Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.03.13, 17:54   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Kartal
Moderator

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7178
Puan Grafiği
Rep Puanı:10540
Rep Gücü:131
RD:Kartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond reputeKartal has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 2.018
642 Mesajına 953 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Yıldırım Memişoğlu Biyografisi - Yıldırım Memişoğlu Kimdir - Yıldırım Memişoğlu Hayat

Yıldırım Memişoğlu Biyografisi - Yıldırım Memişoğlu Kimdir - Yıldırım Memişoğlu Hayatı

Yıldırım Memişoğlu güvenlik şirketi sahibi reklam, dizi ve sinema oyuncusu.

Yıldırım Memişoğlu 40 yaşında olup İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Yıldırım Memişoğlu ABD ve İngiltere'de koruma ve güvenlik konularında Smith & Wesson, Hekler & Koch, Asis gibi eğitim kurumlarında eğitim gördü.

Yıldırım Memişoğlu bir zamanlar yayınlanan Derby reklamında Ali Desiderolakabıyla tanınmaya başladı.

Yıldırım Memişoğlu, bir güvenlik şirketi sahibidir. Oyunculuğa "Hayatımın Kadınısın" projesiyle adım atmış, "Kutsal Damacana", "Ateş ve Barut", "No Ofsayt" ve son olarak da ekran ömrü çok kısa süren "Kirli Beyaz" dizisinde kamerakarşısına geçmişti. Şu sıralar Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümlerinde psikopat bir karakteri canlandıracak.

Dizileri ve Filmleri

Hayatımın Kadınısın
Kutsal Damacana
Ateş ve Barut
NoOfsayt
Kirli Beyaz

--------------Tualimforum İmzam--------------
Kartal
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla