Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.07.08, 12:34   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Berfin
Moderator

Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 2290
Puan Grafiği
Rep Puanı:2710
Rep Gücü:46
RD:Berfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond reputeBerfin has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 19
114 Mesajına 162 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Tek Türkiye Dizisi 28.Bölüm Özeti

Tarık ve Keje, Bedriye’yi kaçırmayı başarmıştır. Tarık, şehirdeki arkadaşını arayarak onlara sahip çıkması için yardım ister.

İki genç Zelal’in evinde saklanırken Berfin, örgüte geri dönecektir. Zelal, Hatice’yi kurtarmanın sevincini yaşarken kızının Ferhat’la kaçtığını duyan Musa, kızına karşılık Hatice’yi alır.

Muhtardan ve Hamit’ten yardım istemesine rağmen elleri boş dönen Zelal, Tarık’la birlikte yine Hatice’yi kaçırmanın peşine düşerler.

Bu arada torunu rahatsızlanan Zeynel Ağa, Tarık’ı çağırır. Örgüte karşı olmasıyla bilinen Zeynel’in torunu Tarık ve Dila’nın gözleri önünde Şivan tarafından kaçırılır. Keje’den yardım isteyen Tarık, bebeğin hasta olduğunu söylemiştir.

Şehre kaçmak için yola çıkan Ferhat ve Bedriye’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.
--------------Tualimforum İmzam--------------

Açıklamasını istediğiniz modeller altına yazarsanız bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım.

Arada verilmiş örnekler olabilir AFFOLA

Berfin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla