Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.05.13, 16:00   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu Kırkağaç Manisa - Manisa Kırkağaç Bakır

Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu Kırkağaç Manisa - Manisa Kırkağaç Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu

Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu Manisa Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BAKIR ATATÜRK HİLMİ BAKIRLI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Bakır Kasabası Bakır Atatürk Hilmi Bakırlı İlköğretim Okulu / Kırkağaç

Telefon Numarası: 236 5917284

Faks Numarası: 236 5917183

E-mail Adresi:

Web Adresi: -
--------------Tualimforum İmzam--------------
Anaokulu - İlköğretim

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Pelince
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla