Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.08, 12:37   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Güveni tut:

Eğer sen çağır yüksek sesli o, içe kalbi alacak olsan, senin Alibisinin olduğu senin teslimiyetin, ve sen, sözcükleri diyebilirsin, sen anladığın gibi ama içeride güç inanan, kendin bir şansı öyle verirsin, *, seni 'Senin tırman en yükseği dağ yüz en derini senin ihtiyaç duyduğun herkesin olduğu deniz, Hee yapabildiğine sebep ol, siğil o ve Uhh, küçük kendini beğenme yapacak olan mıdır, bundan dolayı, güveni tutar, izin ver hiç kimse senin, onun, yerin, güveni tuttuğu senin rüyalarını kalkmaya gitmek için iyi olduğu zamandan bilmeli olduğun 'Round'un olduğu senin olduğu dönüş yapmaz mı, evet onun, sadece zaman olduğu için olan bebek, senin güvenin başaracak olmadan önce, kendin onun, neyin Gon olduğu bağlı olmaksızın inan' alırsın, bir galip olabilir, ama sen, güveni tutmayı oldun. . .

Gon, ona senin, onu aldığın erkek kardeşi tutar, * ve senin, güveni düşündüğün zamana, evde sana senin, senin, bütünüyle yalnız olduğun zamandan sadece rüya gördüğün bir yerin olduğunu götürür mü, ve sen, hisse gidebilirsin, ona senin, benim, Keepin güvenin, asla yukarıya üzerinde Givin sevgiyi ifade etmediğini bildiğimi aldığın erkek kardeşi 'Koşulun olduğu yer, ama içeride güç Beliving, bundan dolayı, kendin benim, kendisinin senin, suyu gidebildiğin karşısını bildiğim bir şansı verirsin, karşısı gökyüzünü, yüksek herhangi bir senin aldığın yolu yüzdür, orada seni alacağım, eğer sen sadece denersen, bundan dolayı, güveni tutarsın, of, aşağı seni alması için izin ver hiç kimse yapma, erkek kardeş, senin gözlerine ödülü sadece tutar, ve yerin, evet onun, sadece zaman olduğu için olan güven, bebeği tuttuğu dairenin olduğu senin ayakların olduğu, senin güvenin başaracak olmadan önce, * ben, benim erkek kardeşime şeyi yapmanın, senin başını nasılın yukarısı doğruca kaldırdığını söyledim, ve, senin, gururu aldığın dünyayı gösterdim, senin istediğin şey için git, senin, bir galip olabildiğin senin yolunu olması için onlara izin verme, ama sen, güvene Gon'u tutmayı oldun' tut, ama doğruca, 'Etrafında senin, onun, yerin, güvene bebeği tuttuğu senin rüyalarını kalkmaya gitmek için iyi olduğu KnowWhen'i aldığın erkek kardeş, evet onun, sadece zaman olduğu için, senin güvenin başar daha iyi duruş, yukarıya yapacak olmadan önce, ve oynayacak olmadan önce, sen, yapmayı istediğin gibi sağ, için aptal erkek kardeşin olduğu senin mesleğinin olduğu ondanın kalanı oynamaz, ve sen, bir gün senin istediğin şey için gitmek onu yapacaksın, ve, güveni unutmazsın, kendin bakma, ve Doin olan senin ne olduğu' senin doğru, bir dakikada kendin kontrol etmek için arkaya yerinde şimdi durduğun dönüşün olduğu izin ver hiç kimse yap onu yapmak doğruca için onu yapmak güveni tutmak için onu yapmanın sev ol zorunda olduğu güç, senin yaşamını dışarı düzeltir, ve senin, nasıl Livin olduğun her gün olur, kendin bir arada, ona senin, güveni tutmayı olduğun erkek kardeşi 'Senin, güvene Uh, Uh'i tutmayı olduğuna sebep ol, Uh, aşağı seni alması için izin ver hiç kimse yapmaz, erkek kardeş, senin gözlerine ödülü sadece tutar, ve yerin, evet onun, sadece zaman olduğu için olan güven, bebeği tuttuğu dairenin olduğu senin ayakların olduğu, senin güvenin, yukarısı kaldırma senin aklını başaracak olmadan önce, senin aklın, biraz şeyler uçurulmadan önce, sadece senin en iyi onların, senin istediğin şey için yalnız gittiği izin olduğu yaşam, senin, olması için onu yapabildiğin senin yolunu olması için ona izin vermez, ama olunan Ya, güvene Gon'u sağ ol tutar' tut, Gon, ona senin, şimdi güveni tutmayı olduğun kız kardeşi tutan güveni evet tut, senin, gururu aldığın benim, benim Brothama şeyi yapmanın, senin başını nasılın yukarısı doğruca kaldırdığını gösterecek olduğum ve dünyayı gösterdiğin şimdi, senin istediğin şey için gider, 'Em, senin, bir galip olabildiğin senin yolunu alır, eğer sen tutarsan, güven, kendin düzeltir, senin, yeteri kadar bilmek için ben benim oynamadığım uzun bildiğin ve, yolun, senin sonunun tozunu aldığı ve senin haysiyetine arkayı aldığın senin aklını alır, onu al, sen, onu istediğin gibi ama sen, güvene aşağı seni alması için yerinde izin ver hiç kimsenin, senin gözlerine ödülü tutmadığı GonDon 't'i tutmayı oldun, ve, yerin, evet onun, zamanın senin güvenin başaracak olmadan önce şehvet olduğu için olan güven, bebeği tuttuğu senin ayaklarını dönen, ama o gün benim, seni deyinceye kadar, güveni tutmalıdır! Michael Jackson'a izin verme

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla