Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.08.12, 13:45   #5 (permalink)
Kullanıcı Profili
EZEL
Moderator

EZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 909
Puan Grafiği
Rep Puanı:2080
Rep Gücü:36
RD:EZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant futureEZEL has a brilliant future
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 41
64 Mesajına 108 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart --->: Cuma Günü Okunacak Dilek Duaları

Bir Kimse günde Üç kere ve Cuma günü 100 kere
( Selâvatullâhi ve melâiketihi ve enbiyâihi ve resûlihî ve cemî'i halkıhi alâ Muhammedin ve alâ âli muhammed âleyji ve âleyhim Es-Selâmü ve Rahmetullâhi ve Berekâtuhu)

Derse Bütün İnsanların Salavatları kadar sevap kazanır. Kıyamet günü Hazreti Sultânül Kevneyn İle beraber Haşr Olur ve Hazreti Resûl Aleyhi's-Salâtü ve's-Sellâm eline yapışıp cennete götürür.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kim bu duayı cuma günü hangi vaktide 100kez okursa duası kabul olur lailahe illa ente ya hananü yamenanü yabediussemavati velardı yazel celali vel ikram kaynak ilahi emirler ben bu duayı coğuzaman okuduğumda fayda gördüm ve sizinlede paylaşmak istedim
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lailahe illa ente ya hananü yamenanü yabediussemavati velardı yazel celali vel ikram
tüm dilekler için üç hafta sela vakti 1000 defa okunur
--------------------------------------------------------------------------

dileğinizin kabulü için cuma vakti abdestli olarak kıbleye karşı oturup 1479 defa besmeleyle birlikte "Selamun kavlem-mirrabbirrahiim" ayeti kerimesini okuyup isteğinizi Rabbimizden talep ederseniz, inşaallahu teala kabul olacaktır. Ben dahil okuyanlar tesirini bizzat görmüşlerdir.
EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla