Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.03.08, 05:00   #7 (permalink)
Kullanıcı Profili
tualim
Administrator
 
tualim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Üyelik tarihi: Jan 2008
Mesajlar: 2.920
Konular: 3793
Puan Grafiği
Rep Puanı:22454
Rep Gücü:20
RD:tualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 125
207 Mesajına 2.102 Kere Teşekkür Edlidi
:
Red face

KANDİL KUTLAMA MESAJLARI
vAllah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaip Kandilinde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun... Kandiliniz mübarek olsun!
vAllah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun...
vAvuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalplerimizi okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
vBenim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır kandiller ayrı geçince üzüldüğüm. Kandiliniz mübarek olsun!
vBin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...
vBir kandil gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kandilin kutlu olsun...
vBiraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde, gönlünüz gül bahçesi, kandiliniz mübarek olsun.
vBirlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek kandilinizi tebrik eder, mutluluklar dilerim.
vBu gece beraat kandili... Günahtan kurtuluş gecesi... Haydi dua edelim... Temizlensin günah defterleri... İyi kandiller...
vBu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!
vBugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kandiliniz hayırlara vesile olsun.
vBu güzel günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
vBugün ellerini semaya, gönlünü Mevla'ya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç. Bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil. Kandilin mübarek olsun.
vBugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kandiliniz hayırlara vesile olsun.
vCevahir varken pul neye yarar? Rabbini bilmeyen kul neye yarar? Herkes tutmuş bir yol gidiyor, Allah'a gitmeyen yol neye yarar? Kandiliniz kutlu olsun.
vDertleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
vDostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşının akmadığı ve gülücüklerin bitmediği en güzel kandiller sizin ve sevdiklerinizin olsun.
vDuanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
vDudaklarım kıpırdadığında, ellerim semaya her açıldığında, ismin aklımda. Rabbim sana, kendi katından güzel üstü güzellikler ihsan etsin. Kandilin mübarek olsun.
vDünya'da bir sizde bin olsun, kainatta damla sizde okyanus olsun. Hayatınız hep neşe, hep gülücük, ama ille de sevgi dolu olsun. Kandiliniz mübarek olsun.
vEllerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla'ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
vEn delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir kandiller. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak 'merhabadır' kandiller. Kandiliniz kutlu, her şey gönlünüzce olsun.
vGül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım... Kandilin kutlu olsun.
vGüneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
vGün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller...
vGüzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir kandil diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz.
vHayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Kandilin kutlu olsun.
vHayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu bu kandilin, yaşadığınız tüm sorunları alıp ***ürmesi dileğiyle... Kandiliniz mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.
vHer ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu kandilin de sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.
vHımmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım... Dur dur buldum Kandilin kutlu olsun!..
vHZ. Hamza'nın cesareti yüreğinizde, Hz. Ali'nin kuvveti bileğinizde, Hz. Ömer'in adaleti içinizde, Hz. Muhammed'in nuru yüzünüzde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.
vKalpler vardır sevgiyi yaşamak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için ve özel günler vardır sevdiklerimizi unutmamak için. kandiliniz kutlu olsun.
vKalplerimiz imanla, gönüllerimiz huzurla dolsun. Ne kurulmuş bağlar, ne de dostluklar unutulsun. Kandiliniz Mübarek olsun.
vKandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
vKandiliniz kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı ve yuvanız bereketli olsun...Kandiliniz mübarek olsun.
vKandilinizi en içten dileklerimle kutlar, bütün bir ömrünüzü kandil neşesi içerisinde sağlıklı, mutlu, sevgiyle ve güzelliklerle dolu geçirmenizi dilerim.
vKandiller, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Kandiller, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice kandiller geçirmek dileğiyle...
vMeleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Kandiliniz kutlu olsun.
vMübarek kandilin ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı kandiller dileğiyle.
vMüjde! Bu gece günahlarda yüzde yüze varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan ekstra puanlar var. Not: Kul hakkı kampanya dışındadır. Kandiliniz mübarek olsun.
vOguz beyli, bozkurt soylu ey türk oğlu. Ocağın tütsün, kaderin gülsün, başın dik, alnın açık, kılıcın keskin, evinde mutlu, kandilin mübarek olsun.
vRabbim çekirdeğe orman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, mübarek gecelere de cennet gizlemiş. Hayırlı kandiller.
vRegaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun.
vSema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı kandiller.
vSemanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.
vTalihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
vÜç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Kandiliniz kutlu olsun...
vVarlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun. Bu değerli kandilde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
vYağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
vYağmurun toprağa hayat verdiği gibi, dualarında hayat bulacağı bu gecede, dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
vYitirilmiş ve özlemle beklenen umutlara elçilik edecek bu gecede en ulaşılmaz gördüğünüz hayallerinize en parlak güneşlerin doğması dileğiyle... Kandiliniz mübarek olsun.
vYakınlık, ne zamanla ne mekanla sınırlıdır ama eller göğe açıldığında aklına gelenler yakınlarındır. Akıllarda ve dualarda olmak dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.
vYoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle. Kandiliniz kutlu olsun.
vYükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım. Allah'a emanet olun. Güzel kandiller...
vYüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kandilin kutlu olsun...
--------------Tualimforum İmzam--------------
TUALİMTualimforum kurallarını okuyunuz Lütfen.
Forum kullanımı hakkında bilgi için TIKLAYINIZ%TIKLAYINIZ.
Soru ve sorunlarınızı BURADAN bize yazabilirsiniz.
Kurallara uymayan kişilerin tualimforum'a girişleri yasaklanacaktır.
Lütfen imzanıza site adı, link içeren resimler koymayınız sorgusuz silinecektir.
tualim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla