Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.02.13, 15:07   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Okyanus
Moderator

Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7149
Puan Grafiği
Rep Puanı:16317
Rep Gücü:20
RD:Okyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 54
889 Mesajına 1.404 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Kadınlar Günü Mesajları - Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar Günü Mesajları
Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim

Kadınlar Günü Mesajları
Her şeye değer senin sonsuz sevgin Seni çok arıyorum Çok özledim Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim

Kadınlar Günü Mesajları
Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim Kadınlar günün kutlu olsun

Kadınlar Günü Mesajları
Mesafeler uzak olsada,yuregim hep senin canimKadınlar günün kutlu olsun

Kadınlar Günü Mesajları
YÜREĞiNDEKi SINIRSIZ SEVGi VE SABIR iCiN ÇOK TEŞEKKÜRLER KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN

Kadınlar Günü Mesajları
FEDAKARLIK, SEVGi, SABIR VE GÜZELLiK NE DEMEK TARiF ET DERLERSE; ANNEM DERDiM KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN

Kadınlar Günü Mesajları
KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN

Kadınlar Günü Mesajları
BIR GÜNÜMDE DEGIL HER GÜNÜMDESIN HER GÜN HER SANIYE BENIMLESIN HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN SEN BENIM ICIN COK ÖZELSIN KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN

Kadınlar Günü Mesajları
SEVGILIM, BIRGÜN UMARIM BANA GÖSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GÖSTEREBILME SANSIM OLUR… KADINLAR GUNUN KUTLU OLSun
--------------Tualimforum İmzam--------------
Okyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla