Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.12.13, 23:02   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2014

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2014
2014 Yeni Yıl Kutlama Mesajları Sözleri
Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Aşkınıza yazacağınız 2014 yılı kutlama mesajları içerisinde sevginizi anlatacak en güzel duygulara yer vermeye ne dersiniz?

Adını aynalara yazamadım sinirden parçalarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye.…

Sevgilim aşkım, bir tanem neredesin... Gecenin bak kaçı olmuş, ben hala aşkımıza nöbetteyim... Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş... Ben senden hiç gidemedim ki hala seviyorum..

Özlemin ve hasretin kapımda nöbetler tutuyor... Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor... Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..…

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar Balım.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2014 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara bitanem

2014 yılana girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara Birtanem

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım... Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım..

Hasret kapımda nöbetler tutuyor... Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor... Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam…
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla