Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.08, 05:50   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
ÇisiL
Delta Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 477
Puan Grafiği
Rep Puanı:4934
Rep Gücü:0
RD:ÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 1
58 Mesajına 390 Kere Teşekkür Edlidi
:
Lightbulb Sevgi Sms Mesajı

• Rüzgarlarin cilginligini dinledim,bulutlarin aglamasini izledim,yildizlarin kaymasina bakip dilek diledim,bir melekten seni benim icin öpmesini istedim,geldimi ?
• Inanki dayanmak cok zor,birgün bir saat sensizlige,hasretin icimi yakip kavuruyor,alismisim seni hergün görmeye...
• Gözünde bir damla yas olsaydim gözlerinde dogar dudaklarinda ölmek isterdim...
• Yanlizligi karlara yazmak isterdim günes çiksin karlar erisin diye sensizligi kumsala yazmak isterdim dalgalar alip götürsün diye...
• Biz senin gibi, sosyetenin, mini etekli, kirmizi papuçlu kizlariyla dolasmaktansa;ayakkabimizi boyayan çocugun alnindan öpen, garibana ceket giydiren, yere düseni kaliiran, zülmedene karsi mazlumun yaninda duran, efendi, dürüst, agirbasli, ve de serrefli delikanlilardaniz....
• Seni uzaktan sevmeyi ,sana bakmadan görmeyi, dokunmadan sevmeyi, seni duymadan dinlemeyi, göz yaslarimla gülmeyi ve kavusmak için sabretmeyi her seyi ögrendim ama sensiz olmayi ögrenemedim asla.
• Uçsuz bucaksiz karanlik bir yerde üç kibrit yakacagim.biri gözlerini görmek için,ikinciyi güzel yüzün için,üçüncüde seninle yasadigim güzel günleri hatirlamak için....
• Vur hançeri kalbime kana bulansin, çok derine inme güzelim; orda sen varsin
• Askin gönlümde kurumus bir dere degil;çaglayan deli bir seldir seni sevmek bir hata degil,gönlüme esen ilik bir yeldir.
• Iklimlerden akdenizdeyiz kendimizden uzak meçhullerdeyiz,ben vazgeçtim sende vazgeç sürmeyecek bir askin içindeyiz.
• Dilimden elveda çikiyor yüregim kal diyor bu dünyaya seni bulmaya gelmistim uygun adim voltalar birbirini kovaliyor dilim varmiyor yüzüm tutmuyor sensiz olmuyor...
• Eger bir gün dünyanin bütün güzelliklerinden vazgeçipte sessizce ölüme gitmek istersen bana gel, gel ki ;sana sensizligin ölüm oldugunu göstereyim.her aksam raki ve sarap asigin hali hep harap kurtar beni bu acilardan yarab çektigim sonsuz bir izdirap görüyorum her gece serap.ask hiriiii okudugum son kitap
• Bir duam var insallah olur haktan,kurtuldum kurdugun kahpe tuzaktan,unutmadim sanma unuttum seni çoktan hayalin acitsa da canimi ömrümü harcayamam ,yaptiklarindan ben degil sen utan...
• Bir gökyüzü düsün o gökyüzü sensin bir yeryüzü düsün o yeryüzü benim tamam belki birlesemiyoruz ama ayrilamiyoruz da.
• Ne zaman sagir bir ressam kurumus kirmizi bir gülün yere düstügü anda çikardigi sesi resmine çizerse,bende seni o zaman hayatimdan silerim....
• Hayat denen kosusturmanin sonu degil mi bir avuç toprak;ölümden yana korkum yok, korktugum sey unutulmak...
• Yillar yili gizledim,sensizde yasarim zannettim,hasretinden bittim eridim isteseydin sana ömrümü bile verirdim.
• Mahallenin arka sokaginda baslayan kovalamaca biter;sabahin ezaninda gelirsem kapinizin önüne kursun yagmurlari altinda can verirsem kollarinin arasinda ömrümün en güzel çaglarinda doyamadan sana ömrümün baharinda hatirlar misin? Nefes aldigin her aninda.
• Kizgin çöllerde yalin ayak gezmek gibi lapa lapa karin altinda yürümek gibi.senin varliginda kaldirimdir uçurumun dibi. Yoklugunda hayata sarilmak daragacinda çirpinarak ölmek gibi...
• Uzanmis yatagima seni yaziyorum bakma bana belli ki agliyorum kalbim ask atesinden agliyor hani erkekler aglamazdi bak iste agliyor.
• Seni türkülerle beni agitlarla ugurlayacaklar,ikimizin de giysisi beyaz olacak nüfusa seni evli,beni ölü yazacaklar...
• Sanmistin divane olur,pesimde döner benim gönlüm tasi bile deler ,sanma ki sadece seni sever gün olur beni de benim gibi biri sever...
• Hayatin yükü agir çekeceksin,bu benim son nasibim kaderim diyeceksin,yarin nasil geçecek nereden bileceksin üzgün olsan aglasan da bu hayati çekeceksin
• Ellerimi bombos biraktin gözlerimden sel olup aktin tek ümidim sendin ummadigim bir anda beni biraktin
• Sevmek büyük cesaret ister seven hep fedakârlik bekler seven ne kadar severse sevsin sevilen hep nankörlük eder.
• Gecelerim uzun gündüzüm yok arkamda bir aglayanim yok masamda iki kadeh var biri benim biri senin için bir ondan bir bundan içiyorum seni çok ama çok seviyorum
• Son olsun artik bu acilar kalbime biçak gibi saplanan kör sancilar bir gün gelir unutulur tüm yasananlar hatirlarsan burda ugrunda ölmeye hazir biri var...
• Hayatta kimse için aglamaya degmez aglamaya degenler zaten aglatmaz eger aglaman gerekirse basini dik tut ki göz yaslarin seni aslatan kisi kadar alçalmasin....
• Yollarima dökülen güllerden yillarimi verdigim acilardan ve senden kurtuluyorum.mutluluga dair ne varsa hepsinden bir damla da ben istiyorum ,belki inanmayacaksin ama artik seni hiç sevmiyorum....
• Su karanlik gecede herkes sevdigiyle birlikte bense yalnizligimla bas basayim yastigimin altindaki resmini bile çoktan kaldirdim tavan arasina.
• Bitmek bilmeyen duygularla sevdim seni ,askin kalbimde sönmeyen kor gibi sarmasikvari sariyor bedenimi yalvariyorum sana ilk askimsin unuttum desem de unutamam seni...
• Artik benden yok sana hiçbir fayda.gönlüm artik baskalarinda bulursun, sende kendine kendin gibi biri aglama...
• Seninle ögrendim sevmesini askinla tattim aci çekmesini çaresizim kalbimin derinliklerine gömdüm seni ve güzel gözlerini....
• Ben bu sözleri yaziyorum ama sair degilim bir kiz sevdim ama emin degilim; seni düsünmekten pervaneyim bu kizlar yüzünden hep avareyim
• Rüyalarin en güzelini görürken ALLAH ' in seni korumasi için gönderdigi melegin kanatlari öyle büyük olsun ki en masum aninda bile sana kimseler zarar vermesin..
• Seni sevmek buz gibi havada iki kat yorgana sarilmak gibi ,ayrilmak yaz sicaginda soguk duslar almak gibi kutuplarda yasamak ne güzel bir sey olsa gerek ...

• Mektuplarin arasinda kuruttugum gülümsün,sen sevda çiçegimsin ,özümsün dünyaya bakan ikinci gözümsün, gönlüm senden baskasini nasil düsünsün.
• Bir zamanlar akli basinda biriydim ta ki sen aklimi basimdan alana dek.
• Dört misrada dört dilegim var, senden ilkbaharda gökkusagim, yaz günlerimde yagmurum ol,sonbaharda firtinam,kis günlerinde kardelenim ol....
• Seni yildizlar kadar çok seviyorum onlar kadar parlak ve onlar kadar yakinsin bana tek fark onlar bin tane, sen bir tanesin
• Agzimin tadi yoksa,hasta gibiysem, bogazimda dügümleniyorsa lokmalar,buluttan nem kapiyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.
• Bitmez güzel kizlarin nazlari.gülü odun sanir bazilari,dinmez su gönlümün sizilari açilsin artik yüreginin kilitli kapilari.
• Her bakista aklimi basimdan aliyor,dünyadan uzaklara daliyor,alemde bir tek bana bakiyor yildizlara odaklasip akiyor,kara delikleri delen, yesil gözlerin.
• Atesin yaktigindan,günesin hareket ettiginden, gerçegin bir yalan oldugundan kuskulan:ama benim sevgimden asla .
• Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar,yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar,senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar
• Adini kagida yazamiyorum, gün olur yerlere atilir diye.ellerim tutmuyor, çizemiyorum resmini görenler tutulur diye.
• Gül bahçesinde geçse de ömrüm; inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm inan ugrunda ölmeye deger be gülüm....
• Bugulu camlarda seni bekliyorum.bir yorgun sevgi çikmazinda yol ariyorum, aglamak istiyorum,aglamak istiyorum iste sevdigim söylüyorum seni çok ama çok seviyorum.
• Ask kaçmaktan çok kovalamayi,görmekten çok özlemeyi,gitmekten çok beklemeyi dokunmaktan çok düslemeyi sever ve o kadar hâindir ki nerede imkânsiz var onu sever.
• Seni dün sevmezdim çünkü dünler geçecekti seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugünlerde geçecek seni hep yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek.
• Bir yaz rüzgâri ki eser içimde dolu dolu çekerim içimin derinliklerine tutusur gözlerim akar yüregime baslar bir çaglayan birden bire beste olur ismin yüregime...
• Disarida yagmur kalbimde rüzgâr,seviyorum seni daglar kadar yüregim yanar gözlerim aglar içimde sadece senin sicakligin var.
• Bir bütünün parçalariyiz arayistayiz.bir dizi seni,beni ve giderek büyüyen bizi,arayisimiz temkinli,ürkek ta ki aradigimizin birbirimiz oldugunu anlayana dek.
• Hayatin,gerçekten en bariz farki uzaga atarsin yakina düser;öyle olaylar öyle kisiler vardir ki ;hiç ummadigin anda aklina düser...
• Paramparça duygularimla su damlasi kadar ufak bir ümitle de olsa sensiz yasiyorum adina yasamak denirse ürkek,gizlenmis duygularimi nasil da yiktin...
• Maziyi animsadiginda,içli bir sarki duydugunda,özlem duydugun aski aradiginda, gece yatarken kulagina seni hala seviyorumlar fisildandiginda bulursun beni hayasiz diyarlarda
• Hiç yalan yoktur sözümde.dogrudur fikrimde özümde.burcu burcu tütersin gözümde.sensiz yasanmiyor yeryüzünde
• Sevdan için kan akit dersen gider dünyanin atar damarini keserim; ille de senin kanin dersen;ben seni kara topraklarda da severim gülüm...
• Sen benim için, uzaktan beklenen mektup, mahkumun göremedigi bayram,sagirin duyamadigi türkü,askerin çikamadigi hafta sonu izni,gülün bitemedigi toprak gibisin...
• Kadehler gözyasiyla dolsa seneler geçse miadim dolsa da çiçekler solsa kuslar uçmasa da yine de seni unutmayacagim
• Gecenin zifiri karanligini yirtan dolunay,yeryüzünü süsleyen beyaz karlar üzerinde çigligini semaya haykiran bozkurt üzerine yemin olsun ki seni seviyorum...
• Dolunayin parlakliginda günesin sicakliginda sevdamin berrakliginda senin alçakliginda ve insafsizliginda,göz pinarlarindan akan yaslarda seni seven ben yokum artik...
• Benim dogdugum köyde hep kuzey rüzgarlari eserdi o yüzden çatlaktir hep dudaklarim...öp biraz
• Yüregimin yerini bilmezdim.... Ta ki sen incitene dek.
• Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim ,olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm
• Karanlik aydinliktan, yalan dogrudan kaçar, günes yalniz da olsa etrafa isik saçar. Üzülme dogrularin kaderidir yalnizlik.kargalar sürüyle, kartallar yalniz uçar!
• Yanagina düsen kar tanesi eriyip dudaklarina ulastiginda o bir damla serinligi benimle paylasmak istersen yüzüne esen rüzgara dön bil ki o rüzgârda ben olacagim
• En koyu mavilikleri avucuna en içten mutluluklari gözlerine,en derin sevgileri kalbine usulca birakiyorum hayata seninle yasaninca hayat derim.
• Yari dalgali olmamali deniz; ya tam durulmali ya da kudurmali yari ümit vermemeli sevgiliye;ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli.
• Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz,sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz,kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz,mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.
• Nasil ki; günes yenik düser buluta,bulutlar yagmura.yagmurlar göz yaslarima.yüregimde yenik düstü sensiz sevdama.
• Denizden kagit yaptim,sulara seni seviyorum yazdim sen aptalsin inandin seni sevmedim sana taptim...
• Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler, yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa, yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz
• Dikenler açirdin gönlüme güller degil,beni sen bitirdin yillar degil,hani sevmistik birbirimizi,bizi sen ayirdin yollar degil.
• Bülbül bile hasret tomurcuk güle yanik sarkilar getirdi bizi dile,seni bulmak için dolastim tüm caddelerde seninle olan askim bütün dillerde.
• Gördügüm en güzel rüya sensin duydugum en derin sevgi senin eserin gördügüm en güzel rüya senin gözlerin.kurdugum en güzel hayal sensin....
• Buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zamansiz daliverirse uzaklara,hele kulaklarin deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlenmissindir.
• Sen beni bir dagin etegindeki gelincik kadar severken ben seni o dagin dorugundaki kardelen kadar özlüyorum..
• Sakin sevmekten korkma,kursun sesi kadar hizli gecer yasamak,ama öyle zorki kursunu havada,sevdayi sicacik yurekte tutmak...
• Ansizin uyanirsam gecenin bir yaisinda,gözlerin dalarsa sonsuz karanliga,bir sicaklik duyarsan üsüyen avuclarinda,bilki seni dusunuyorum...
• Duslerim vardi görmekten korktugum,hislerim vardi anlatmaktan korktugum,simdi sen vrsin kaybetmekten korktugum...
• Gözlerimde bir damla yas olsaydin eger,seni kaybetmemek için hiç aglamazdim...
• Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...
• Maviler giyer deniz olurum.yesiller giyer bahar olurum.beli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum
• Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
• Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
• Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.
• Uçurumun kenarinda bile olsan gülümse.sirf hayata giciklik olsun diye.
• Yarini olmayan yolda gidemem , sözümü tutmayan yari sevemem , yarali gönlüme ihanet edemem , yalan askini hic istemem.
• Birgün bitmesin, bu gönlümdeki isik,birgün gitmesin bedenimdeki asik,benligimi unuttum, bir oldum atesinle,doymadan terk etme, bu kölene yazik
• Ask güzeldir manasini bilene ,dostluk güzeldir manasini bilene,anilar güzeldir saklamasini bilene,sevgi güzeldir,sevdigini ve sevildigini bilene,
• Umuda ucan kuslarin kanatlari yoruldugunda,rüzgar onlara yardimci olurmus,yarinlara dair umutlarimiza ulasmamiz yolunda,en siddetli rüzgarlar bizimle olsun
• Birgün ismini haykirirken kisilirsa sesim,askin kördügün olur, tükenirse nefesim,sevgim yagmura dönüsür, islanirsa gözlerim,bilki canim ben yalnizca seni seviyorum
• Bir sevgi var icimdelekesiz tertemiz,bir özlem var icimde,ucsuz bucaksiz,bir duygu var icimde, dalsiz budaksiz,bir sen varsin icimde, unutmak imkansiz
• Cildiririm seni birgün görmezsem,canimda kann gibi alistim sana,bir ömür gönlümün sahibi sen ol,ölesiye tutkun asigim sana,gidisini sonbahara anlatsambile, yine gelecek bahar.
• Sensiz gecen mevsimlerin gözümde ne degeri var?
• Gökteki yildizlarin her biri,seni bana hatirlatir,hele birde yaninda ay varsa,yildizini parlatir
• Cünki yildiz bir sevda ay ise sevgidir,iste bu ikiside sensin,
• Tutkuya inat askla,ümitsizlige ina, tumutla,dolu dolu bir hayata,yüregin hep güzelkipirtilarla dolsun,birtanem
• Gül bahcesinde gecsede ömrüm,senden baska gül koklamam gülüm,seni sevmek olsada ölüm
• Senin ugrunda ölürüm gülüm,
• Senin icin uzaktan sevmeyi,bakmadan görmeyi,dokunmadan hissetmeyi,duymadan dinlemeyi
• Gözyaslarimla gülmeyi,ve kavusmak icin sabretmeyi ögrendim,ama sensizligi aslaaaaaa
• Gönlümde filizlenen secda denen o cicik,gözlerinin icinden yedi rengi seciyor,hayal etmek düslemek ne güzel seni sevmek,bir ömrün bin özlem hep seni bekliyor
• Gece yarisi baslarsa cigligim,duyulsun diye degil,aglamamsa gelmen icin hic degil,duyurmadan seslenmeyi bilioyrsa bu yürek,görmedende sevmeyi bilir..
• Dürüst birisi vardir sevilmeye deger,güzel birisi vardir görülmeye deger,dostlar var özlenmeye deger,amaaaaaa,birisi vardir can vermeye deger,mesajimi okuyorsa egerrrrr
• Ayisigi sahile vurdugu soguk bir gecede,kirikmbir dal ucuyla kumsala,seni seviyorum yazmak istiyorum amaaa,sen hircin bir dalga olup onu silmenden korkuyorum
• Ask kumar gibidir,cok dikkat etmelisin,oynadigin zar degil duygular,bunu iyi bilmelisin
• Karsiliksiz sevgiler,,karsiliksiz ceke benzer,sonunda mutlaka birileri aci ceker
• Yagmur yagdigi gibi,rüzgar estigi gibi,gece yildizlarin cektigi gibi,seni oldugun gibi istiyorum
• Nasilki,koca okyanusun ortasindamartinin suya konmasi,o masmavi sularin icinde beyaz bir nokta görünmesi gibi,yüreginin ortasinda nokta olmak cok güzeldir askim…
• Bekleyis: bir özleyistir,binbir hisle emeli,bekleyis: bir özleyistir,gönüldeki güzeli,cok cok özledim seniii
• O muhtesem an gelsede görsem yüzünü,hükmün olsada herseyin, dinlerim sözünü,gül yanaklarindan koklasam özünü,sensiz olmuyor gülüm olmuyoooooor
ÇisiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla