Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.08, 05:53   #5 (permalink)
Kullanıcı Profili
ÇisiL
Delta Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 477
Puan Grafiği
Rep Puanı:4934
Rep Gücü:0
RD:ÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond reputeÇisiL has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 1
58 Mesajına 390 Kere Teşekkür Edlidi
:
Lightbulb Sevgi Sms Mesajı

Bir gul olmak isterdim, dalimdan koptugum an yalniz senin icin kopayim ve yalniz senin avuclarinda solayim diye birtanem...!
• Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'ebediyen sevecegim'
• Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.
• Gözlerin nehir,kirpiklerin köPage Rankingü olsun,ben tam üzerinden geçerken ypler kopsun,düstügüm o yer dudaklarin olsun...
• Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
• Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar degil, seni herkes sever ama benim kadar degil
• Seni 1000 kisi seviyorsa bil ki ben onlardan biriyim,seni 100 kisi seviyorsa bilki ben onlarin icindeyim,seni 1 kisi seviyorsa bil ki o benim,seni kimse sevmiyorsa bil ki ben olmusum...
• Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim
• Hayatta dört yanlis yaptim;dogmak,yasamak,büyümek ve umutlara sarilmak, bir tek seyi dogru yaptim o da seni sevmek ama unutmusum güzelim dört yanlis bir dogruyu götürdü....
• Seviyorum your yes,because you very nice.birkerecik look at me,ondan sonra dont forgetme.kalbim tik tak atiyor for you,cunku i love you
• Camlara adini yazmaktan korkuyorum...bugular gelir siler diye,topraga adini yazmaktan korkuyorum...rüzgar eser dagitir diye,sana ellerimi uzatmaktan korkuyorum...birgün birakip gidersin diye...ve en önemlisi seni çok sevmekten korkuyorum...sevdigim kadar sevemezsin diye!!!
• Seni daglara yazsam yagmurlar, göklere yazsam bulutlar, gözlerime yazsam gözyaslarim siler. Seni kalbime yazdim artik kimse silemez
• Baliklarin askini bilir misin?... Birbirlerine dokunamazlar ama yüreklerinde hissederler sevgiyi.ben de sana dokunamiyorum ama yüregimdesin
• Biz sevgimizi kirçiçegi gibi elimizde degil kursun yarasigibi yuregimizde tasiriz bilirizki seven vurulunca degil unutulunca ölür be gülüm
• Dünyada birçok insan var kimi mutlu,kimi mutsuz,kimi aglayip kimi gülüyor.ama mutluluga ve güzelliklere layik bir insan var oda mesajimi okuyor...
• Rüzgar gibi sevmedim esip gecersin diye günes gibi sevmedim gece olur batarsin diye ben ölümüne sevdim toprakta bitsin diye.
• Gönlümü gözlerinle kalbimi sözlerinle sevgimi güllerinle calan sensin ömrümü hasretinle canimi herseyiyle calan sensin bitanem
• Seni sensiz yasamak... En kotu kader olsa gerek..! Ey benim hasret kokan sevdigim; bu ayriliga dayanirmi bu yurek..?
• Bu mesaji okursan, bana bir öpücük borclusun! Bu mesaji saklarsan, unutulmaz bir gece borclusun! Mesajima cevap verirsen...ikisinide borclusun
• Denizlerde sen, hasretinle ben... Yoklugun esiyor aksamlarda kadehlerde sen, caresizim ben yoksun sen, yoksun aksamlarda...
• Sen hic denizin dibine baktiginda yesil ormanlari gördünmü? Imkansiz deme cünkü ben senin gözlerine baktigimda cenneti görüyorum.
• Tek kaldim dünyada, dünyam olurmusun? Deniz kadar sevdim, dalgam ourmusun? Ates gibi yandim, alevim olurmusun?ilk askim degilsin affet son askim olurmusun?
• Dun cicekcinin onunden gecerken, bir gul haykirircasina "dunyanin en guzeli benim" diyordu. O gulu aldim ama guzel oldugu icin degil...! Seni gorunce utansin diye...!!!
• Askin kalbineyse mutlulugun eindeyse istedigin iki kelimeyse seni seviyorum.
• Seni yine bir güle sordum birde su yettigin canima.. Gel gurur yapma.. Henüz hic birsey bitmedi.. Birgün sana kavusurum... Bunu unutma...
• Yasamak istiyorsan felege küsme, yasadigin her gününü gün etmeye bak! Kader oyun etti ise sakin üzülme geçmise mazi derler sen gelecege bak!!!
• Bir mesaj, bir bakis aski anlatmaz. Bir gül, bir öpücük sevgi degildir. Bosuna ugrasma sair. Aski yazamazsin siirlere. Aski anlatamazsin... Cünkü sende anlamadin.
• Bir görsen sana olan sevgimi, karsisinda diz cöker merhamet dilersin. Ama askim sana bakacak kadar kücülmedi. Sen bir terzinin kizi, ben ise bir fabrikatörün ogluyum. Birlesmemiz imkansiz.
• Sarkilar degil de hep kulaklar bitiyor, onarmak zordur. Bir yürek cürümüs kapatmis kapilarini, onarmak zordur.
• Hey garson; bana kalbim kadar yanik bir döner, düsüncelerim kadar karisik bir salata, ve acilarim kadar koyu bir kahve getir.
• Tutki ben yagmur tanesiyim. Topraga düstüm mü dagilirim. Düsün ki bir kar tanesiyim. Suya düstüm mü eririm. Anla ki sen benim canimsin. Seni kaybettim mi yasayamam, ölürüm.
• Sevda cicegi olsan koparmaya kiyamam, sakin aglama gözyaslarina dayanamam, sen benim canimsin, yillar gecsede unutamam!!!
• Benimle mutluluk yagmuru altinda semsiyesiz dolasmaya ne dersin?
• Sevgim karsiliksiz caresi var mi? Yeter ki varligin benden uzak olmasin. Yarinlar hep seni getirsin bana, sensiz bir günüme günes dogmasin.
• Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatin tadi sabah kalktigimda var oldugunu bilmek...
• Denizler senin olsun dalgalar benim. Bulutlar senin olsun damlalar benim. Hersey senin olsun, yalniz sen benim...
• Seni ben degil gözlerim secti onlar sevdi onlar begendi sen benim degil onlarinsin gittiysen banane onlar aglasin...
• Varmi daha agir yük zamani çekmek kadar yasama sebebimsin su kadar ekmek kadar ayriligin hasretin herseyin bir tadi var seni özlemekte güzel seni sevmek kadar.....
• Aramizdaki mesafeler nekadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim hangi yoldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin bitanem
• Sen allaha dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin, sen gözümden süzülen yas tek düsüncem hasretimsin, sen yasadigim ömür en güzel günlerimsin, sen her gece rüyalarima giren biricik sevgilimsin
• Korkmuyorum ölmekten korkum sensiz yasamak zor geliyor her güne hasretinle baslamak kavusmak istiyorum her an sana kavusmak zor geliyor bir tanem hasretine alismak!!!
• Kavusmak ölümse hasretin zulüm elbet kavusuruz bekle be gülüm tek sana aittir kanayan su gönlüm ben yolumu coktan sectim ,,ya sen ya ölüm´´
• Melekler görüyorum düslerimdeki gibi oysa sen düs degilsin bir kez daha anliyorum ve binlerce kez söylemek istiyorum seni cok ama coook seviyorum!!!
• Vuruldum bir güzele gözleri kara ona ait yürekteki bu yara isteseydi kiyardim bu cana bir tek seni sevdim ama sonumuz yok dedi bana
• Rabbimden cicek istedim bahce verdi,agac istedim orman verdi,su istedim pinar verdi,dost istedim bu numarayi verdi.
• Kalbimin senden çektigini abd, usame bin ladinden çekmedi... Akibetim ikiz kuleler gibi olsa dahi seni yine sevecegim... Muhur gozlum... Kartanem... Hayatim...
• Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsada ölüm, inan ugrunda ölmeye deger be gülüm.
• Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.
• Mehtap sularda gümüsten bir iz birakirken, gökte yildizlar parliyordu, yanliz kaldigim günler ve gecelerde, kalbim heryerde seni ariyordu!!!!
• Kirmizi gül seni seviyorum anlamina geliyorsa eger, askinla parçalanmis kalbimden akan kanlar ne anlama gelir sen düsün... Çiçegim
• Sevgiler vardir ugrunda ölmeye deger asklar vardir ölünseye kadar yasamaya deger...
• Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...
• At su bedenimi atese yansin ,ama kalbime dokunma cunku orada sen varsin!!!.
• Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis,bende sana onuncu koyden sesleniyorum,seni cok ama cok seviyorum....
• Varsin boyle gecsin yalanci gunler,varsin canimi alsin yine yalnizlik.kokunu verirken vazomdaki guller yikarmi sandin beni bu yalanci ayrilik...
• Askim seni seviyorum diyen dudaklara degil senin için aglayan , gözlere inan....
• Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek birakip gitsemde unuturum sanma zaman alismayi ögretir ama unutmayi asla...
• Inan varya gülüm eyer sen evrenin bir ucundaki bir yildiz olsan bende evrenin öbür ucundaki bir yildiz olsam seniyanima almak icin bir ip yollasan ömrümün sonuna kadar cekerdim seni yanima dorgu scs scs scs
• Seni seviyorum diyosun ama elveda gitde diyosunben seni nasil birakilim birak be gülüm bu inati seviyorum isteseni suçum neydi söylesene bana neden elveda dememi istiyosun çokmu agliyosun aglama be gülüm seni seviyorum anla bilbunu birakmiyorum elveda da demiyorum.
• Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tutarsan dikenleri batar yaprakleri acarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar
• Ne senden nede senli günlerden kurtulabildim hatiralar birer birer iz etti gönlüme çikmadilar, çikaramadim... Elim baska ellerde, ellerini aradim. Kokunu duyunca baskasini sen sandim. Her sarilisimda hüsrana ugradim, sarildiklarim sen degildi, saramadilar bulamadim ..!
• Belki bir ani olarak kalacak seninle yasadigim o sohbet dolu, keyif dolu saatler. Belki ebediyen surecek sana olan askim, belki bir daha asla sevmeyecegim sensizligi yasatan bu dunyayi ve belki, belki'de asla olmayacak
• Belki bir rüyadi hersabah seni görüsüm... Belki bir hayal.. Belkide masaldi sana tutsagim.. Bir gercek varki icimde sakladigim... Sensizlige hala alisamadim...
• Sen seni düsün kimseyi düsünme, sen seni sev kimseyi sevme, sen sana güven kimseye güvenme, senleri ben yap sakin kimseye söyleme...
• Bir kilitli kapi var yüregimde, senden baskasi girmesin diye... Bir korku var icimde beni unutursun diye... Bir bosluk varyüregimde sen yoksun diye!...
• Gel etme gözlerim yaslarla doldu, bak kimse silmiyor hani zamanla kururdu, askimiz dillerden dillere gezerken, bir yildiz altinda bulussaydik yeniden...
• Aya her baktiginda beni hatirla yildizlarda varsa yaninda gözlerine baktigimi unutma kuru bir yaprak düserse ellerine o ellerimdir sakin birakma askim...
• Seni düsünmek güzel sey.ümitli dünyanin en güzel sesinden en güzel sarkiyi dinlemek gibi birsey.ama artik ümit yetmiyor bana .ben sarki dinlemek degil sarki söylemek istiyorum...
• Her seni seviyorum diyen seni seven degildir asil söylemekten cekinen gercekten seni sevendir!!!
• Bu anda elimde bir kagit parçasi belki bir mektup belkide bir siir ama bunlar için bir kalem bir el birde bir kaç göz yasi göz yasim resmini yüregimde kalemim bak yaziyorum istesana olan sevgimi
• Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin!.
• Gül filizlendigi günden itibaren günese asiktir. Her ne kadar günes her gece ayin görkenime kanip gülü biraksada gül asla yildizlara kanip günesi unutmaz.
• Bir goncagül isterim sadece benimle acacak, bir gül isterim benimle birlikte solacak, beni derinden anlayip gönlümde taht kuracak, beni oldugum gibi sevip, oldugu gibi sevilecek.
• Sevgi siirlerle belli olmuyor gözle görülmedigi sürece, asklar belli olmuyor karsindaki kisinin en mutsuz gününde yaninda olmadigin sürece...
• Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme o tatli canini sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin, sen varya sen, dünyalara bedelsin...
• Daglar ne kadar yüksek olursa olsun bir kenari yol olur,yigit ne kadar sert olursa olsun sevdigine kul olur.
• Olumsuzdur sana olan sevdam.zindandir sen yoksan eger dunyam.nasil dayanacagim hasretine bilmiyorum ama,umrumda degil zaten sensiz bu dunya...
• Seni ozlemek gece gibidir...uzun karanlik ve yalniz... Seni sevmek gunduz gibidir..aydinlik,mutlu ve sicak.. Seni unutmak ise olum gibidir.. Sonsuz mutsuz...
• Ela gozlerini o masum bakisina icten sozlerine can dayanirmi soyle nediyorum biliyormusun en buyuk gercek seni seni seviyorum
• Yildizlarin parlakligi ise onun yaninda sudaki basit bir yansimadan farksizdir,cunku ask en yucedir,o en parlaktir,o karsilikli sevgidir.
• Benim askim gunes gibidir ufleyerek sonmez.
• Ask oyle buyuludur ki evren onun yaninda anlamsiz kalir,gunesin o kor gibi sicakligi kalbinin icindeyanan atesin yaninda ufak bir kivilcim gibi durur.
• Nokta kadar menfaat icin virgul gibi egilme
• Gunes dogmayi,dunya donmeyi unutabilir ama ben seni asla...
• Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,cekici ve guzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.
• Gullerin arasinda gecsede omrum senin ustune gul koklamam gulum,gulu koklamak olsada olum senin icin olmeye deger gulum.
• Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen oda sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur.
• Birgun yanina gelecegim, bir elimde gul bir elimde silah, ya o gulu alip benim olursun yada o silahi alip beni vurursun......
• Birgun zaman kayar elinden tutamazsin sel gibi akan gozyaslarini kurutamazsin oylesine sendeyim oylesine bendesinki unutmak istesekte unutamayiz
• Sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir yuzeye dusen gul yapraginin cikardigi sesi cizdigi zaman bitecek
• Cesaretini gullerden alan biri bir gun bir cift goz ile karsilasir ve bu gozler icin butun gulleri feda etmek ister ;bu gozler senin ve bu guller senin icin
• Ask bir kisi icin rezalet iki kisi icin saadet uc kisi icin cinayettir!!!
• Bir meyhane buldum mezarligin tam karsisinda beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karsisinda
• Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor,sensizlik olum kadar aci,varligin yasam kadar kutsal,son nefes kadar onemli canim kadar degerlisin ...
• Hayat baki olsaydi&beni unutma derdim&fakat hayat mechul&mutlu ol diyeceyim.
• Merhaba huzun adasi ben duygu gemisi gecenin isiklariyla demir attim kiyilarina yukum mutluluk hadi uyan ac gozlerini bak nediyor gemideki ses ozledim seni))
• Kar yagarken sokaklarda ben sevincliyim askin ufuklarinda yemin ettim mutluluga cunku asik oldum sana.
• Ayri ayri akvaryumlarda yasasak bile bir gun mutlaka okyanuslarda bulusacagiz birtanem........
• Ya gozlerin aklimda ya aklim adinda ya sesin kulagimda ya ben cildiriyorum ya ozlemek cok guzel ya ozlenen cok ozel
• Verilen deger feda edilebileceklerle olculuyorsa ac gozlerini etrafina bak gordugun herseyi sana feda edebilirim ,ama asla aynaya bakma....
• Sanmaki gozlerim sana baktikca bikacak,sonsuza dek ellerim ellerini tutacak,kapanirken gozlerim ebediyen hayata,son sozum bile ''senisewiyorum''olacak
• Mukemmel bir insanla tanismak istersen aynaya bak ve seni tanidiklari icin allah a sukredeninsanlari dusun cunku ben o insanlardan birisiyim
• Bir duygu var icimde ucsuz bucaksiz.bir ozlem var dalsiz budaksiz,bir sewgi var icimde kirsiz passiz bir sen var icimde atmasi imkansiz......
• Benim sevgim zamanla yada uzaklikla sinirli degildir.zamani kaldirinca ayni andayiz uzakligi kaldirinca ayni yerdeyiz her zaman ve her yerde beraberiz...
• Icimde icime sigmayan bir burukluk,bir huzun var.ya ben fazlayim bu sehirde, yada eksikbiri var.
• Sevenler unutmaz unutan sevmemistir sevipte unutmussa sevmesini bilmemistir
• Bazi guzellikler gorulurde anlatilmaz ya tipki sende gordugum guzellikler gibi
• Hic kimse yok kimsesiz herkesin var bir kimsesi bugun kimsesizim eyy kimsesizler kimsesi
• Ey gonul yine bu gece kederim geceden de yuce gel beraber susalim karayazim boyleynis
• Biz sevdigimizi cicek gibi elimizde degil kor bir kursun gibi kalbimizde saklariz
• Bu gece yalniz benim icin gokyuzune bak. Bu kadar yildizin arasinda yalniz duran ay benim. Ve ben bu yalnizliga sirf sen pencerenden bakarsin diye katlaniyorum
• Daga tasa askim diye seni yazdim ben her yere tas kalbini bile bile sana asik oldun seni cok sevdim hasyirsiz kiz
• Arzularim arzularinin arzuladigi arzulari arzulamayi arzular
• Sana nedemeliyim hayatim desem hayat kisa gunesim desem oda soluyor sana canim demeliyim cunku bu can seninle yasiyor...!!!
• Ask bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana nasipmis once sev sonra unut dediler ben ise rolumu oynayamadim seni sevidim ama unutamadim.!
• Terkedilmekten uzulme kargalar suruyle kartallar yalniz ucar
• Seni nekadar sevdigimi merak ediyorsan bir sercenin goz yasina bak sakin o goz yasini kucumseme serceler agladiklarinda olurler.
• Gururun incidiyse sozden,eylemem cehaleti dilden,nefsine gam eylersem gozden,sil beni dilinden, ruhumu seyretiyin gozlerinden ve,de pamuk ellerinden.
• Topla duslerini yanima sokul umuda yaz yureyini,birak ellerini ellerimdeterlesin senyanimda kalsevgi selinle yalniz beni sev benim seni sevdiyim gibi.
• Es deli ruzgar yarime dogru ona onu ne kadar cok sevdigimi soyle onun icin neler yapabilecegimi ama baskasi varsa ve o mutluysa sus ve sessizce geri don!
• Beyaz gullerle dolu bi odada kirmizi gulun yeri ne kadar farkliysa seninde benim hayatimdaki yerin o kadar farkli...
• Gulu sevenin yarasi cok olur ama kursunun yarasi daha buyuk,gulu sevdim kursun yarasi neyler yaninda
• Sana ne demeliyim?hayat desem hayat kisa,gunesim desem hemen batiyor,gulum desem o da soluyor,buldum sana''canim''demeliyim cunku bu can seninle yasiyor...
• Sana ne demeliyim?hayat desem hayat kisa,gunesim desem hemen batiyor,gulum desem o da soluyor,buldum sana''canim''demeliyim cunku bu can seninle yasiyor...
• Birine verilecek deger ugruna feda edeceklerinle olculurse eger gozunu ac ve etrafa bak gordugun herseyi senin icin feda ederim ama sakin aynaya bakma
• Bir damla bir cicege bir omur verirmis o cicek dosta hasretmis dostu icin can verirmis nice insanlar bu dostlugu ozlermis en guzel yanida hasretlikmis))
• Alip kirsalar kalemimi,kanimla yazarim seni sevdigimi...
• Geri cagirmaya heveslenme baslangici bakarsin yaklasiverir son ama son diye birsey yok ki salt gecisler var ordan oraya bir de sen varsin hic durmadan buyuyen.
• Bahar gulde,ask gonulde, sevgi dilde,vefaguzeldir.saygiyla sevginin mutlulukla sevincin hosgoruyle kavustugu huzurdolu nice gunlerer
• Mavilere burunup okyanus olmayi yesillere burunup doga olmayi sarilara burunup gunes olmayi hepsinin masumiyetine burunup senin olmayi isterdim
• Ben nasil derim ben benim senin oldugun her yerde ben sadece golgenim senin olmadigin alemde...
• Sen benim gunesim ol bir tanem seninle uzayda dunyaya bakalim seninle tum evreni dolasalim sen benim tek askimsin seni daima seveceyim askimsin
• Bir daha gozlerime bakma ne olursun ben ben degilim gozlerim de senin degil bosuna arama sevgilim ben yalan oldum senin icin.
• Ararsan uzaktayim...dusunursen aklindayim...hissedersen kalbindeyim...usuyorsan tenindeyim...ozluyorsan inanki hep yanindayim sevgilim....
• Seveceksen oyle birini sevki onun icin olmen gerektiginde o senin icin coktan olmus olsun
• Umudunu kaybettiginde denizdeki yakamozlari dusun o zaman her karanlikta bir guzellik oldugunu anlarsin tipki gozlerin gibi
• Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deli diye sevmedin.
• Elbet birgun ayrilacagiz seninle bu hayatin baglarini koparacagiz unutma her sevipte ayrilanlar gibi bizlerde birgun topraga karisacagiz
• Gonlum ne durmak biliyor nede pazar kalemim gonul defterine mahkumiyetet yazar,gordugum oki;dostlar bir cukur kazar,sevgim bitmedi bitmeyecek son durak mezar.
• Hani kuyruklu yildizlar vardir dunyaya 70 yilda bir gelen! Insan onu omrunde ya birkez gorur yada hic gormez seni tanimak iste bu guzelligi gormek gibi
• Dun gece seni anlattim yildizlara hepsi bir daha parladilar seni cok ozledigimi soyledim hepsi birer birer kaydilar
• Haykiriyor yuregim askini senin icin, gozlerim kan agliyor, yaniyor icin icin, soyle bana nedir sebeb-i ihanetin, vazgecmiyor su kalbim sevmekten seni nicin..
• Rotamda kar bulutlari gibi kara gozlerin hazirim firtinaya oylesine ozledim yeter ki ufkumda bir an olsun ayrilma deniz bitse bile marti olur gelirim
• Unutturmaz seni hic bir sey.unutulsam da ben!!! Bugunu yasiyorsam eger gelecek gunlerin seni getirecegine inandigim icindir...
• Yalnizlik gecelerin,umit bekleyenlerin,hayal caresizlerin,yagmur sokaklarin, tebessum dudaklarin, sen ise yalniz benimsin birtanem...
• Ne zaman sagir bir ressam kristal gulun bir zemin uzerine dustugunde cikardigi sesin resmini cizerse iste o zaman sana olan askim biter bi tanem..!
• Gul filizlendigi gunden itibaren gunese asiktir. Her ne kadar gunes her gece ayin gorkemine kapilip gulu biraksa da, gul yildizlara kanip gunesi unutmaz...
• Sana bir gul gonderiyorum kokla ama soldurma, sana bir kadeh gonderiyorum ic ama sarhos olma, sana kalbimi gonderiyorum sev ama aldatma
• Seven insan bilir ayriligi unutmus olsamda yanimda hayalin benseni gercektensevdim
• Seni goremedim diye bugun icimde bin turlu duygunun isyani var.martilarin gokyuzunu sevdigi kadar benim seni sevdigimin farkindamisin
• Bir aski paylasmak icin cok gec,bir paylasima asik olmak icinse erken. Simdi sana soyleyecek tek bir cumle;bende sana yetecek kadar ben kalmadi...
• Ask bir kum saati gibidir,kalp dolarken beyin bosalir...
• Ayrilik kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tipki ruzgarin mumu sondurup yangini guclendirdigi gibi.
• Sen catlayan dudaklarimda bir damla su, sen icimdeki yasama tutkusu, sen avuclarima dusen bir kar tanesi... Sen sevgilim, sevdigim, her seyimsin..
• Eger mezar olsaydim seni topraga degil kalbime gomerdim
• Ne adam gibi kiz bulabildik nede kizlarin istedigi gibi basit olabildik kiz dedigin istanbul gibi olmali fetigi zor fatifi tek olmali....
• Ben bir denizim sen bir kum tanesi.ben dalgalandikca seni kucaklayacagim,sen islandikca beni arzulayacaksin!
• Pesinden gidecek cesaretin varsa, butun ruyalar gercek olabilir...
• Sen yuegimin kosesinde herkezden uzak herkezden farkli olarak yasayacaksin. Sen benim en zor askim endeli sevdam yasamis oldugum en ozel kisi olarak kalacaksin
• Ayrilik hasreti hasret ise aski getirir ama senin bilmen gereken sey ayrili sevdaya dahildir
• Bir gun gunesin bile buz tuttugu yerde bir ates gorursen bilki o senin icin yana kalbimdir
• Ben seni beni sev diye sevmedim ki, sevmek nasil olur gor diye sevdim...
• Insanlar tanidim yildizlar gibiydiler hepsi parliyordu hepsi gokteydi ama ben seni gunesim sectim bir gunes icin bin yildizdan vazgectim
• Sen benim gonlumdeki prenses bitmeyecek hayalimsin sen benim biricik askim sonsuzadek sevecegim kisisin
• Kalbim seni unutacak kadar adiyse ellerim o kalbi parcalayacak kadar asildir
• Felsefe boyledir divanelerde, teselli aranir bahanelerde,bir kadeh mey icinmeyhanelerde, aglarsin dustugum halleri bilsen...
• Senin bana verecegin bir damla sevgiye karsilik bir deniz buyuklugunde ask istermisin..? Al oyleyse yuregim senin.
• Ask bir eskiyanin dunya ya itirazidir susarsa catisma,konusursa savas,yazarsa destan,severse devrim olur tutki ben bir eskiyayim...
• Bugun pek yuz vermedim gune seni anlatip hava attim ciceklere adini yazdim gogun en yuksegine birde haykirdim duydunmu seni ozledim diye...
• Gulleri kiskanma guzelim.guller seni kiskansin.sen moralini bozma sen gullerdende guzelsin
• Bir goz yasi olmak istiyorum.gozlerinde dogmak,yanaklarinda yasamak ve dudaklarinda olmek istiyorum.
• Her nefeste eyledik yuzbin gunah,bir gunaha etmedik hicbir gun ah...
• Gormedinmi gozlerimde sana kurdugum dunyayi yasamak nasip olmaz kimseye boyle bir sevdayi
• Yapraklar sararip duserken yere gozlerini cevir de bak goklere her gun istemem yilda bir kere adimi anmayi unutma yeter
• Sevmek yurumekse mayin dolu sokaklarda; yurumeyi diliyorum seninle el ele ilk mayina basincaya dek korkusuzca...
• Gokyuzundeki yildizlar kadar ozgur bakislarini sevdim ben senin kan kokan ellerinin hasretindeydim olumden ote yol gitmez derler olum gelir ben giderim
• Seni sevmek bir gunahti, ben bilerek sevdim seni. Ister cennette huri ol, istersen cehennem de yine de sevecegim seni
• En umutsuz kaldigin gecelerde umudunu sana baglayanlari dusun gamzelim
• Suyun kaynak oldugu, agac kokunun saldigi, esin dostun gittigi, yolun ayrildigi gidenin donmedigi, carenin olmadigi yerde bekliyorum seni.
• Bir goruste caldin kalbimi anlatamam sana olan bu sonsuz sevgimi verebilirmisin sensiz gecen senelerimi soyle be birtanem ask ilacim sendemi
• Sevdigim sen benim farkimi fark edemedin. Ama artik fark etsen de fark etmez. Cunku benim farkimi fark edenler senden cok farkli
• Geceleri mahzun, dokunakli, aglamakli olmusum gunesi kovalarken aya bakmisim sonra guzel sevdalim umutlarimi da senin sevmene ve gunduzun gelmesine baglamisim..
• Yarime aci keder verilmesin, yarimde gunes gibi yanmasin goz yaslarimla sondureyim, bulut gibi uzerine kapanayim kimseler sevdigimi gormesin...
• Icimde yeni acan tomurcuk gulum. Sevgi guzeldir, ama boylesi yakismaz, bana boyle aci, boyle dayanilmasi zor, boylesine yakismayacak bu guzel yuregime..
• Akacak yas kalmadi gozumde. Hasretin bir cig gibi her dakika buyuyor garip gonlumde. Artik unutacagim desem de aklim kalir o tatli hayalimdeki guzelligin..
• Sevdandan yorgun dusuyorum, senden baskasini dusunemiyorum. Yangin alaninda seni unutmak icin sigara icerek seni unutmak istiyorum. Sensiz olamiyorum..
• Ne irgatlar calistirdim gonlumun corak tarlalarinda. Ne gul bitti, ne de gulpembe, varsada yoksa o benim birtanem sevgilim..
• Sana ruya diyemem senden uyanamamki nerede olursan ol seninleyim ben.sanki bulutlu gunesimsin sevgilimsin benimsin yaz yagmurum kis gulum nesem kederimsin.
• Hayat bir kisa battaniye gibidir yukari ceksen ayaklarin isyan eder asagi itsen omuzlarin titrer neseli insanlar ayaklarini dizlerine cekerekmutlu olmayibasarir
• Aci ve huzun bir yildiz kadar uzak mutluluk goz bebegin kadar yakin olsun umutlarin gercek gerceklrin mutluluk olsun
• Diyarbakirliymis adi bahtiyar sucu saz calmakmis ogrendiyim kadar gunduz vakti gecer onumden bahtiyar yarali yureyime yerdeki sazi bakar
• Seni bulmaktan once aramak isterdim, seni sevmekten once anlamak isterdim sana bir yasam boyu degilde sana hep yeniden baslamak isterdim
• Insanlarin yuzlerinin ve gozlerinin rengi farkli olsada gozyaslarinin rengi aynidir.acilarla yogrulan su dunyada hic goz yasin olmasin.....
• Seni sevdigim icin dokuz koyden kovuldum... Onuncu koyden sana sesleniyorum. Seni seviyorum..!
• Geceye inat seninle sabahlayacagim. Gunes kiskansin seninle isinacagim. Yastiklar aglasin dizlerinde uyayacagim. Sana soz askim, seninim ve senin kalacagim.
• Issiz bir gecede simsek cakar, isiklariyla odayi aydinlatir, urpererek uyanir, ne yapacagini bilemezsinya, iste oylesine girdin dunyama...
• Ne cok sey ogretiyor bize hayat. Ne gitmeler yetiyor ayriliklara, nede kalmalar karsiliyor hasreti...
• Asi bir cocuk yuzuyum kapinda ama dunyanin en temiz gozleriyle bakiyorum sana uzattim ellerimi hadi koysana yuregini avuclarima
• Sevmek beni hayata baglayan tek umut tek duygu tek yasama hevesi; ben sevmek ve sevilmek icin yasiyor; yasamak ve yasatmak icinde seviyorum
• Isiklarin suya yansiyip yakamozlar olusturdugu bir anda hatirlanan dosta yurekten merhaba, basini kaldir ve yildizlara bak onlarin arasinda selamimi gor...
• Ask bir sevgili bulupta sevmek degil sevgilinin ugruna olmektir. Sevmedigimle cennet bahcelerinde dolasmaktansa sevdigimle zincire vurulmayi tercih ederim...
• Dostluk aglamaksa yuregindeki aciyi paylasmaksa uzuldugunde sicacik bir kucaksa ve dostun icin atese atlamaksa dunya,bu ruh olene dek dostunum dostum
• O gozlerin yesil olmasina yesil gozlerin yasla dolmasina o yaslarin benim icin akmasina inan bi tanem dunyami feda ederim...
• Gecenin bir yarisi basliyosa cigligim duyulsun diye degil duyulmadan da seslenebilyorsa bu yurek gormeden de sevmesini bilir elbet
• Gece yarisi basliyorsa cigliklarim duyulsun diye degil,cagirmalarimsa gelmen icin degil,duymadan seslenmeyi biliyorsa bu yurek gormedende sevmesini bilir elbet.
• Bugun seni goremedim diye icimde bin turlu duygunun isyani var.martilarin denizi sevdigi kadar benim seni sevdigimin farkindamisin
• Simdi icimde cogalttigim sesimle haykiriyorum.. Hickimse sevdama senin kadar yakismadi ve sevdam hic kimseyi senin kadar yasatmadi... Seni cok seviyorum.
• Ozenme sen gullere guller sana ozensin uzme sen tatli canini sen gullerden guzelsin sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin kendine iyi bak sana birsey olmasin
• Sen beni atakoyde bir kata.tarabyada bir yata birde 5 para etmez cep telefonuna sattin lan
• Ne bizi anlayabileceikbir bayan bulabildik ne bir bayanin anlayacagi gibi basit olabildik kadin dedigin istanbul gibi fethi zor...fatihi tek olmali
• Gelecek gunler guzel ise cekilen acilar kutsaldir
• Ben seni umutlarima ektim onlarla bicecegim ve ben seni yarinda sevecegim
• Elbet ruzgar ve deniz tasir emanetlerimi bekle gun gelir denizim bulacaktir seni aksamlari balkona cik kapat gozlerini ruzgarim benim yerime opecektir seni
• Seni ben degil gozlerim sevdi onlar gordu onlar begendi eger simdi ayrilacaksak, ben degil seni seven gozlerim aglasin.
• Kirmizigul seni seviyorum anlamina geliyorsa,askinla parcalanmis kalbimden akan kanla,kirmiziya boyanmis vucudum ne anlama gelir,sen dusun...
• Goz yaslarimdan biri olsaydin seni kaybetmemek icin omur boyu aglamazdim...
• Insan sevdigi icin savasmazsa sevdigini hak etmis sayilmaz
• Aglamak cocuklara affetmek allaha mahsustur. Eger ki bir yanlisini gorursem. Cocuk degilim aglamam. Allah degilim affetmem. O kadar
• Hayatin bir sevgi opucugu kadar doyumsuz,romantik bir gozyasi kadar guzel,seven kalp kadar heyecanli,askin dokusu kadar yumusak,bir gul kadar gururlu olsun.
• Korkularimda sigindigim kucagin,golgen yok yanimda.nefesin dolasmiyor saclarimda.ellerin oksamiyor yanagimi.sicacik bakislarinin ulasamadigi iklimlerde usuyorum
• Bir gun bu kosede sessiz sedasiz hickira hickira aglayacagim su lanet kaderime sitemler edip Allahima son defa yalvaracagim guzel gozlerin gelecek aklima
• Sevgiler sevgilere,dusler duslere,gozler gozlere,asklar asklara hitap eder bilirmisiniz? Benim aklimdada,duslerimdede yalnizca biri var seni seviyorum bebegim..
• Agirdir sevmelerim her yurek tasiyamaz buyuktur umutlarim her omuz kaldirimaz her sey olurda su kalbim bir tek sensiz yasayamaz.
• Bu mesaji hafizaya alirsan beni seviyorsun,silersen begeniyorsun,cevap verirsen beni istiyorsun,cevapsiz birakirsan bensiz yapamazsin!simdi ne yapacaksin...
• Toprak olmaz bende tenden baskasi, seni bunca sevmez benden baskasi, olursem sen agla arkamdan yeter, gelmesin kabrime senden baskasi
• Ne davamizi anlatacak birini bulabildik ne davamizi anlatacak kadar basit olabildik sevda dedigin istanbul gibi olmali fethi zor fatihi tek olmali
• Yavasca kalk.odanin penceresini ac ve ellerini yagan yagmura uzat.
• Hayat iki perdelik bir oyundur birinci perde sen ikinci perde olum
• Olmadin yanimda yasliyken gozlerim sormadin beni muhtacken bedenim anlamadin beni carparken yuregim yaktinda oyle gittin vefasiz sevgilim!!
• Arkadaslik aska donusebilir ama ask arkadasliga asla...
• Sen yagmursun ben kuru toprak,sen ruzgarsin ben savrulan yaprak,sen denizsin ben irmak, tek arzum sana kavusmak.
• Dunya yuvarlak derdin dedigin dogruysa neden geri donmedin
• Bu gece pencereni acik birak uzaklardan bir kus ucurdum biraz yorgun ve islak ama yinede bas ucuna mutluluk ve sevgi birakacak opuldun fistik
• Hayatta hicbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hic unutulmaz...
• Yuzunu gormedigim bir gunde sesini duyabilme umuduyla yasadigim bu hayat yuzunu goremeyecegim icin cekilmez olsada sesini duyabilecegim icin cekilmeye deger.
• Gozlerine baktigimda dunyanin gerisi yok oluyor, seninle gecirdigim zamanlar sensiz gecen zamanlari zorlastiriyor, herseyimsin...
• En guzel gece karanliginda huzun olmayandir.dilerim huzunler senden uzak mutluluklar yani basinda olsun.
• Gunesin ilk isiklari gununu aydinlattiginda ve icine dogan nedensiz sevinci biriyle paylasmak istediginde pencereni ac ben o tatli sessizlikte seninleyim
• Yaninda olup sicakligini hissetmek varken senden uzakta hasretini cekiyorum.bebegim nerdesin?
• Ucurumdan duserken tutunacak dalim olsan dusmekten degil seni kirmaktan korkarim
• Seni sevmek ecelime gelen bir kursun olsyadi o kursunu tutmazdim cunku beni sen vurdun be gulum...
• Seni cok seven kalbimi kirdin gittin. Caresiz bir sinir ugruna... Sinir ikimizide bezdirmisti anlasilan ve galip geldi.
• Beni olduren bir sey var o da sana yakin olup dokunamamak...
• Dun gece bir melek gonderdim sen uyurken umdugumdan cabuk geldi sordum;neden hemen dondu dediki;bir melek baska bir melegi izleyemezki.
• Bizim oralarda kaderimiz dogustan yazilir. Sozler hayatimizi anlatir,sevgimiz gibi mert olur seni unuttum kelimesi ancak mezar tasimiza yazilir.
• Biz sevgimizi cicek gibi elimizde, sakiz gibi dilimizde degil, patlamamis kursun gibi yuregimizde tasiriz.
ÇisiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla