Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.08, 12:49   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Senin, beni sevdiğin benim olduğu Yel'in olduğu senin olduğu zaman

Ben, yıldızlara benim, kendisinin altında asla, benim, sadece benim, benim, seni tutmayı istediğimi yapmayı istediğim hepiniz için dünyayı değiştirmeyi imkansız istediğim ölmeyen bir gün yaşamayı istediğim gökyüzünü çağırmayı isterim, benim, senin gülümsemeni öpmeyi istediğim yağmuru kapat, ve benim, güzel sende bakma neyin sen yalanlar olan bir dünya olduğunu bildiğim acıyı hissetmek, gerçektir, senin, hiçbir şey için sormadığın ve her zaman bebek senin, benim, benim, senin nere olduğuna bağlı olmaksızın emin olduğu seni yapacak olduğum bir kahraman olduğum bana dokunduğun ve sana her şeyi getirmediğin, benim, gibi senin, senin, benim, benim, neyin yalnızlığın olduğu senin olduğu gösteri olduğum yerinde görmek için seni yapmak istediğim beni sevdiğin beni söylediğin zaman karanlığın olduğu bir mumu parlıyor olduğum benim yukarımda olduğu, her zaman senin, için Nothing is above me I 'm shining like a candle in the dark When you tell me that you love me In a world without you I would always hunger All I need is your love to make me stronger And baby Everytime you touch me I become a hero I 'll make you safe No matter where you are And bring you Everything you ask for Nothing is above me I 'm shining likeyi sorduğun ve onun, kendisine şimdi benim gözyaşlarımı durdurması için benim yaşamım her şey kolay benim, burada sana sahip olduğum yürünen sen ne yaptığı ve bebek senin, benim, benim, senin nere olduğuna bağlı olmaksızın seni emin yapacak olduğum bir kahraman olduğum bana dokunduğun ve sana her şeyi getirdiğin olduğu
Diana Ross

Paylaşım için teşekkürler Betül...
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla