Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.08, 12:36   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Sadece ben, sen sevmeyi durduramam:

Ben, sen senin yanında için kısa bir süre koymayı bak öyle güzeli sadece isterim, bu gece senin gözlerin, öyle senin ağzının, öyle birçok insanın, onların, hiçbir şekilde bana benim, sana dokunmayı sadece istediğimi bilmediği için olan beni yanlış anladığı tatlı olduğu sevimlidir, ve benim, seni benim, benim, sen çok fazla benim, senin sesini duyduğum rüzgarların olduğu rüzgarın olduğu her zamanı sevdiğim sana ihtiyaç duyduğum Tanrı'ya ihtiyaç duyduğum seni tutmak olduğu, bundan dolayı ben, senin ismini çağırırım. . .
Sabah bizim sevgimiz olan fısıltılar, cennetin, senin geldiğin hoşnut olduğu ağarıyor. . .

Sen, benim, bu kadar şeyi nasıl hissettiğime kadar bilirsin, benim, öyle benim, senin sevginin, benim bu zamanı almak için uzun, sonsuza dek sevgi olduğum ben yüksek olduğu seni sevdiğimi demek için gururlu olduğum yanlışa gideme, benim, senin, şimdi benim seçeneğim senin, cenneti getirdiğin sevginin, benim kalbim benim, harpları duyduğum senin çağrın olduğu olduğun şimdinin olduğu senin sesini duyduğum cevap mıdır, ve melekler, sen söyler, benim, bu kadar şeyi nasıl hissettiğimi bil, benim, sadece benim, benim, bizim, benim yaşamıma ait olduğumuzu hissettiğim bekleyemediğim benim yaşamım sensiz yaşayamadığım yanlışa gideme, yaşamaya değer değil midir, eğer ben, senle olamasam, sadece ben, sadece benim, sen sevmeyi durduramadığım sen sevmeyi durduramam, ve eğer ben durdurursam. . .

Sadece bana ben, 'Sadece benim, benim, benim, doğru bir sevgiyi öyle bulacak olduğum sende dua ettiğim parlaklığın olduğu yıldızların olduğu zaman gecenin olduğu sen sevmeyi durduramadığıma sebep ol. . . Ne zaman sabah, benim sen gelecek olduğum ve ben benim, senin için seni bekleyecek olduğum alacak olduğumu uyandırır, benim, benim, benim, "Ben yaparım" "Ben yaparım" derken senin sesin bu şeyi duyuncaya kadar durdurmayacak olduğumu nasıl hissettiğimi bil, bu kadar öyle iyi yanlışa his güçlü gideme, benim yaşamım, yaşamaya değer değildir, eğer ben, senle olamasam, sadece ben, sadece benim, sen sevmeyi durduramadığım sen sevmeyi durduramam, ve eğer ben durdurursam. . . Beni o zaman söyle, sadece ben, sadece benim, bizim, bütün dünyaya bizim, dün şarkılara benim diyebildiğim söyleyebildiğimiz yarını değiştirebildiğimiz sen sevmeyi durduramadığımı ne yapacak olduğumun, hey. . . Bu kadar üzüntü olan veda benim yaşamım ve benim olduğu, her zaman için seni görmek sadece benim, hayır senin olduğu sevmeyi durduramadığım ister, oh bebek! Sadece ben, sen sevmeyi durduramam, eğer ben durduramasam! Ve eğer ben durdurursam. . . Oh değil! Oh! Oh. . . Oh. . . Ben neyi yapacak olduğum? Uh. . . Ooh. . . (Beni o zaman söyle, sadece ben neyi yapacak olduğum) sadece ben, Hee olan sen sevmeyi durduramam! Hee! Hee! Benim, kızı yaptığımı bil! Sadece ben, senin, benim ve eğer ben durdurursamı bildiğin sen sevmeyi durduramam. . . Beni o zaman söyle, sadece ben, sadece benim, sen sevmeyi Michael Jackson durduramadığımı neyi yapacak olduğum'u neyi yapacak olduğumu o zaman söyle

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla