Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.05.12, 03:43   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Berfin
Moderator

Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 2290
Puan Grafiği
Rep Puanı:2710
Rep Gücü:46
RD:Berfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 19
114 Mesajına 162 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart 2012 Gelinlik Modelleri ve Gelin Başları

2012 Gelinlik Modelleri ve Gelin Başları

Radiosa gelinlik tasarımlarını beğendiğim markalarndan biridir. Radiosa her yıl üç farklı koleksiyon destekler.Rocky Moles ve Radiosa ve Pierre Cardin isimleriyle koleksiyonlarını tasarlar.Ben sizlere Rocky Moles 2012 gelinlik koleksiyonunu tanıtmak istiyorum.Oldukça başarılı ve iddali bir koleksiyon bence.Milano gelinlik markaları tapıyorum. Çünkü bu gelinlikler standart ve sıradan gelinlerler değildir.Stili, cazibesi, swarovski kristalleri ile işlemeli el yapımı gelinlikler güncel trendlere uyacak şekilde tasarlamnıştır.Bu modeller sadece zarif ve güzel.Her bir gelinlikte lüks boncuklar, kristaller ve inciler ile el yapımı aksesuarlarla kreasyonlar tamamlanıyor.Saç aksesuarları, duvaklar, şapkalar yeni stilleri ile eski moda gelinliklerden esinlenmiş.Lüks, çekici, ışıltılı ve trend Rocky Moles gelinlik modelleri kreasyonu abartılı gelinlik sevenlere göre.Sizlere bu muhteşem gelinlik koleksiyonundan modeller…

--------------Tualimforum İmzam--------------

Açıklamasını istediğiniz modeller altına yazarsanız bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım.

Arada verilmiş örnekler olabilir AFFOLA

Berfin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla