Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.08, 05:52   #4 (permalink)
Kullanıcı Profili
ÇisiL
Delta Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 477
Puan Grafiği
Rep Puanı:4934
Rep Gücü:0
RD:ÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 1
58 Mesajına 390 Kere Teşekkür Edlidi
:
Lightbulb Sevgi Sms Mesajı

Ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parliyordu. Ama ben seni günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim...
• Nasilki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana
• Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi bütün ormanlari,bir yildiz olsaydi tüm kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...
• Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...
• Önce düstügümde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi ögrendim,sevilmeyi.herseyi ögrendimde yalniz seni unutmayi ögrenemedim .!
• Hayata niye geldim diye düsünmeye ba?lamistim 19 umdan sonra seninle tanysynca anladim dünyaya gelis sebebimi..
• Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparip kokladyginda vücudunun derinliklerine girip bi daha oradan çikmamak için
• Ben seninle sonsuzdan gelen iki isin olup ince kenarli mercegin odak noktasindan kesisebilme ihtimalini sevdim
• Sesine mevsimlerin egildigi,gozlerine baharin agladigi,aglar gibi gülmeni,dokunuslar gülecek gibi duran yüzünü özledim..
• Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak,mutluluk gozbebegin kadar yakin olsub.umutlarin gercek,gerçeklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun..
• Dünde,bugünde,yarinda, yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hyssettiginde elini kalbine koy;ben hep ordayim
• Sen sahra cöllerinde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaslarymla sulardym seni
• Ask bittikten sonra arkadas kalalim dediler.. Güle baska isim versen de?isik kokar mi ???
• Ay isiginin aydinlattigi bir kumsala kucuk bir dal parcasiyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hircin bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum
• Alip kirsalar kalemymy kanimla yazarim seni sevdigimi
• En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak...
• Kül olmus ates yanarmi?buz tutmus su akarmi?bu gözler seni sevdi baskasina bakarmi
• Her yagmur damlasy seni seviyorum demek olsaydi heryeri sel gotururdu...
• Bir yudum mutluluk, pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmisim seni bir kere, doyamadan gidiyorum ...
• Her gun sevda cekipte, gulunmuyor degilmi, bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, seni asla unutamam, sensiz olamam diyordun, hani bensiz olurdun, olunmuyor degilmi??
• Damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin
• Gonlume taht kurdun, gonlumun sultani oldun, gece gokyuzunde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun ..
• Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin ,sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin!!
• Bir sabah uyandiginda günesy göremezsen yaninda sakin gözlerini kapatma yildizlarida kaybedersin sonra.
• Seni nekadar sevdi?imi birbilsen sende uzayy gören insanlardan biri olurdun...
• Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar
• Yasamin kaynagi sevgi ise eger, sevgi bir tutku.amac birseyleri paylasmaksa, paylasmak dostluk. Dostluk hatirlamaksa eger, hep aklimdasyn!!!
• Gülü birgün, seni hergün, gülü soluncaya kadar, seni ölünceye kadar sevecegim...
• Mutluluk bankasinin güzellikler subesinin 2000 sayili hesabiniza 365 günlük sevgi siirleri yatirilmistir istediniz an kullana bilirsiniz.....
• Beni terkettigin gün saçlarindan bir tel koparip asacagim kedimi beni terkettigin gün kirpiklerinden birini koparip saplayaacagim kalbime ve beni terkettigin gün ölecegim
• Onun uzuntusunu paylasip..onun icin agliyorsaniz bu asktir...o olmadan onu dusunup agladiginiz olduysa ..o da asktir.
• Hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup uçasim gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kus olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu sevebilirim...
• Diyorsun bana yaren sis yasa . Yasarmi bu beden ruhu olmasa..
• Sana bir sey söylicem ama sakin üzülme;dün dr,gittim böbreyimde kum,kalbimde seni buldular!!!!!
• Zaman gece yarisi islak gözlerym camda belki gelir diyorum,hani byr sarkimiz varya onu söylüyorum ve seni ölesiye seviyorum
• Bir soluk kadar yakin yildiz kadar uzak derler sevgi icin. Uzanirsin yetisemezsin yetisirsin dokunamazsin dokunursun vazgecemezsin vazgecersin ama unutamazsin!!
• Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn okyanus kadar derin kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !
• Sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir yüzeye düsen gul yapragynyn çykardygy sesi cizdigi zaman bitecek
• Kalbimde 3 çiçek yetistirdim.sevmek,sevilmek ve beklemek.sen bunlardan ikisini kopardin.bana sadece biri kaldi beklemek beklemek beklemek
• Gözlerin dalarsa bilki düsündüm seni, kulagin cinlarsa bilki andim seni, gece uyanirsan bilki resmini öptüm, gözlerinden yas damlarsa bilki sensiz öldüm..
• Gece midir insany hüzünlendiren,yoksa insan mydyr hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?
• Ben seni sevmek için degil sevmenin nasil oldugunu gör diye sevdim sen benim alin yazimsin
• Bir insanin idealleri olmali sonsuzluk gibi,bir insanin ozlemi olmali özlemle acan cicekler gibi,bir insanin birtanesi olmali oda senin gibi
• Asla sevme,seversen ihanet etma;ihanet edeni de asla affetme!!
• Cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her gün yagmur yagsin!!
• Demedim mi bu hasret bitirir seni.ay dolanir gider,yalniz kalirsin.hergün yeni bastan dagilir,ufalirsin.demedim mi yüregim böyle sevme diye!
• Baskasina kendinden fazla deger verme,ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin
• Ask bir elmali sekere benzer,, bitince sapi kalir
• Ne senden vaz gecerim, ne duslerimden, nede gozlerimi kaparim hayalinle yasarken, inan hayati seni bana verdigi icin, seni ise hayatima anlam verdigin icin seviyorum!!
• Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle
• Elimde denizde buldugum bir midye var denizden o kadar uzakki tipki seninle benim gibi.ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.
• Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burda yanliz sen varsin!!!
• Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.yagmur olur üzerine yagarim.çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin
• Ask bi gol'dur,ustunde kazlar yuzer.
• Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben,gözlerinin daldigi yerdeyim...
• Sevme beni ama hatirla.özleme beni fakat unutma..
• If you want a baby jump on a lady
• Seni dusunmeden aldigim soluklari saymiyorum nefesten,seni içine sigdiramadigim damlalari saymiyorum gozyasindan,saymiyorum tebessumden sensiz kahkahalarimi!!
• Birgün zaman kayar elinden tutamazsin.sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin.öylesine sendeyim öylesine bendesinki unutmak istesekte artik unutamayiz!!!
• Seni ne kadar my seviyorum? _kimsenin seni sevemeyecegi ve kimseyi sevemeyecegim kadar...
• Günese bakarsam bile yüzüne asla ,atese tutarsam bile elini asla,candan geçersem bile senden asla,dünü unutsam bile seni asla asla asla...
• O kadar güzelsinki yüzüne bakamiyorum ,titriyor ellerim ellerini tutamiyorum,dolanip sarmak geliyor saramiyorumölesiye baglanmisim ki sensiz duramiyorum...
• Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim...
• Fizik ile arastirdim, kimya ile çözdüm, edebiyat ile söylüyorum seni çok seviyorum
• Sen varya sen ayny sigaram gibisin. Dumani gozlerin. Külü dudaklarin.,, yalniz aranizda bir fark var sigarami ben,beni ise sen yakiyorsun...
• Bir insaninidealleri olmali sonsuzluk gibi,bir insaninözlemleri olmali,özlemlerle açan çiçekler gibi bir insanin birtanesi olmali tipki bendeki sen gibi
• Biliyorum seviyorsun büyülü denizigel beraber kesf edelim ufuklartin ardindaki gizemi
• Bir deniz düsün (susuz)bir insan düsün (mutsuz)bir gece düsün (uykusuz)bir bahar düsün (çiceksiz)birde ben düsün,,sensiz
• Ben seni asil insanlaryn basit sevgisiyle de?il basit insanlaryn asil sevgisiyle seviyorum...
• Seni oldugun gibi, seni bildigim gibi, seni sen gibi, seni can gibi, seni yar gibi, seni cana can veren kan gibi, omrumce sevecegim...
• Uyaninca insani uyandigina pisman eden geriye dönmek isteyipta dönemiyince çaresizlikten insani kahreden hayatta sadece 1kez görülebilcek harika 1rüyaydin sen...
• Bir gün eger aklina ben gelirsem kalbinin sesini dinle nasil çarpiyor nasil obütün özlemlerin birlestigi yerde bilki seni bekliyorum yalniz sen...
• Ne yar kokulu rüzgar, ne cicek, ne dal kaldi. O sahane günlerden sade bir masal kaldi.
• Damlalar olup dudaklarima aksan,dalgalar olup gönlüme carpsan,atesh olup kalbimi yaksanda,bilki;dudaklarimdaki damla,gönlümdeki damlalar o ateshi asla söndüremez...
• Askimi daglara yazacaktim ama askimdan büyük dag bulamadim..
• Birgün uzak iklimlerden gelen bir rüzgar eserde bahçende özlemle dolasirsa,birak dagitsin saçlarini ,oksasin yüzünü doyasiya ,beni düsünürken agladiysan eger ,silsin gözyaslarini dokunma....
• Insanin kendi sevgisi üzerine aldatmacalar yapmasi yapabilecegi en korkunç hiledir. Bu hile o anda yada sonsuza degin onarilamayacak sürekli kayiplara neden olur
• Rüyalarimda yesillen.yaban gülleri zambaklar toplayayim adina.yapraklarina ismini yazip,rüzgarin eline tutusturayim.rüzgari yüreginde hisset...
• Seni seviyorum derken aslinda seni sevdigimden bahsetmiyorum sana taptigimden bahsediyorum!
• Dost deniz kiyisindaki taslara benzer... Önce birer birer toplarsin, sonra birer birer atarsin ama bazilarini atmaya kiyamazsin. Atmaya kiyamadigimsin!!
• Ask bir otobüstür binmesini bilmeli sonduraga gelince inmesini bilmeli
• Birgün bir kar yagarsa semtine sakin üsüme bilki sevdigin çok uzaklardan, erimistir yüregine...
• Beni birkez aldatirsan yaziklar olsun sana,ikinci kez aldatirsan yaziklar olsun bana
• Senin sevgini doldurdum senin sevgini içecegim gözlerime senin hayalini çizdim seni seyredecegim. Ilk defa seni sevdim ölene kadar seni sevecegim.askim
• Duydumki baskasini seviyormussun hayirli haber;onu sevmiyorum demissin ne guzel!beni aldattiini soylemissin ne cikar;sende aldandin guzelim naber...
• Dokuz kere sev onuncu olayim gercekten sev sonuncu olayim
• Ask bir çay sevgi ise seker bizim gibi garipler cayi sekersiz icer
• Vur kelbime hanceri yuregim parcalansin,fazla derine inme cunku orada sen varsin!!!!
• Seni seviyorum diyen dilere degil senin askin icin aglayan gozlerime inan.
• Seni sevdim terk ettin ,seni özledim gelmedin.seni istedim sen istemedin,seni sevdim sen beni sevmedim
• Beni yakan askin kursun mu? Beni istedigin vurgun mu? Ben asik olamzdim amma senin askin bir baska
• A ring is round and has no end, so is my love for my friend.
• Güllerin bahçesinde geçsede ömrüm senin üstüne gül koklamam be gülüm gülü koklamak olsada ölüm senin için ölmeye deger be gülüm.....
• Bir tabbancam olsaydi eger kaybetmeyi sirtindan yanlizligi kalbinden sensizligi anlinin tam ortasindan vururdum
• Sevme seni sevmeyeni bagdatta sultan olada, sev seni seveni kapinda köle olsada
• Su gonlümü sana degil ilgit ilgit yele verseydim. Bu gönlümü sana degil boz bulanik sele verseydim. Ama nedendir bilmiyorum seni cookk seviyorum!!!
• Benim gibi seni kimse sevmedi, uzgunum gittigin gunden beri... Gelseydin bana herseyin en basinda bir daha baslasa da farketmez bosuna...
• Benden seni seviyorum dememi istiyorsun.ben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum. Seni olunceye dek hayatimin her aninda yasamak istiyorum
• Bir çiçegim vardi, adini ask koydum; kopardilar, bir çiçegim vardi, adini sevgi koydum; soldurdular, simdi yine bir çiçegim var, adiniizdirap koydum; ne koparan var, ne solduran..
• Sen deprem gibi girdin gönlüme. Fay hatti çizdin beynime. Enkazlar biraktin kalbimde. Kalbimdeki artçilar hala devam etmekte
• Sen sensizligi nereden bileceksin.sen hic sensiz kalmadin ki!!!
• Bir gün sevecek olursan ilk önce kendinisev ve daha sonra beni sev cünkü ben seni öyle sevdim.
• Ask bir havuzdur içine aptallar düser. Ama beni ittiler !
• Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his asktir
• Sen varya sen..tipki su al elimde tuttugum sigaraya benziyorsun.dumanin saçlarin,atesi gözlerin.aranizda tek fark var.sigarayi ben, beni ise sen yaktin.
• Baskasina kendinden fazla deger verme.ya onu kaybedersin yada kendini mahfedersin.
• Gül rengi aksamlarin bitimsiz rengi,sevginin hüzünle bulustugu cizgi,aska yakilan agit,gel tut ellerimden artik bunca hasret yetmezmi???
• Istanbul hep ayni denizinde mavi, kizilinda gelincik, beni sorma hala sana sevdali
• Ne seni sevdigime pisman, ne seni sevene düsmanim,yalniz sana bu kadar yakinken, seninle konusmadigima pisman,seni benim kadar çok sevene düsmanim...sen istemesende.
• Benim için insanlar ikiye ayrilir.sevdiklerim ve digerleri.sevdigim insanlar da ikiye ayrilir.çok sevdiklerim ve digerleri.çok sevdigim insanlar da ikiye ayrilir.sen ve digerleri.
• Silinir diyorlar en aci izler! Bitermis kislarim,gelirmis yazlar!
• Bilmezler su gönlüm , derinden sizlar;unutursun diye söylemek kolay......
• Baharimin solmayan tek gülü eger birgün beni sevdigini hatirlarsan o zaman sen bende solmus olacaksin
• Aski, matematikte çözdüm ,cografyada aradim..edebiyatta buldum..müzikte söylüyorum..' seni seviyorum'
• Sana meleklerin kiskanacagi kadar mutluluk, tibbin sasiracagi kadar saglik, tarihin yazamayacagi kadar basari, kimsenin göremeyecegi kadar sevgi yolluyorum biricigim
• Ne diye sorarlar sana iki kelime iki cümle ayirdim yetmezmi birincisi seni seviyorum ikincisi benim ol bitamem
• Her satirima seni nasil sevdigimi binlerce defa yazmak isterdim elimden gelse "o" güzel adini ask bahçemin en güzel agacina altin harflerle kazimak isterdim.
• Sevmek günahsa eger günahin benim olsun diliyorum allah'tan mezarin gönlüm olsun
• Yine aklimda gözlerin yine yandi yüregim dayanilir gibi degil bir bilsen nasil özledim hala sesin gönlümde baskasi sevemedim...
• Artik ben gidiyorum hatiralari birer birer yakiyorum resimleri parça parça edip gözlerimden bir damla yasi zehirli kirpiklere birakacagim beyaz bir kayanin üstüne çikip ilerleyen zamani durduracagim batan günese dogru kursunlar sikip kendimi bosluga birakacagim...
• Sevmek güzeldir seviyorsa sevilen özlemek güzeldir özlüyorsa özlenen beklemek güzeldir bekliyosa beklenen...
• Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandr .geri verilmesi veya kabul edilmesi önemli degildir .onemli olan sevginin gosterlmesidr...
• Sen giderken birlikte aglamistk.yerini simdi yagmura verdm sen gelene dek gozyasima ortak olacak baska goz degmesin diye gozlerime.....
• Sen hic denizin dibine baktignda yesil ormanlari gordunmu?imkansiz deme cunku ben senin gozlerine baktigmda cenneti goruyorum
• Sen hic bir gecede gunduze kustun mu,kanadini kiranlara gozyasi doktun mu,gunesi bu kadar sonuk gordun mu,soyle nerde yanlis?
• Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmaliyim yada gece,kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali sevgili dedigin:ya tam sevmeli yada birakip gitmeli....
• Sen herzaman tatlimisin babanin bir kizimisin, benimle cikarmisin???
• Seni seviyorum demek aslinda sevmiyorum faydalanmak istiyorum demektir
• Soyle nerde yanlis yaptik,inanmazdik sözüne ,hic gucum yok zamani cevirmeye,gormesende duymasanda,yasardim yine bu aski sesszice......
• Umut yaziyorum bir kir ciceginin tac yapragina.nice soguklara dayaniyorda bir sozunle kiriliverir diye korkuyorum.
• Seni sevdigimi daha nasil soyleyeyim,bagirayim, haykirayimda elaleme rezilmi olayim,eger sende beni seviyorsan cek mesajini soyle sevdigim....
• Senin için degil bu yas ben bahtima yaniyorum sana degil bu gözyasim askimiza agliyorum........
• Ask hatalara karsi daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin bütün zincirlerini kirar gaçer.askim
• Seninle dolu rüyalarda uyandim.gecenin ilk tatli uykusundan rüzgarlarin alçakta estigi yildizlarin parladigi saatlerde.
• Kutuplar günesi çöller yagmuru özlememmistir benim seni özledigim kadar....
• Bir mizrak olur bulurum kalbinin yerini bir hancer olur alirim ustundeki derini
• Sana olan sevgim icimde önce bir su birikintisiydi, sonra bir göl oldu, daha sonra denize dönüstü, su anda bir okyanus içime sigmiyor.....
• Eger hayat birgun bize oyun oynayip seni benden baskasinin kollarinda atarsa seni dansa kaldiricak ilk muzik cenaze marsim olsun...
• Kagitlardan daglar yaptim, mürekkepten denizler yaptim, heryere adini yazdim, heryere adini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim
• Arkadaslik aska donusebilir ama ask arkadasliga asla...
• Seni her kum tanesini sayacak kadar degil,her kum tanesine adini yazacak kadar cok ozledim....
• Dün sabah öldürüp bu kenti , seni alip çyiktim gün isigina. Adini gurbete yazan bu yerde , bir tek sen kaldin elimde avucumda.!
• Hic tikandinmi kelimesi kelimesine bildigin bir siiri soylerken ya da ne bileyim hic bir an icin yuzyuze gelipte savastigin oldumu hic dusunmeden cevaplayabildigin sorularla bana olmustu 1001 kere... Seni sevdigimi soylerkn 1 kere bunu kendime itiraf ederken 1000 kere
• Örttüm ustume duslerimi direndim soguklara , bende bictim ektigim umitleri ,galibim kara kislara ,gozlerinle bulusali gun dogdu sabahlarima ,seninle yeniden inandim askin kutsalligina
• En koyu mavilikleri avucuna,en icten mutluluklari gozlerine,en derin ,sevgileri kalbine usulca birakiyorum...
• Yatagini "gul" yapraklariyla, ruyalarini "papatyalarla" susledim. Uzerini "sevgimle" ortup,kabuslarini ben aldim. Sen tatli ruyalar goresin diye askim
• Seni sahile vuran dalgalardaki pariltili kopukte gordum ,ruzgarin cikardigi seste seni duydum ve tenime yapisan milyonca ipek gibi,kum tanesinde seni hissettim...
• Birsey var aramizda,senin bakisindan belli,benim yanan yüzümden.daliveriyoruz arada bir,ikimiz de ayni seyi düsünüyoruz belki,gülüserek basliyoruz söze.birsey var aramizdaonu buldukça kaybediyoruz isteyerek,fakat ne kadar saklasak nafile,senin gözlerinde isildiyor,benim dilimin ucunda
• Tum yapraklarini yolsam agaclarin,gokyuzunun yildizlarini toplasam sersem ayaklarina,bana gelirmisin gelirde mutlulugun en buyugunu verirmisin..!
• Sanki daglar sahlanmis uzerime yurur , sanki denizler engin uzerime vurur ,gozlerin atesiyle kavurur icimi
• Ama gozyaslarim sondurur o atesi
• Gun gelir bir akarsu uzerinde yaprak oluruz belki ,serin serin mutlu mutlu yol aliriz kaderimizin ardindan ,suya bakarak imrenir askimiz,su kadar berrak olur belki ,mutlulugu hapsederiz yuregimize huzne hic yer kalmaz o zaman
• En firtinali aninda bile sevdim ,hayat denizini...an geldi caresiz kaldim,agladim ,bir yunusun pesinde ugurladim geceyi ,martilarin ozgurluge ucusunu dusledim,ve ne olursa olsun;yasamdan vazgecmedim...
• Sevmek kan akitmak diyorsan eger,senin icin dunyanin sah damarini keserim , ama illa senin kanin dersen ben
• Seni kara toprakta da severim
• Kanatlanip goklere nasil ucayim ?ruzgarin olup sana nasil eseyim ?yagmurun olup yanagina nasil duseyim ? Basimi alip uzaklara sensiz nasil gideyim ?icimde sen varken soyle birtanem nasil oleyim ?
• Icimde bir tutku var oda sensin , dile gelse kalbim ne der bilirmisin ? "sen benim herseyimsin"
• Sensizligimi denizdeki kumlara yazmak isterdim ,dalga vurunca kaybolsun diye, yanlizligimi yildizlara yazmak isterdim sabah olunca yok olsun diye , sana olan sevgimi ciceklere yazmak isterdim ,cicek buyudukce sevgimizde buyusun diye
• Cok seviyor sana doyamiyorum acilar hep bana korkmuyorum ,canimmi desem ,sana askimmi desem ne desem az geliyor sana bayiliyorum
• Gokyuzu benim icin agliyor gozlerim umitsizce seni ariyor,dudaklarim senin ismini heceliyor, kollarim seni sarmak istiyor ,ve sevgilim kalbim yanliz senin icin atiyor
• Ne zaman denizler col olursa ,camlarda nilufer , kayalarda gul acarsa ,ay cimene dusup ,gunes gece dogarsa
• Iste o zaman ben seni unutup baskasini sevecegim
• Gonlum"sevgim",askim"bedenim",umidim"hayallerim",v e herseyimle her neolursa olsun ,her zaman yanindayim bitanem
• Seni zamanin herhangi biryerinde ,kayan bir yildizin son zerresinde,gulun kirmizisinda yapragin yesilinde
• Aci feryatlardan uzak bir tebessumde bulmak dilegiyle
• Özluyorsa ozlenen ozlemek guzeldir ,seviyorsa sevilen sevmek guzeldir,bekliyorsa beklenen iste o herseye bedeldir
• Aci huzun bir yildiz kadar uzak, mutluluk ise gozbebegin kadar yakin olsun
• Umutlarin gercek gerceklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun...
• Benim omrumde bir irmak var ,sularinda senli hayaller yuzdurdugum ,benim omrumde olumune sevdigim bir kiz var,gunlerimiz ayri geciyor diye uzuldugum.
• Yagmur gorursen gozlerimi hatirla ,sari yaprak gorursen kalbimi hatirla,aci tebessum gorursen dudaklarimi hatirla ,eller ustunde bir tabut gorursen beni hatirla
• Bir duygusun sayfalara sigdiramadigim ,bir ciceksin koklamaya kiyamadigim ,bir ilahsin bakmaya doyamadigim ,sen icimdeki bir tutkusun yokluguna alisamadigim...
• Yapraklar sararip dokulurken yere,o guzel gozlerini cevirip goklere,hergun istemem yilda bir kere adimi anmayi sakin unutma!!...
• Seni bulmaktan once aramak isterim ,seni sevmekten once anlamak isterim ,seni bir yasam boyu bitirmek degilde;sana hep yeniden baslamak isterim
• Sensizlik bir ates yuregime yanipta sonmeyen ,sensizlik derin bir kuyu dusupte cikamadigim ,sensizlik karanlik bir gece sabahi olmayan
• Deniz unutursa sahili,gunes kaybederse rengini ,dunya birakirsa donmeyi,bulbul unutursa otmeyi ,bende o zaman unuturum seni...
• Bir yagmur damlasinin golgesinde ,belkide masallar ulkesinde...simdi ve her nefesimde seninle yasamak istiyorum!!
• Her yarinda bir umut ,her umutta bir ozlem,her ozlemde bir sevgi,her sevgide bir tek sen varsin..!!
• Ask kacmaktan cok kovalamayi sever ,gormekten cok ozlemeyi gitmekten cok beklemeyi ,dokunmaktan cok düslemeyi ve ask oyle hain ki..nerde imkansiz varsa onu sever
• Sana gulum desem olmaz,solar gidersin, sana bebegim desem olmaz,aglar kusersin ,sana melegim desem olmaz,ucar terkedersin, seni seviyorum desem acaba ne dersin?
• Ozenme gullere sen,guller sana ozensin,uzme sen tatli canini sen gullerdende guzelsin, sen gelmezsen bile golgeni gonder bunca hasretten sonra bile yeter!!
• Sen benim sevdikce özledigim,özledikce sevdigim birtanemsin
• Gözlerine sarki yazdim bu gece,denizlere deryalara sigmadi;seller gibi cosstu akti her gece;ufuklara semalara sigmadi
• Yildiz yildiz bakiyordun gonlume,soyle nasil boyle indin derine,bugune dek boyle bakan olmadi,hicbir bakis beni böyle sarmadi...
• Ne seni unutmak gibi bir caba var icimde,ne de sevgimi korukleyen bir ruzgar..ne seni gormeden durabilecek kadar güclüyüm,ne de gormeye dayanacak bir kalbim var!
• Simdi uyuyorsun birtanem...guzel gozlerin kapali...ilik ve sessiz nefesin herseyden habersiz...ve ben sanki yanibasinda...
• Sen dunyaya surgun bir meleksin ve ben seni oylesine sevecegim ki;seni benim cennetimde yasatacagim
• Buzullari eriten ,sicakliginla isittin beni, deliler gibi seviyorum seni
• Benimle olmak yeterse sana, varligimdan mutlu olabilirsen,rahatsiz etmezse seni sessizligim,sana belki dunyanin butun guzelliklerini veremem ama;kalbimi,ruhumu,askimi,sevgimi verebilirim...
• Bir sevgi istiyorum ustune gozyasi damlasada islanmayacak , keder gecsede yanindan bugulanmayacak
• Olumu hissetsede avuclarinda yinede cesaretle hic korkmayacak
• Yasamin kaynagi sevgi ise, eger sevgi bir tutku,tutku bir amac,amac biriyle paylasmak,paylasmak dostluk,
• Dostluk hatirlamaksa; hep aklimdasin
• Bugun ilk gunum sensiz ,bugun hicbirsey yapmak gelmiyor icimden ,gulmuyor yuzum!bugun ilk gunum sensiz alismak kolay degil ,boyle bir anda ayrildigimiza inanmis degilim hala birlikte yasayabilecegin biriyle degil
• Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,bosluk dolduranlardan degil ,gittiginde yeri dolmayanlardan olsun
• Seni özlemek gece gibidir; uzun,karanlik ve yanliz seni sevmek gunduz gibidir; aydinlik,umutlu ve sicak
• Seni unutmak ölum gibidir; sonsuz,umutsuz ve soguk
• Ne esen ruzgar ne solan yaprak ne de bir baskasi, seni bana hatirlatmayacak;cunku sen unutulmayacak kadar baskasin
• Bugün dünyayi istedigin renge boyayip ,bu rengi insanlara tüm sevginle dagit ,kendini sevginin bir rengi diye tanit çünkü senin varligin sevgiye en güzel kanit..
• Yari dalgali olmamali deniz;ya durmali ya kudurmali, kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali
• Yari gonul vermemeli insan;ya sevmeli, ya unutmali...
• Bazi insanlar baskadir yureginde ,kimini hayyallerinde bile goremezsin artik ,kimide yanindadir ama uzaktadir sana,kimide uzaktadir ama sana kalbin kadar yakindir.....
• Dusunceler sonsuz ve anlamsiz ,ben sensiz ve caresiz,hayaller gercek olamayacak kadar guzel sen ise benim olmayacak kadar "gerceksin"!
• Sen en buyuk sevgiyi hakedecek kadar mukemmel...ama herkesin sevmeyi hakedemeyecegi kadar ozelsin.....
• Bir umut serpilsin yuregine bin tatli mutluluk dogsun gunlerine binbir hayalin gercekle bulussun hersey kendin gibi guzel olsun.
• Seni kalbimin en derin hücrelerine koyuyorum sakin avukat tutma çünkü seni çok seviyorum
• Kac zamandir aglayamadim sana affet beni her cagrisinda baska sesler örttü sesini kalbim seninle özlemim seninle ah bir kavussam sana doldursam icimi seninle seni cok seviyorum
• Karanlik gecede önemli degildir yildizlari gormek,gunduzleri yildizlari gorebilmek marifet,asik olmak onemli degil, bir omur boyu sevebilmek marifet
• Iskelemin ayagindaki baliklar getirdi haberini,dediler ki 'bir deniz kizi haber ucurdu sana'inanamadim,gokyuzune baktim ;martilar gulumsedi bana!
• Sevmek seni seviyorum demek degil..... Seni seviyorum derken titremektir
• Senibenim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsin!!!
• Bir düsmani affetmek,bir dostu affetmekten daha kolaydir
• Ölümden degilde ölümlerden korkarim,çünkü ilkinde ben varim,ikincisinde sevdiklerim
• Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense
• Insanlar aya benzer çünkü kimseye göstermedikleri bir karanlik yüzleri daha vardir.
• Bugün senin için bir baskasini terkeden yarin bir baskasi için seni terkeder.
• Eger bir fikre yeterince bagli kalirsaniz o fikir artik saygideger hale gelmis demektir.
• Aska burun kivrmayin o çöl ortasinda yemyesil bir bahçedir o bahçeye layik bir bahçivan olmak için her bitkinin sürekli bakima ihtiyaci oldugunu unutmayin
• Sicak yatagimda, tatli rüyamda,uyayninca aklimda,eger sen varsan,sence bu ne demek?????
• Aramizdaki mesafeler askimiza asla engel olamaz,cünki varligim senin yokluguna asik
• Huzur icinde ellerimi kavusturuyorum ve bekliyorum,,rüyalara gel git yada denize aldirmiyorum
• Artik zamana yada kadere isyan etmiyorum,bana ait olan bana gelecek cünki,onu bekliyorum
• Gözünde bir damla yas olsaydim gözlerinde dogar dudaklarinda ölmek isterdim...
• Yanlizligi karlara yazmak isterdim günes çiksin karlar erisin diye sensizligi kumsala yazmak isterdim dalgalar alip götürsün diye...
• Biz senin gibi, sosyetenin, mini etekli, kirmizi papuçlu kizlariyla dolasmaktansa;ayakkabimizi boyayan çocugun alnindan öpen, garibana ceket giydiren, yere düseni kaliiran, zülmedene karsi mazlumun yaninda duran, efendi, dürüst, agirbasli, ve de serrefli delikanlilardaniz....
• Seni uzaktan sevmeyi ,sana bakmadan görmeyi, dokunmadan sevmeyi, seni duymadan dinlemeyi, göz yaslarimla gülmeyi ve kavusmak için sabretmeyi her seyi ögrendim ama sensiz olmayi ögrenemedim asla.
• Uçsuz bucaksiz karanlik bir yerde üç kibrit yakacagim.biri gözlerini görmek için,ikinciyi güzel yüzün için,üçüncüde seninle yasadigim güzel günleri hatirlamak için....
• Vur hançeri kalbime kana bulansin, çok derine inme güzelim; orda sen varsin
• Askin gönlümde kurumus bir dere degil;çaglayan deli bir seldir seni sevmek bir hata degil,gönlüme esen ilik bir yeldir.
• Iklimlerden akdenizdeyiz kendimizden uzak meçhullerdeyiz,ben vazgeçtim sende vazgeç sürmeyecek bir askin içindeyiz.
• Dilimden elveda çikiyor yüregim kal diyor bu dünyaya seni bulmaya gelmistim uygun adim voltalar birbirini kovaliyor dilim varmiyor yüzüm tutmuyor sensiz olmuyor...
• Eger bir gün dünyanin bütün güzelliklerinden vazgeçipte sessizce ölüme gitmek istersen bana gel, gel ki ;sana sensizligin ölüm oldugunu göstereyim.her aksam raki ve sarap asigin hali hep harap kurtar beni bu acilardan yarab çektigim sonsuz bir izdirap görüyorum her gece serap.ask hiriiii okudugum son kitap
• Bir duam var insallah olur haktan,kurtuldum kurdugun kahpe tuzaktan,unutmadim sanma unuttum seni çoktan hayalin acitsa da canimi ömrümü harcayamam ,yaptiklarindan ben degil sen utan...
• Bir gökyüzü düsün o gökyüzü sensin bir yeryüzü düsün o yeryüzü benim tamam belki birlesemiyoruz ama ayrilamiyoruz da.
• Ne zaman sagir bir ressam kurumus kirmizi bir gülün yere düstügü anda çikardigi sesi resmine çizerse,bende seni o zaman hayatimdan silerim....
• Hayat denen kosusturmanin sonu degil mi bir avuç toprak;ölümden yana korkum yok, korktugum sey unutulmak...
• Yillar yili gizledim,sensizde yasarim zannettim,hasretinden bittim eridim isteseydin sana ömrümü bile verirdim.
• Mahallenin arka sokaginda baslayan kovalamaca biter;sabahin ezaninda gelirsem kapinizin önüne kursun yagmurlari altinda can verirsem kollarinin arasinda ömrümün en güzel çaglarinda doyamadan sana ömrümün baharinda hatirlar misin? Nefes aldigin her aninda.
• Kizgin çöllerde yalin ayak gezmek gibi lapa lapa karin altinda yürümek gibi.senin varliginda kaldirimdir uçurumun dibi. Yoklugunda hayata sarilmak daragacinda çirpinarak ölmek gibi...
• Uzanmis yatagima seni yaziyorum bakma bana belli ki agliyorum kalbim ask atesinden agliyor hani erkekler aglamazdi bak iste agliyor.
• Seni türkülerle beni agitlarla ugurlayacaklar,ikimizin de giysisi beyaz olacak nüfusa seni evli,beni ölü yazacaklar...
• Sanmistin divane olur,pesimde döner benim gönlüm tasi bile deler ,sanma ki sadece seni sever gün olur beni de benim gibi biri sever...
• Hayatin yükü agir çekeceksin,bu benim son nasibim kaderim diyeceksin,yarin nasil geçecek nereden bileceksin üzgün olsan aglasan da bu hayati çekeceksin
• Ellerimi bombos biraktin gözlerimden sel olup aktin tek ümidim sendin ummadigim bir anda beni biraktin
• Sevmek büyük cesaret ister seven hep fedakârlik bekler seven ne kadar severse sevsin sevilen hep nankörlük eder.
• Gecelerim uzun gündüzüm yok arkamda bir aglayanim yok masamda iki kadeh var biri benim biri senin için bir ondan bir bundan içiyorum seni çok ama çok seviyorum
• Son olsun artik bu acilar kalbime biçak gibi saplanan kör sancilar bir gün gelir unutulur tüm yasananlar hatirlarsan burda ugrunda ölmeye hazir biri var...
• Hayatta kimse için aglamaya degmez aglamaya degenler zaten aglatmaz eger aglaman gerekirse basini dik tut ki göz yaslarin seni aslatan kisi kadar alçalmasin....
• Yollarima dökülen güllerden yillarimi verdigim acilardan ve senden kurtuluyorum.mutluluga dair ne varsa hepsinden bir damla da ben istiyorum ,belki inanmayacaksin ama artik seni hiç sevmiyorum....
• Su karanlik gecede herkes sevdigiyle birlikte bense yalnizligimla bas basayim yastigimin altindaki resmini bile çoktan kaldirdim tavan arasina.
• Bitmek bilmeyen duygularla sevdim seni ,askin kalbimde sönmeyen kor gibi sarmasikvari sariyor bedenimi yalvariyorum sana ilk askimsin unuttum desem de unutamam seni...
• Artik benden yok sana hiçbir fayda.gönlüm artik baskalarinda bulursun, sende kendine kendin gibi biri aglama...
• Seninle ögrendim sevmesini askinla tattim aci çekmesini çaresizim kalbimin derinliklerine gömdüm seni ve güzel gözlerini....
• Yalnizligimda seni büyüttükçe kalabaliklasacagim;sen kendi kalabaliginda hep yalniz olacaksin...
• Ben bu sözleri yaziyorum ama sair degilim bir kiz sevdim ama emin degilim; seni düsünmekten pervaneyim bu kizlar yüzünden hep avareyim
• Seni sevmek buz gibi havada iki kat yorgana sarilmak gibi ,ayrilmak yaz sicaginda soguk duslar almak gibi kutuplarda yasamak ne güzel bir sey olsa gerek ...
• Mektuplarin arasinda kuruttugum gülümsün,sen sevda çiçegimsin ,özümsün dünyaya bakan ikinci gözümsün, gönlüm senden baskasini nasil düsünsün.
• Bir zamanlar akli basinda biriydim ta ki sen aklimi basimdan alana dek.j
• Dört misrada dört dilegim var, senden ilkbaharda gökkusagim, yaz günlerimde yagmurum ol,sonbaharda firtinam,kis günlerinde kardelenim ol....
• Seni yildizlar kadar çok seviyorum onlar kadar parlak ve onlar kadar yakinsin bana tek fark onlar bin tane, sen bir tanesin.
• Agzimin tadi yoksa,hasta gibiysem, bogazimda dügümleniyorsa lokmalar,buluttan nem kapiyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.
• Bitmez güzel kizlarin nazlari.gülü odun sanir bazilari,dinmez su gönlümün sizilari açilsin artik yüreginin kilitli kapilari .
• Her bakista aklimi basimdan aliyor,dünyadan uzaklara daliyor,alemde bir tek bana bakiyor yildizlara odaklasip akiyor,kara delikleri delen, yesil gözlerin.
• Atesin yaktigindan,günesin hareket ettiginden, gerçegin bir yalan oldugundan kuskulan:ama benim sevgimden asla .
• Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar,yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar,senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar
• Adini kagida yazamiyorum, gün olur yerlere atilir diye.ellerim tutmuyor, çizemiyorum resmini görenler tutulur diye.
• Gül bahçesinde geçse de ömrüm; inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm inan ugrunda ölmeye deger be gülüm....
• Bugulu camlarda seni bekliyorum.bir yorgun sevgi çikmazinda yol ariyorum, aglamak istiyorum,aglamak istiyorum iste sevdigim söylüyorum seni çok ama çok seviyorum.
• Ask kaçmaktan çok kovalamayi,görmekten çok özlemeyi,gitmekten çok beklemeyi dokunmaktan çok düslemeyi sever ve o kadar hâindir ki nerede imkânsiz var onu sever.
• Seni dün sevmezdim çünkü dünler geçecekti seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugünlerde geçecek seni hep yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek.
• Bir yaz rüzgâri ki eser içimde dolu dolu çekerim içimin derinliklerine tutusur gözlerim akar yüregime baslar bir çaglayan birden bire beste olur ismin yüregime...
• Disarida yagmur kalbimde rüzgâr,seviyorum seni daglar kadar yüregim yanar gözlerim aglar içimde sadece senin sicakligin var.
• Bir bütünün parçalariyiz arayistayiz.bir dizi seni,beni ve giderek büyüyen bizi,arayisimiz temkinli,ürkek ta ki aradigimizin birbirimiz oldugunu anlayana dek.
• Hayatin,gerçekten en bariz farki uzaga atarsin yakina düser;öyle olaylar öyle kisiler vardir ki ;hiç ummadigin anda aklina düser...
• Paramparça duygularimla su damlasi kadar ufak bir ümitle de olsa sensiz yasiyorum adina yasamak denirse ürkek,gizlenmis duygularimi nasil da yiktin...
• Maziyi animsadiginda,içli bir sarki duydugunda,özlem duydugun aski aradiginda, gece yatarken kulagina seni hala seviyorumlar fisildandiginda bulursun beni hayasiz diyarlarda
• Hiç yalan yoktur sözümde.dogrudur fikrimde özümde.burcu burcu tütersin gözümde.sensiz yasanmiyor yeryüzünde
• Sevdan için kan akit dersen gider dünyanin atar damarini keserim; ille de senin kanin dersen;ben seni kara topraklarda da severim gülüm...
• Sen benim için, uzaktan beklenen mektup, mahkumun göremedigi bayram,sagirin duyamadigi türkü,askerin çikamadigi hafta sonu izni,gülün bitemedigi toprak gibisin...
• Kadehler gözyasiyla dolsa seneler geçse miadim dolsa da çiçekler solsa kuslar uçmasa da yine de seni unutmayacagim.
• Gecenin zifiri karanligini yirtan dolunay,yeryüzünü süsleyen beyaz karlar üzerinde çigligini semaya haykiran bozkurt üzerine yemin olsun ki seni seviyorum...
• Dolunayin parlakliginda günesin sicakliginda sevdamin berrakliginda senin alçakliginda ve insafsizliginda,göz pinarlarindan akan yaslarda seni seven ben yokum artik...
• Benim dogdugum köyde hep kuzey rüzgarlari eserdi o yüzden çatlaktir hep dudaklarim...öp biraz
• Yüregimin yerini bilmezdim.... Ta ki sen incitene dek.
• Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim ,olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm
• Karanlik aydinliktan, yalan dogrudan kaçar, günes yalniz da olsa etrafa isik saçar. Üzülme dogrularin kaderidir yalnizlik.kargalar sürüyle, kartallar yalniz uçar!
• Yanagina düsen kar tanesi eriyip dudaklarina ulastiginda o bir damla serinligi benimle paylasmak istersen yüzüne esen rüzgara dön bil ki o rüzgârda ben olacagim
• En koyu mavilikleri avucuna en içten mutluluklari gözlerine,en derin sevgileri kalbine usulca birakiyorum hayata seninle yasaninca hayat derim.
• Yari dalgali olmamali deniz; ya tam durulmali ya da kudurmali yari ümit vermemeli sevgiliye;ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli
• Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz,sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz,kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz,mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.
• Nasil ki; günes yenik düser buluta,bulutlar yagmura.yagmurlar göz yaslarima.yüregimde yenik düstü sensiz sevdama.
• Denizden kagit yaptim,sulara seni seviyorum yazdim sen aptalsin inandin seni sevmedim sana taptim...
• Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler, yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa, yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz
• Dikenler açirdin gönlüme güller degil,beni sen bitirdin yillar degil,hani sevmistik birbirimizi,bizi sen ayirdin yollar degil
• Bülbül bile hasret tomurcuk güle yanik sarkilar getirdi bizi dile,seni bulmak için dolastim tüm caddelerde seninle olan askim bütün dillerde.
• Gördügüm en güzel rüya sensin duydugum en derin sevgi senin eserin gördügüm en güzel rüya senin gözlerin.kurdugum en güzel hayal sensin....
• Buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zamansiz daliverirse uzaklara,hele kulaklarin deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlenmissindir.
• Sen beni bir dagin etegindeki gelincik kadar severken ben seni o dagin dorugundaki kardelen kadar özlüyorum..
• Sakin sevmekten korkma,kursun sesi kadar hizli gecer yasamak,ama öyle zorki kursunu havada,sevdayi sicacik yurekte tutmak...
• Ansizin uyanirsam gecenin bir yaisinda,gözlerin dalarsa sonsuz karanliga,bir sicaklik duyarsan üsüyen avuclarinda,bilki seni dusunuyorum...
• Duslerim vardi görmekten korktugum,hislerim vardi anlatmaktan korktugum,simdi sen vrsin kaybetmekten korktugum...
• Gözlerimde bir damla yas olsaydin eger,seni kaybetmemek için hiç aglamazdim...
• Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...
• Maviler giyer deniz olurum.yesiller giyer bahar olurum.beli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum
• Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
• Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
• Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.
• Uçurumun kenarinda bile olsan gülümse.sirf hayata giciklik olsun diye
• Ask karsindakini bulunmaz hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir
• Dostlar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya.
• Hayatta üç seyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
• Ayrilik ; küçük bir aski söndürür , büyük bir aski daha da güçlendirir.
• Bir silahim olsaydi, bir silahim..yoksullugu sakagindan,kaybetmeyi kalbinden,ve sensizligi alnin tam ortasindan vururdum.
• Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir
• Sokakta bir kiz gördüm takildi gözlerim gözlerine, asigim zannetti beni kendine, halbuki ne bilsin, benziyordu gözleri gözlerine
• Kaplanla göz göze gelmis bir ceylan gibi , ürkek bakislarimda sensizlik , iskalanmis hayallerimde gençligim ,eremedigim vuslatlarda ümidin.
• Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün aglarsan o da mutluluktan olsun
• Ayrilik küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi.
• Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanyn ölüm oldugunu göstereyim...
• Ne elimden tuttular ne yuzume gulduler , nede bir gun olsun ölümüne sevdiler. Ben sevdim baskasina verdiler. Bana bu dunyada mutluluk harammis meger.
• Sari giyer günes olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kimbilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun.
ÇisiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla