Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.06.08, 12:25   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Zeus
Epsilon Üye

Zeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 58
Puan Grafiği
Rep Puanı:1332
Rep Gücü:0
RD:Zeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud ofZeus has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 36
8 Mesajına 31 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum. :(

Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum.

Bu konuyu aslında Öneri - Şikayet - Düşünceleriniz bölümüne açacaktım, ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ.

Zeus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla