Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.08.14, 17:20   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Tolga
Moderator

Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6762
Puan Grafiği
Rep Puanı:3830
Rep Gücü:62
RD:Tolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond reputeTolga has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 447
189 Mesajına 278 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Windows 9 İşletim Sistemi - İşletim Sistemi Windows 9 İçin Geri Sayım Başladı

Windows 9 İşletim Sistemi - İşletim Sistemi Windows 9 İçin Geri Sayım Başladı

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft'un 30 Eylül'de yeni işletim sistemi Windows 9'u tanıtması bekleniyor. Şirketin yeni işletim sisteminde kişisel asistan uygulaması Cortana'nın da bulunacağı iddialar arasında.

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 9'u beklendiğinden daha erken piyasaya süreceği öne sürülüyor. Sıklıkla dile getirilen iddialara göre ABD merkezli teknoloji devi, yeni Windows'un tanıtımını 30 Eylül'de yapacak.

Şirkete yakın kaynaklardan gelen haberlere göre Microsoft, yeni ürününü tanıtmak için son hazırlıklarını yapıyor. Windows 9 adını alması beklenen yeniişletim sistemininde şirketin klasikleşmiş eski özellikler ve bazı yenilikleri harmanlaması bekleniyor.

Öne sürülen iddialara göre şirket, yeni ürününde klasikleşen başlangıç butonunu yeniden kullanıcılarının hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Microsoft, 2013 yılında piyasaya sürdüğü Windows 8'de bu özelliği ortadan kaldırmış ve kullanıcılarından büyük tepki çekmişti.

Microsoft'un akıllı telefonlar için geliştirdiği kişisel asistan uygulaması Cortana'yı Windows 9 kapsamındabilgisayarlarda da kullanılabilecek hale getirmesi bekleniyor.

Şirketin 30 Eylül'de tanıtması beklenen yeni işletim sistemi Windows 9'u ne zaman piyasaya süreceği ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: ntv
--------------Tualimforum İmzam--------------
Tolga
Tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla