Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.09.12, 15:55   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Ağır Roman Dizisi Konusu ve Fragmanı - Ağır Roman Yeni Dünya Dizisi Tanıtım Fragmanı

Ağır Roman Dizisi Konusu ve Fragmanı

Ağır Roman Dizisi Konusu

40 sene evvelki Kolera’nın efsanevi adamı Gli Gli Salih’in oğlu Salih JR. adam bıçaklama nedeniyle girdiği cezaevinden çıkar ve Kolera’ya, babasının sevgilisi Tina’nın evine döner ve bu 5 sene içerisinde Kolera’da yaşamın değişmiş olduğunu görür.
Kentsel dönüşüm projesinin girdiği mahalle yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Büyük inşaat şirketleri civarı yutmuşlar, hızla Kolera’ya doğru ilerlemektelerdir. Tüm bu tehlikenin yanında Salih JR. kendisini büyük bir aşkın içinde bulur.

Ağır Roman Yeni Dünya Dizisi Tanıtım Fragmanı

Tualimforum.com video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla