Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.08, 05:52   #3 (permalink)
Kullanıcı Profili
ÇisiL
Delta Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 477
Puan Grafiği
Rep Puanı:4934
Rep Gücü:0
RD:ÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 1
58 Mesajına 390 Kere Teşekkür Edlidi
:
Lightbulb Sevgi Sms Mesajı

• Küçükken çikolata için agliyordum simdi ise senin için
• Offf! Çok sikildim bu hayatin baska kanali yokmu!
• Ben seni sevmekten degil affetmekten vazgeçtim!
• En agir isçi benim gün 24 saat seni düsünüyorum.
• Seni sevmek sanki ibadet bana ne kadar çok sevsemde sansim yok senden yana!
• Yanlizlik paylasilmaz paylasilinca yanlizlik olmaz.
• Artik bulutlara yaziyorum hasretimi, yagmur yaginca anlarsin ne çok özledigimi
• Küçük kelebegin tül kanatlarinin piriltili tozlari parmak uçlarima karisti onlar ordan ne zaman uçarlar sen yüregimden ne zaman?
• Bazi asklar okyanus gibidir. Görmesende sonunun bir yerde bittigini bilirsin, simdi okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi, görmesemde biliyorum sonunusonsuza dek bitmeyecek.
• Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sana onuncu köyden sesleniyorum seni çok ama çok seviyorum.
• Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni sonsuza kadar sevecegim.
• Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olurda su gönlüm birtek asik olamaz...
• Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bilki seni ordada bekleyecegim..
• Güzelsin sirinsin, sahanesin. Çektigim çileye tek bahanesin. Melekmi seytanmi bilmemki nesin. Tuzaktan tuzaga atsanda olur. Ben seni seviyorum. Sen sevmesende olur.
• Sen desem seni bilirmisin, sen diye bir desen çizebilirmisin.bir mesken bulamadim kendime.büyük asklar vardir hani bilirmisin.
• Eller bana kalpsizsin diyorlar, dogru çünkü kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar.
• Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çiziyorum. Seni ne kadarmi özledim? Artik kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.
• Duyuyorum sana dokunamamanin ezikligini ve düsünüyorum asik olmanin rezilligini. Inan yanindayken çekiyorum en çok hasretini.
• Yillardir sevgimin öyle çok muhafizi ve düsmani olduki inan ban seninle onlari asti. Ve inanki seni seviyor olmak bile büyük nimet benim için.
• Nasil doldurduysan hayatimi varliginla, bende yazmak isterim adimi defalarca dudaklarimla dudaklarina.
• Uçumdan düserken tutunacak dalim olsan ölmekten degil seni kirmaktan korkarim.
• Aramizdaki mesafeler nekadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin.
• Kuyruklu yildizlar vardir, dünyaya yetmis yilda bir gelirler, insanlar onu hayatlari boyunca ya birkez yada hiç görmezler.ben gördüm. O da sensin birtanem...
• Askim var daglar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, birde sen varsin ya bitanem dünyada kimse böyle sevemez.
• En güzel deniz gidilmemis olandir. En güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istedigim en güzel söz daha söylenmemis olandir. Seni seviyorum.
• Bir ilk gibi yasayacagim içimde, kalan son sevgi parçasini seninle, sakin ayrilmayalim askim ölsem bile ellerinde..
• Sen engin acilarla kavrulan biçare yüregimde, sevgi daginin dorugundaki erisilmez buzulu eriten kizil günes.
• Beni sana kavustiracak tek seyin ölüm oldugunu bilseydim, azrailin gelmesini beklemezdim.
• Bugünü yasiyorsam eger, gelecek güzel günlerin seni getirecegine inandigim içindir.
• Ben sende imkansizliklarini sevdim. Fakat asla umutsuzluklarini degil.
• Birgün biri çikipta bir çirpida günese adini buzla yazarsa bilki o seni benden daha çok seviyordur.
• Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir. Geçip giden zaman...
• Herzaman mutlulugun dorugundayken gülünmez bazen sirf hayata giciklik olsun diye uçurumun kenarindayken bile gülümseyeceksin.
• Yagmurlu bir günde sana kosar gelirsem islak saçlarimi düzelt...basimi omzuna yasla nemli dudaklarimi dudaklarina ansizin degdir.masum ve üzgün bir çocuk gibi konusursam.anla sana muhtacim ver ellerini ellerime yalanda olsa seni seviyorum de.....
• Hadi gökyüzünden senin için tuttugum,üzerine tüm duygularimi yükledigim,yildizi al,yüregimden yüregine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
• Kac zamandir aglayamadim sana affet beni , her cagrisinda baska sesler örttü sesini , kalbim seninle özlemim seninle ah bir kavussam sana ,doldursam icimi seninle seni cok seviyorum
• Duygular vardir anlatilmayan sevgiler vardir kelimelere sigmayan bakislar vardir insani aglatan , insanlar vardir ki asla unutulmayan,iste sende onlardansin!!!
• Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.
• Karanlik gecede önemli degildir yildizlari görmek,gündüzleri yildizlari görebilmek marifet, asik olmak önemli degil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.
• Seni yildizlara benzetiyorum yildizlar kadar parlak,yildizlar kadar ulasilmasi zorsun , ama yildizlar milyonlarca sen bitanesin…
• Iskelemin ayagindaki baliklar getirdi haberini,dediler ki 'bir deniz kizi haber ucurdu sana', inanamadim,gokyuzune baktim ;martilar gulumsedi bana!
• Benim için insanlar ikiye ayrilir sevdiklerim ve digerleri sevdigim insanlarda ikiye ayrilir ,çok sevdiklerim ve digerleri çok sevdigim insanlarda ikiye ayrilir sen ve digerleri…
• Senin için yazdigim siirlerin birinde bir misrada gizlenen bir kelime olsam ,ve sen siiri okurken beni söylediginde tatli dudaklarina konan öpücük olsam.
• Ne dünden daha az ne yarindan daha çok ,seni bugünde, dün oldugu gibi ,yarin olacagi gibi çooook seviyorum.
• Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma...
• Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgili bulmaktir...
• Ben, bir insani sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...
• Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini , birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde... Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yasiyorum.
• En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin içinden çikar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün aglarsan o da mutluluktan olsun.kaplanla göz göze gelmis bir ceylan gibi , ürkek bakislarimda sensizlik , iskalanmis hayallerimde gençligim ,eremedigim vuslatlarda ümidin.
• Sokakta bir kiz gördüm takildi gözlerim gözlerine, asigim zannetti beni kendine, halbuki ne bilsin, benziyordu gözleri gözlerine.
• Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir …
• Dostlar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya.
• Hayatta üç seyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
• Ask karsindakini bulunmaz hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir..
• Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
• Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
• Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.
• Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi düsün.... Çilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin."
• Gerçek dostlar yildizlara benzerler , karanlik çökünce ilk onlar gözükürler.
• Biz birbirimize dönmüs iki ayna gibiyiz. Içimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz...
• Gerçeklestiremedigimiz hayallerimizin sembolü, aglayan çocuk .
• Umarim sevgime layik olmayan sen ahima kurban olmaya alisirsin ..
• Insanlar her ne kadar sonbahari ayrilik mevsimi kabul etmislerse de, kaderde ayrilik varsa sonbahari beklemez.
• Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin.
• Bulutlar yagmasa da yagmur yüklüdür sevmesini hissetmesini bilene.
• Seni aklima düsüren yerçekimi degil ;yalanci yildizlar ,öyle uzaksin ki; üflesem soguyacaksin....sarilsam okyanus …
• Umuda kursun siksa da ölüm,unutma umuda kursun islemez gülüm .
• Eger güzelligi içinizde tasimiyorsaniz, dünyanin neresine giderseniz gidin onu bulamazsiniz .
• Güzel kalmayi becerebilenler yanlizca güzelligi hakedenlerdir.
• Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,günes dogmayi unutup ay çimene düserse,daglarda nilüfer çamlarda gül biterse,iste o zaman seni unutup baskasini severim!
• Sil bastan yasama sansim olsaydi eger kusursuz olmaya çalismaz rahat birakirdim yüregimi korkmazdim daha çok riske girip sana asik olamaktan!!!!
• Yüzükte baska isim , yürekte baska isim olmaz. Insan olana bu yakismaz.
• Sevmek saçak altina siginan göçmen kusun kar tanecikleri arasinda uçusan beyaz tüyünü görebilmektir.
• Kahreder gözlerinin o masum bakislari.
• Evlilikte basari yalniz aranan kisiyi bulmakta degil ayni zamanda aranan kisi olmaktir.
• Evlenmek kafese benzer içindekiler çikmak için,disardakiler girmek için ugrasir.
• Güler yüzle söylenen bir yalani bir anda yuttugumuz halde aci gerçegi ancak damla damla yutariz.
• Silgi kullanmadan resim çizme sanatina hayat denilmektedir.
• Gerçek asklar bitmesini bilen asklar olduguna göre,insanlar ya hep sahte asklariyla evlenir,yada evlenerek asklarini sahtelestirir.
• Bende mecnundan fuzun asiklik istiadi vardir,asiki mecnun menem mecnunun ancak adi vardir.
• Yasamak gecenin tüm karanligina ragmen bugulu bir cama günesi çizebilmektir yasamak direnmektir .
• Bu gece kayarken yildizlar gökyüzünden ve gözümden yaslar süzülürken dilek tutmadim ilk defa sadece sükrettim Allaha bu gece yanimda oldugun için!!
• Seni sevmek acilarin en büyügü olsa gerek,seni düsünürken gözyasi dökmek yasanabilecek en büyük sevinç demek.
• Bir serçeydim sürüden ayrilmis, gökyüzünde kaybolmus, o ise bir kartalmis avlanmaya çikmis gelmis bula bula beni bulmus.
• Yagmur, mutluluguma gölge düsürmek için yagiyorsun aldirmiyorum. Niyetin beni islatmaksa ben zaten agliyorum
• Duygularinizi belli etmekten asla özür dilemeyin burada gercekler sizden özür dilesin.
• Hatirlarmisin!sen dogdugunda aglarken herkez gülüyordu .öyle bir ömür geçirki herkez aglasin öldügünde sen mutlulukla gülümse.
• Severek yasamak hayattaki en büyük meydan okumadir
• Ben yalnizligimi anladigim zaman çaresiz kaldim.
• Insanlari yaslandiran yillar degil ulasamadigi arzularidir bende sana ulasamayarak bir yas daha yaslandim
• Seninle bir pergelin iki ayri kollari gibiyiz ne kadar dönersen dön yine ayni yerde karsilasacagiz
• Dünyanin dört bir yaninda dostlarim var dostlar ki bir kerecik selamimi almamislar bir kerecik selamlarini almamisim ve yine dünyanin dört bir yaninda düsmanlarim var düsmanlar ki kanima susamislar kanlarina susamisim.
• Daima gülümse; çünkü dudaklarinla yapabilecegin ikinci en iyi seydir
• Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek degil sana hep yeniden baslamak isterim
• Sen benimdin,rüyanin görkemiyle doldum. Ben uykuda sultandim,uyaninca hiç oldum...(shakespeare
• Karanliklara sitem edecegimize, hepimiz karanlikta bir mum yaksak, karanliklar aydinliga dönerdi
• Bana unut dediler seni unuttum;ama seni degil, bana seni unut diyenleri
• Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. Ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil
• Gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir
• Gözlerin gökte olsaydi, yildizlarda senin yüzünde utandirirdi yildizlari yanaklarinin parlakligi tipki gün isiginin kandili utandirdigi gibi
• Dostlar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok...kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya..
• Dudaklarin gibi sicakti. Kahveyi biraktim. Dumaninda hayalin vardi. Sigarayi biraktim.... Rüyalarimda sen vardin , uyumayi birak
• Geldigin zaman bosluk dolduran degil, gittigin zaman yeri doldurulamayan ol.
• Kötümser yalniz tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki isigi görür,gerçekçi tünelle birlikte isigi hemde gelecek treni görür
• Insanlar özgür olarak dogar,ama her yerde zincire vurulmus olarak yasarlar.(jean jacques rousseau)
• Eger dünya hakkinda birazcik bir sey anlamak istiyorsak hinçtan ve nefretten arinmamiz gerekir(jean genet)
• Yildiz kümelerini ilk kesfedip ad veren asiklardir
• Bakislarini kaldir ama bakma bana (ingeborg bachmann)
• Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!
• Gerçek sevgi kötülük gördügünde azalmayip iyilik gördügünde artmayandir.
• Sevgi karanlik bir tünelde yakilan mum isigi gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne oldugunu söylemez
• Kendi bahçesinde dal olamayan biri, girmis bahçeme agaçlik tasliyor.
• Paylasacak dostlariniz yoksa iyi seylere sahip olmanin bir zevki de yoktur
• Dal rüzgari affetmistir, ama kirilmistir bir kere
• Bir seyi sevmenin yolu, onun kaybolabilecegini bilmektir.
• Herkesi kusurlari ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.
• Daglarda pinarlar çaglamasa, derelerde seller kahkaha atabilir mi.?
• Durgun sular derin akar..!
• Insan tirmanirken, dagin kafa tutmasina razi olmalidir ..!
• Para her kapiyi acar, ancak kilitleyemez ..!
• Her bildigini söyleme ama, her söyledigini bil ..!
• Savasi bilmeyen barisi da bilmez ..!
• Ask, utanma ve çekinmenin oldugu yerde vardir.!
• Gerçegi insanlarin ölçüleri ile degil, insanlari gerçegin ölçüleri ile tani ..!
• Gözlerin konustugu dil her yerde aynidir ..!
• Gelecek, umut sahipleri için vaadler ile doludur ..!
• Yeryüzündeki hiç bir uzaklik, dün kadar uzak degildir ..!
• Aldatilsan dahi sakin kimseyi aldatma.
• Sicak kalpli ol ki, vicdanlar düsüncelerine buyur etsin.!
• Insan vardir zamani kendi hesabina yontar, insan da vardir bir yasam boyu zaman onu yontar ..!
• Kalbin tik taklari dogumla baslamis ölüm bestesinin miriltilaridir.!
• Çok yumurta ve civcivleriniz varsa, sakin hepsini bir sepete koymayin ..!
• Anlamsiz hirs, aslani fare yapan bir kapandir.!
• Insan asik oldugu seyin kollarinda can verir. .!
• Kristalin bedelini göze almiyan onunla oynamasin.!
• Her gülde diken olur ama, kesinlikle dikende gül bitmez ..!
• Eline gecen her firsatta çevrene tohum saç; varsin bir baskasi hasat etsin bir bahar mevsiminde ..!
• Ask bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanin iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi siser, bir çig gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanini sarar. Ask vuslatla noktalaninca her sey durgunlasmaya yüz tutar; ates, söner baraj bosalir, çigda dagilir gider.
• Bebek uyurken, cicek tomurcukken, erkek dusunurken, kadin soyunurken guzeldir.
• Biz isyankar sokaklarda büyüdük anlamayiz bazilari gibi balli ekmek yemekten biz 15 yasinda dünyaya 18 yasinda kasip kavurmakta olan asklara isyan ediyoruz. Bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayiz 10 kurus için sevdiklerimizi
• Herzaman dogruyu söyle.. Ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin
• Allahin sana verecegi en büyük ceza mutluluk olsun aglamak iste fakat gözyaslarin içine aksin
• Bir ömürki ellerimizden masumca kayip gidiyor sevdiklerimize bile yetmeden
• Diyorlar ki çikmazmis bu rüya...sen kim,ben kimmisim güya..."
• Yüksek tepelerde hem kartala hem de yilana rastlanir...ama birisi oraya uçarak digeri ise sürünerek gelmistir.
• Yoklugunda büyüttüm bu sevdayi,bunu varligina bagisliyorum
• Ya hiç gelmeseydin.. Gelisinle zuhur etmeseydin içimde
• Ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de
• Bugün üstüne bastigin çimenler, yarin topraginin üzerinde bitecek.
• Ey insan.. ! Edep nedir diye arar, sorarsan eger;bil ki edep, ancak her edepsizin edepsizligine sabir ve tahammül gösterebilmektir.
• Var olan her seyin yok olandan gelmesi imkansizdir. Size ne yapacaginizi söyleyebilirler, ama ne
• Düsüneceginizi asla.. !
• Göz sevdigini, gördügünü yitirebilir. Can gözüyse gördügünü daima görür.
• Yigit dedigin, güreste rakibini yenen kimse degildir; asil yigit kizdigi zaman öfkesini yenen
• Kimsedir.. !
• Tenini besleyip gelistirmeye bakma, çünkü o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.
• Sen gönlünü beslemeye bak.! Yücelere gidecek, sereflenecek odur.
• Tasi delen suyun gücü degil damlalarin sürekliligidir.
• Insan sahte para yapar ama daha çok para sahte insan yapar...
• Bulundugun kiyidan ayrilmazsan okyanusun ötesindeki adalara asla ulasamazsin
• Her hatirlayis evvelinde unutmayi saklar bilir misin?ve bilir misin ben seni bir dem olsun unutmadim!....(
• Özünde soyluluk yoksa insanin taç da giyse soysuzdur !!!
• Soytarilik etmeden güldürebilmek seni ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksizlik etmeden dogan günesi içime süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu arasira bilmiyorsun...
• Bana dünümü geri getirin, ben size yarinlarimi vereyim
• Asik olmak bana okyanuslari hatirlatirdi...benim asik olmam,benligimin beni acitan bütün sirlarini bir okyanusta eritmek anlamina gelirdi
• Sevmek bir bakima zamanini vermektir, zaman aralarini doldurmak degil, sabahlari birlikte uyanmaktir ve yelin sessizligini gecenin gizemini bakisa bakisa duyumsamaktir
• Yasamda savaslari her zaman güçlü olanlar kazanmaz eninde sonunda kazanan
• Kazanabilecegine inanandir
• Eger birgün bulusacagimiz yere gelemezsem.dünyanin bütün renklerinden olusan bir demet .çiçek yaptir.çünkü beni senden ayiracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamis demektir.
• Hayatta iki kör taniyorum ; 1.'si senden baskasini görmeyen ben,2.'si beni göremeyen sen...
• Seni nekadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damalsini tutmaya calis;tutabildiklerin senin sevgin tutamadiklarinsa;benim sana olan sevgimdir.
• Gunesin buz tuttugu yerde bir alev gorursen o bil ki yanliz ve yanliz senin icin yanan kalbimdir.
• Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?
• Seni yyldyzlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........
• Insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar
• Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(antoine bret)
• En surekli ask karsiligi olmayan asktir.(s.maugman)
• Bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücügün seni delirtmesine izin verme
• Gökyüzündeki bütün yildizlari toplasan birtek sen etmez, fakat birtek sen hepsine bedelsin.
• Ask çoraba benzer ; çifttir ve birbirine uymalidir
• Sen gözlerimde bir damla yas olsaydyn seni kaybetmemek için ömür boyu aglamazdim!!!
• Askimizin suya düsecegini bilseydim , balik olurdum
• Sen benim hayatymda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..çünkü sen benim için daima tektin
• Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi.....
• Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar
• Nice insanlar gördüm kalpleri bombos ama mutlu, çokaz insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama ask atesiyle yanip kavrulan,hüzünlü ve mutsuz !!
• Ben seni unutmak için sevseydim sana olantutkunlu?umu kalbime degil günesin çiktigi zaman kaybolan bugulu camlara yazardim
• Hayatta üç seyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.
• Seni sevdigim kadar ibadet etseydim ; cennette kösküm olurdu...
• Seni sevdigim kadar parayi sevsem milyarder sana taptigim kadar allaha tapsam peygamber olurdum
• Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun...
• Tek basima degilim ben ve ümitsiz askim var
• U r a someone in the world..but u r the world for someone
• Geceye inat gun agarmakta,agaca inat dal cogalmakta,olume inat insanlar cogalmakta,bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hepte sevecegim...
• Ask:gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerin hesabini gülden soramazsin.....
• Böyle basit bir dunyada sen benim icin cok ozelsin
• Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.
• Rüzgar alabildigine hirçin,yagmur alabildigine inatçi ,yuregin ise onlara inat sanki bir liman...tipki gözlerindeki huzur gibi...
ÇisiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla