Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.01.13, 20:40   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Serap
Moderator

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 1880
Puan Grafiği
Rep Puanı:5102
Rep Gücü:72
RD:Serap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond reputeSerap has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 682
226 Mesajına 380 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Mirozan Gökçe Biyografisi - Mirozan Gökçe Kimdir - Mirozan Gökçe Hayatı - Mirozan

Mirozan Gökçe Biyografisi - Mirozan Gökçe Kimdir - Mirozan Gökçe Hayatı - Mirozan Gökçe Yaşamı

1979 Muş doğumluyum. 10 kardeşin 9 numarasıyım. 20000 kişilik bır aileden gelıyorum. İlkogretimimi Muş'ta yaptım. Aile büyük bir göç etti. Bursa ve İzmir'e liseyi Bursa'da okudum. Daha sonra İzmir'e yerleştik ailece. Ege Üniversitesi Şan Bölümü 2 ci sınıfta bırakmak zorunda kaldım ve eğitimimi dışarıdan tamamladım. Müzik çalışmalarıma ara vermedim. Yıllarca amatör gruplarla çalıştım ve 2003 yılında Ege Bölgesi TRT ses yarışmasında 3 cü oldum. 2005 yılında kanal D de bir türkü yarışmasıyla İzmir'den İstanbul'a geldim yarışmayı kazandım. 2 haftada yarıştıktan sonrakendi rızamla bıraktım ve kendime bır yapımcı bulup 2007 yılında prefesyonel adımımı attım ve "Özür Dilerim" albümünüyaptım. 3 video klip ünlü yönetmenlerle çektim ve hemen arkasından tv radyo ve yazılı basında gorünmeye başladım ve ünlü sanatçı agabeyim İbrahim Tatlıses'in tv sinde Tatlıses Tv'de "Mirozan Show" yaptım. 1 yıl ve 2009 da yeni albüm çalışmalarına başladım ve başarı ile "Araki Bulasın, Hasretimsin" Albümünüyaptım. Sevenlerimle buluşturdum ve Hasretimsin Adlı esere klip çektım. ve 2010 da Show Tv Yemekteyiz yarışmasıyla ulaşmak istedığim kitleme ulaşmış vaziyetteyim ve bundan sonrakı tüm çalışmalarımla sizlerle olucam ve çok yakında yenı projelerle sevenlerimle olacam...

Kaynak: İnternetten alıntıdır.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Serap
Serap isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla