Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.08.13, 15:51   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart 2014 İyi Geceler Mesajları

2014 İyi Geceler Mesajları

Sevdiklerinize iyi geceler demek için güzel kısa mesajlar arıyorsanız söylemeye bile gerek arkadaşlar tam yerindesiniz.En güzel iyi geceler mesajlarını sizler için derledik bir araya getirdik beğeneceiniz birbirinden güzel ve anlamlı iyi geceler mesajları sizlerle...

Allah rahatlık versin hepinize Tatlı Rüyalar arkadaşlar.. Bir Rüya gibisin beklerim Seni geceler boyu iyi geceler bebeğim.

Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum bebeğim, iyi geceler sevdiğim

Seni Sadece Gün başlangıcında değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en Tatlı Rüyalarımsın Sevgilim iyi geceler diliyorum.

Gecenin Sessizliğinde Dinlenelim ve en güzel rüyalara birlikte dalalım iyi geceler dilerim arkadaşlar.

Sen uyuduğunda melekler dört bir yanını sarsın ve güzel rüyalarr seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler..

Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Güzeş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Ben uykuyu yalnızca seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleğimsin iyi geceler aşkım.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla