Gecenin guzel yuzu yuregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, gunes oyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.
* * *

Bir damla umut serpilsin yuregine, bin tatli umut dolsun gunlerine, hayallerin gercekleri bulsun, butun dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.
* * *

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara acildigi, gozlerin masumiyet aradigi bu mubarek gunde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.
* * *

Ne zaman ki iyiki’lerimiz keske’lerimizden onde gider; O zaman hayati yasariz. Oysa cogumuzu hayat yasiyor. Iyiki’lerle dolu bir yasam dilegiyle iyi kandiller.
* * *

Gunesin pembeligiyle dogan, safligiyla suzulen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en guzel duygu hep seninle olsun.
* * *

Bir bayram gulusu savur goklere eski zamanlara, gulucukler getirsin, oyle icten, oyle samimi olsun, gozyaslarini bile tebessume cevirsin.
* * *
Yuzundan gulucuk, kalbinden sevgi, bedeninden saglik, cevrende dostluk, omrunden huzur ve nese eksik olmasin kandillerin hep kutlu olsun.
* * *

Bir avus alkis, bir kucak sevgi, sicak bir mesaj, kapatir tum mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, bayraminiz kutlu olsun.
* * *

Beyaz bir guvercin gonderiyorum sana, kanatlarinda mutluluk, yureginde sevgi, tuylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mubarek olsun.

* * *
Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananin, mutluluk bekleyenin, bunlarin tumu senin ve sevdiklerinin olsun.
* * *

Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim.--------------Tualimforum İmzam--------------
Mesajınızda:


-> Mail Adresinizi verirseniz,
-> Konuyla alakasız yorum yaparsanız / Konuyla alakasız bir soru sorarsanız,
-> Amaçsız, içinde paylaşım olmayan, saçma konular açarsanız,
-> Üstüste mesaj yazarsanız ( Flood yapmakda denir),
-> Küfür ederseniz,
-> Konuyla alakasız bir başlık atarsanız,
-> Mesajınızın tamamını büyük harfler veya puntolar kullanarak yazarsanız,


Mesajınız SİLİNİR ayrıca siz BANLANIRSINIZ.

Admin
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla