Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.12.11, 23:18   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Serap
Moderator

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 1880
Puan Grafiği
Rep Puanı:5102
Rep Gücü:72
RD:Serap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 682
226 Mesajına 380 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Mehmet Zeki Aydın Biyografisi - Mehmet Zeki Aydın Hayatı - Mehmet Zeki Aydın Kimdir

Mehmet Zeki Aydın Biyografisi - Mehmet Zeki Aydın Hayatı - Mehmet Zeki Aydın Kimdir

Mehmet Zeki Aydın (D. 1959, Çumra, Konya), Türk yazar, Akademisyen.

1979'da Ortaöğrenimini Manisa İmam Hatip Lisesi'nde tamamlandı. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden 1985'te mezun oldu. 1993'de AÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Din Eğitimi Anabilim Dalı'nda doktorasını tamamlandı. 3 yıl Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nde Eğitim Uzmanı olarak görev yaptı. 1994'de Cumhuriyet Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi, Din Eğitimi Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak atandı. Tunus, Belçika, Fransa ve Almanya'da araştırmalarda bulundu. 1998'de doçent ve 2004'de profesör oldu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Ana Bilim Dalı'nda profesör veFelsefe ve Din Bilimleri Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kitapları

Ailede Ahlak Eğitimi
Okulda Ahlak Eğitimi ve Ahlak Öğretiminde Örnek Olay İncelenmesi Yöntemi
Din Öğretiminde Yöntemler
Türkiye ve Almanya'da İslam Din Dersi Tartışmaları
Erdemler Serisi
Din Eğitim ve Öğretiminde Buldurma (Sokrates) Yöntemi
--------------Tualimforum İmzam--------------
Serap
Serap isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla