Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.07.12, 01:59   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Eylül
Super Moderator

Eylül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 931
Puan Grafiği
Rep Puanı:7806
Rep Gücü:20
RD:Eylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond reputeEylül has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 542
199 Mesajına 659 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Ebru Polat Biyografisi - Ebru Polat Kimdir - Ebru Polat Hayatı - Ebru Polat Yaşamı

Ebru Polat Biyografisi - Ebru Polat Kimdir - Ebru Polat Hayatı - Ebru Polat Yaşamı

Ebru Polat "Filiz Sarıkaya", (D. 30 Haziran 1983) Türk pop müzik sanatçısı.

Ebru Polat

Gerçek mesleği avukatlıktır. Doğu Akdeniz Hukuk fakültesi mezunudur. Ebru Polat iki yıl boyunca Londra'da Müzik Eğitimi ve Şan dersleri aldı. Güzel fiziği ve sesiyle dikkat çekmeye başladı. 2008 yılında "Çok Geç" adlı maxisingle'ını yayınladı. Seni Yerler şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. 2009 yılında da "Kalp Ayazı" isimli albümünü çıkardı. Albümün çıkış şarkısı Serdar Ortaç imzalı İnanamıyorum olmuştur. Ama albümde en dikkat çeken şarkı Sezen Aksu imzalı "Seni Aldattım" şarkısı olmuştur. Ardından Serdar Ortaç parçası olan Kalp Ayazını kliplendirdi ve Kalp Ayazı albümünün son videoklibi Fettah Can imzalı Aşk Bitti oldu. Şuan Londra'da yeni albüm hazırlıklarını sürdürmektedir. Yeni albümünün ilk single ı olan Mutlu Ol Yeter i Eylül ayında yayınlamış ve kliplendirmiştir. 2008 yılından beri Yiğit Öztürk ile birliktelikleri vardır.2009 yılında Kalp Ayazı albümünüçıkartmıştır. 1 yıl ara verdikten sonra 2011 yılında Olanlar Oldu teklisini çıkartmıştır.

Ebru Polat

Albümleri

Çetin Ceviz (2007) Dirlik Müzik Yapım
Çok Geç (2008) Seyhan Müzik
Kalp Ayazı (2009) Seyhan Müzik
Dinle2011 (2011) Dokuz Sekiz Müzik
Olanlar Oldu (2011) Dokuz Sekiz Müzik
Kaçın Kurasıyım (2012) Musicom Prod.Dağ.

Ebru Polat

Video Klipleri

Çetin Ceviz
Seni Yerler
Çığ Gibi
Çok Geç
İnanamıyorum
Memnun Oldum
Kalp Ayazı
Seni aldattım
Aşk Bitti
Mutlu Ol Yeter