Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.08, 12:31   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

TÜRKÇE MEALİ
Onun, benim, doğruca o zaman bildiğim yere geldiği yol, ve orada, kendisinde bunun hakkında farklı kız onun, onun saçına hareket olan ilahın olduğu onun çizgilerinin olduğu onun yüzünü hareket ettirdiği yol olan bir şey olduğu
------------------------------------
Onun, benim, havaya her başın, tutku ve şehveti hissetmeyi döndüğü onun varlığını hissedebildiğim odayı avladığı gibi
-----------------------------------

Kız, ikna edici benim, kıza güvenemediğim kızdı, kızın, tehlikeli olduğu kötüydü
-------------------------------
Asla ben bilmedim, ama ben, çizgiyi yürüyordum, benim, benim, hayrım olduğunu dediğim benle gidene gel, ayarla, ve sen, bizim, benim bebeğimin, onun, onun, öyle tehlikeli kız olduğun yalnız dururken beni bıraktığı ağladığı telefonu konuşmadığımız numara yapmadığın öyle tehlikeli, benim paramın, uzağa senin, bana balı çağırabildiğin benim zamanımı attığı uzağa (Hee hee) alır, ama benim için lanetle iyi senin hayrın, bende benim, tuzağa düşürülen onun günah bir öpücük benim, derinliğinde dönüşü olmayan nokta benim, şehvet garibiyle alınan zalimlik bu kızı hissettiğim deliliğin olduğu tutkunun karanlığı olduğum sevgi olan bir fısıltı olan bir dokunuş olan ağını hissettiğim arzunun olduğu gözlerin olduğu kısımlara geldi, ikna edici bu benim, kıza güvenemediğim kızdı, kızın, asla benim bilmediğim tehlikeli olduğu kötü müydü, ama ben, kendisiyle sen benim evim çağırılan kibirli onun, senin, benim ismimi bildiğini dediği ve sen, asla sen numara yapmadığın yaşıyordum, daha önce bana benim bebeğimin, onun, öyle (Whoo! ) (Hee hee)in olduğu I have to pray to God Cuz I know how lust can blind It 's a passion in my soul But you 're no damn lover Friend of minenin olduğu (Hee hee)in olduğu Take away my money Throw away my time You can call me honey But your no damn good for me Dangerous The girl is so Dangerous'un olduğu (Hee hee)in olduğu Dangerous The girl is so Dangerous olduğu kapıyı greve gittiği onun gözlerinin olduğu gözyaşlarını yaptı

------------

Paylaşım için teşekkürler.Betül...
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla