Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.12.13, 21:42   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Okyanus
Moderator

Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7149
Puan Grafiği
Rep Puanı:16317
Rep Gücü:20
RD:Okyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 54
889 Mesajına 1.404 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Oya Unusta Biyografisi - Oya Unusta Hayatı - Oya Unusta Kimdir?

Oya Unusta Biyografisi - Oya Unusta Hayatı - Oya Unusta Kimdir?

Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1.73
Eğitimi:Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt Bölümü mezunu
Aynı zamanda oyunculuk eğitimi de aldı.

Mesleği:Oyuncu – İzmir Çetesi isimli dizide rol aldı
Hobileri: Oyunculuk ve müzik

Oya Unusta 1988 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunu olmasının yanısıra piyano çalıyor. Öğrenciyken şan eğitimi de alan oyuncu güzel bir sese sahip.
Okuldan sonra önce Platofilm'de Ayla Algan'dan sahne sanatları ve oyunculuk eğitimi alan Oya Unusta buradaki yeteneğinin farkına varıp daha sonra eğitimine Altan Gördüm-Vahide Gördüm çiftinin kurmuş olduğu 355‘ta devam ediyor. Burada Vahide Gördüm’ün sahneye koyduğu "Havhavlar ve Hevhevler" adlı çocuk oyununda görev alan Oya Unusta bir taraftan hazırlıkları devam eden "Cuma Vardiyası" oyununda yeni rolüne hazırlanmaktadır.
--------------Tualimforum İmzam--------------
Okyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla