Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.08, 12:40   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Ayna olan adam:

Ben, bir değiştirmeyi yapacağım, bu defalık onun, hisset gerçek iyisi yapacak olduğu benim yaşamımın olduğu im, onu yapmaya giderken doğruca bir diferenceyi yapmaya gitmek. . .

Benim olduğu gibi, benim favoridenin yukarısına kışın, bu kadar rüzgarı kapladığı yakayı dön, benim, caddelerin olduğu çocukları gördüğüm benim aklımı uçuruyor, kör olmam için ben kim olduğunu yemesi için enought değil?

Bir yazın önemsemediği onların ihtiyaçlarını görmemek numara yapmak, kırık onların, ya rüzgarın, 'Onların, bir yerde benim, benim, adamı benim, onun yollarını değiştirmesi için onu soruyor olduğum aynaya başlıyor olduğumu bilmen için seni nedenle istediğim olana gitmemeyi olduğuna sebep ol, ve hiçbir mesaj, daha açığı olmuş olamazdı, eğer sen, (Eğer sen, dünyayı yapmak daha iyi bir yeri istersen) kendin dünyayı yapmak bir bakışı almak daha iyi bir yeri istersen, ve, (Kendin bir bakışı al, ve, bir değiştirmeyi o zaman yap) (Na na na, na na na, na na, na nah) bir değiştirmeye benim, bencilin bir kurbanına o sevgi olan bir tür olduğumu o zaman yapan, benim, kendisinsiz biraz, ev olduğunu fark ettiğim zaman mıdır, ödünç vermesi için bir nikel o, gerçekten ben olamazdı, onların, yalnız olmadığı numara yapmak? Derince bir söğüt iz bıraktı, kırık birisi kalp ve (Solmuş rüya) solmuş bir rüya onların, desene ya olan rüzgarı izlediği'i bildiği birbirlerini izlediği ruhun olduğu adamın olduğu üstün ve bir tanenin olduğu bir şişe, 'Onların, bir yerde benim, (Benle başlamak! ) benle benim, (Ooh! ) adamı ayna benim, (Ooh! ) onun yollarını değiştirmesi için onu soruyor olduğuma başlıyor olduğuma nedenle başlıyor olduğum olan olmamayı olduğuna sebep ol, ve hayır mesaj, daha açığı olmuş olabilirdi, eğer sen, (Eğer sen, dünyayı yapmak daha iyi bir yeri istersen) kendin dünyayı yapmak bir bakışı almak daha iyi bir yeri istersen, ve, (Kendin bir bakışı al, ve, bir değiştirmeyi o zaman yap) bir değiştirmeye benim, (Ooh! ) adamı ayna benim, (-Ooh! ) ve hiçbir mesaj, daha açığı olmuş olamazdı, eğer sen, kendin dünyayı yapmak bir bakışı alması için daha iyi bir yeri istersen, ve o zaman onun olduğunu yapmaksa. . (Kendin bir bakışı al, ve, onun olduğunu o zaman yap. . ) değiştirir! Ben, (-Oh evet! ) ben, onun yollarına hiçbir mesajın, (Eğer sen, dünyayı yapmak daha iyi bir yeri istersen) (Kendin bir bakışı al, ve, değiştirmeyi o zaman yap) (Sen, doğruca onu almalısın, sen, zamanı alırken) ('Senin, senin kalbini kapattığın zaman sebep ol, ) sen, senin kapatamazsın. . . Senin aklın! (O zaman sen, senin kapatırsın. . . Dikkat et! ) kendisiyle, adam (Aynanın olduğu adam, oh evet! ) adamın olduğu adamın olduğu adamın olduğu ayna olan adamın olduğu adamın olduğu adamın olduğu adamın olduğu, ben, onun yollarına senin bildiğin (Daha iyi değiştirme! )'i değiştirmesi için onu soruyorum. . . Eğer sen hiçbir mesajın, daha açığı olmuş olamadığı adamın olduğu, (Eğer sen, m akeye dünya daha iyi bir yeri istersen) kendin dünyayı yapmak bir bakışı almak daha iyi bir yeri isterseniz, ve o zaman değiştirmeye Hoo (Kendin bir bakışı al, ve, değiştirmeyi o zaman yap) yapmaksa! Hoo! Hoo! Hoo! Hoo! Na na na, na na na, na na, oh hayır (Ooooh. . . )'in olduğu na nah, hayır değil. . . Ben, onun, hisset gerçek iyisi yapacak olduğu bir değiştirmeyi yapacağım! Gel! (Değiştir. . . ) kendin yerinde kaldırma senin, seni bildiğin, onu durdurmalıdır, kendindir! (Evet! 'in/ Değiştireni'nin,! Havladığı -Değiştireni yap! ) ben, değiştireni yapmalıyım, bugündür! Hoo! (Ayna olan adam) sen, sana, kendin izin vermemeyi olanı aldın. . . Erkek kardeş. . . Hoo! (Evet! -, ) benim, . .'in olduğu man.ın olduğu adamın olduğunu almalı olduğum sen bilirsin, ( Ayna olan adam, ) . . ! Sen 'in/ oldun.un Yukarıya duruş ! Yukarıya duruş ! Yukarıya duruş ! Hoo olan olduğu ! 'in/ jelin olduğu senin, sana hareket ettirmeli olan var ! jel, ( 'in/ Değiştireni'nin,! havladığı -Değiştireni yap, ) yukarıya duruş, ve, kendin kaldır, şimdi! (Ayna olan adam)! Hoo! Hoo! Aaow! Değiştireni (Evet! -'in olduğu Evet !, ) (Değiştir. . . ) yap. Michael Jackson . . değiştireni yapmaya gitmek. takip et / geliş] Gel ! Sen , onu bilirsin ! Sen , onu bilirsin ! Sen , onu bilirsin ! Sen , onu bilirsin... daha açığı olmuş olamadığı (Daha iyi değiştirme! ) değiştirmesi için onu soruyorum aynanın olduğu adam adamı aynaya başlıyorum onun yollarını değiştir onun yollarını değiştirmesi için onu soruyor olduğuma başlıyor olduğumu o zaman yaptığımı görür

paylaşım için teşekkürler Betül kardeş...
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla