Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.02.12, 00:30   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Yirmi5april Küçük İskender - Yirmi5april Kitap Tanıtım

Yirmi5april Küçük İskender - Yirmi5april Kitap Tanıtım

Tehlikeli bir koşuşmaya eklenmiş, cam bir labirent. İçinden çıkamıyor ve koridorlarında ilerlerken hayale dönüşmenin acısını çekiyorsunuz. Bu trajedi hüzünden oluşmuyor, sadece sihirden ibaret. Kahramanları ise bilinmek ile bilinmemek arasına diz çökmüş, tanrıların eteklerinde aykırı ama görkemli bir şölene davetliler.

Kimisi iyiliğin kollarında felaket planları kuruyor, kimisi kötülüğün atıldığı kuyularda sevgi şarkıları besteliyor. İyi ile Kötü'nün arkadaşlıkları hepimizi tedirgin ettiği kadar evreni de mutluluğa sürükleyebilir. Yahut her şey mecburen yine kalpte karşılaşacak, yine orada infilak edecektir.

küçük İskender, her yeni baskısında eklenen bölümleriyle sürekli gelişen organik metin, şiir-masal dediği yirmi5april'da bu kere de hayata dağılmış yalnızlıkları, bir güzellik çatısı altında toplayıp mahzenlere, yeraltına indiriyor.

Hikâyenin bittiği noktada nasıl şiir başlıyorsa, aşkın bittiği yerde de korkunç bir masal başlar.

Çocuklarınıza anlatmayın.

Yirmi5april
Küçük İskender
Sel Yayıncılık
Fiyatı : 8,00 TL
Şubat 2012
88 sayfa
ISBN: 9789755705538
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim