Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.01.12, 23:29   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Okyanus
Moderator

Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7149
Puan Grafiği
Rep Puanı:16317
Rep Gücü:20
RD:Okyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 54
889 Mesajına 1.404 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Berk Oktay Biyografisi - Berk Oktay Hayatı - Berk Oktay Kimdir?

Berk Oktay Biyografisi - Berk Oktay Hayatı - Berk Oktay Kimdir?

28 Ekim 1982 Ankara dogumlu, ortaokul ve liseyi Ankara'da okuyan üniversiteyi de Ankara'da Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisligini okuyup, mezun olan Berk Oktay, 2003'te Bestmodel Of Türkiye yarisma'sini kazanarak en iyi marklarin yüzü oldu.
Şimdi de TÜRKER INANOGLU'nun sahip oldugu ERLER FiLM ile Tatli Bela Fadime basrollerini
Nehir Erdogan, Füsun Demiral, Cezmi Baskin ve Bülent Alksin'da oynadigi dizi'de basrol oyuncusu Levent Kabasakal olarak oynuyor...

Oyunculuga Nasıl Karar Verdi?
Oyunculuk çocukluktan kafamda kendim için yarattıgım islerden biriydi. Hep bunun için dogru zamanı bekledim güzel bir proje olsun istedim ve buldum.

Modellik
Her zaman ilk'ler güzeldir bunun içinde ilk göz agrım olan modelligi unutamam. Özel Hayatımla
ilgili konusmak hosuma gitmiyor. Orası benim Mahremim. Su anda beraber iliskide oldugum biri yok.

2000 - 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100'ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti.

Paris'e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi bir çok markalarla çalıştı.

Üniversite eğitimini tamamlamak için Türkiye'ye döndü ve 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu'ndan aldığı teklifle Türvak'tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı.

Berk Oktay Resimleri
--------------Tualimforum İmzam--------------

Konu SERDEM tarafından (23.10.13 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir..
Okyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla