Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.10.12, 16:28   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Kartal
Moderator

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7178
Puan Grafiği
Rep Puanı:10540
Rep Gücü:131
RD:Kartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 2.018
642 Mesajına 953 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Özgür Yankaya Biyografisi - Özgür Yankaya Kimdir - Özgür Yankaya Hayatı

Özgür Yankaya Biyografisi - Özgür Yankaya Kimdir - Özgür Yankaya Hayatı

Özgür Yankaya, (D. 2 Ocak 1978, Edirne) Türk hakem. Süper Lig'de İlk defa Gaziantepspor - Ankaraspor maçında görev yaptı.

Özgür Yankaya

Özgeçmişi

Edirne bölgesi hakemi olan Özgür Yankaya, 2003 yılında Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. Futbol üzerine ciddi bir eğitim alan Yankaya ayrıca B diplomalı antrenördür. İki yıl antrenörlük yapan Yankaya'nın öğretmenlik deneyimi de oldu. Şu anda Edirne'de bir cafe işletmektedir. 12 yıl futboloynayan Yankaya, 1999 yılında hakemliğe başladı

Okul bittikten sonra bir kurs açıldığını belirten Yankaya, Ben de hakemlik yapmak için değil de kuralları öğrenmek niyetiyle kursa katılmıştım. Ama orada benim hakemlik yapabilecek niteliklere sahip olduğumu söylediler. Ben de yavaşyavaş başladım ve sonrasında da bırakamadım. Bir kere sporu çok seviyorum ve bir yaşam felsefesi olarak görüyorum. 8 yaşından beri sporun içindeyim. Bunun da getirisi hakemlik oldu. Boş zamanlarımda da spor yapan bir insanım. açıklamalarında bulunmuştur. Ayrıca Edirne'de bir bisiklet kulübü kuran Yankaya, o kulüpte yöneticilik yapmaktadır.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Kartal
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla