Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.02.13, 15:42   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Sömestr Tatili Hakkında Kompozisyon - Sömestr Tatili ile İlgili Kompozisyon Örneği

Sömestr Tatili Hakkında Kompozisyon - Sömestr Tatili ile İlgili Kompozisyon Örneği

Yarıyırl Tatili ile İlgili Kompozisyon Örneği

Bu sene sömestr tatilini iple çekiyordum desem yeridir günler öncesinde babamla planımızı yapmıştık sınıftaki tüm arkadaşlarım gibi bende kayak yapmaya gidecektim çok mutluydum ilk kez gidecektim,hep anlatıyordu arkadaşlarım bembeyaz karların içinde nasıl eğlendiklerini ve dönüşte ne kadar üzüldüklerini nihayet bende gidecektim ve anlatacaktım herkese nasıl eğlendiğimi.

Nihayet o gün geldi ve karnemizi aldık notlarım iyiydi ve yarın gidiyorduk o gece erkenden yattım sabah erkenden kalkıp hazırlıklarımızı yapıp gidecektik annem ve kardeşimde gitmek için can atıyorlardı belliki koşuşturup duruyorlardı neler almalıyız yanımıza üşürmüyüz ne gerekli diye ben onların telaşını dinleyerek uyumuşum.
Sabah uyandıgımda telaşla yataktan fırladım salondan sesler geliyordu geç kaldım ben herkeskalkmış diyerek salona girdim annem,babam ve Ankaradaki amcamlar oturuyorlardı gece yola çıkıp sabah erkenden bize süpriz yapmışlardı 15 gün tatillerini bizimle geçireceklerdi,tam ama biz tatile (kayak yapmaya eglenmeye )gidiyorduk diyecektim annem fırladı Serkan gel kahvaltıda bana yardım et hep beraber tam bir tatil kahvaltısı yapalım dedi.

Tatilimizi amcam yengem ve benden 2 yaş büyük oğlu Emre ile geçirdik aslında çok üzgündüm ama Emre ile beni babamlar bulundugumuz şehirde olan Akvaryum,Lunapart ve tarihi müzelere götürdüler bunlarıda ilk kez görüyordum ve Emrenin gittiğimiz yerler hakkında kitaplara bakarak bilgi edinmesi etkilemişti beni bende onunla birlikte araştırdım okula dönünce arkadaşlarıma anlatacak yararlı bilgilerim olmuştu hemde orada çektirdiğimiz resimlerim.

Evet planladığım bir tatil değildi ama hem amcamla,emreyle çok eğlenmiştik hemde çok yararlı bilgilere sahip olmuştum babam bir dahaki tatilde kayak yapmayada gideceğimizi hemde Emreninde geleceğini söyleyince dahada mutlu olmuştum.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla