Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.08.08, 13:38   #15 (permalink)
Kullanıcı Profili
Si Su
Epsilon Üye

Si Su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 15
Puan Grafiği
Rep Puanı:1020
Rep Gücü:0
RD:Si Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Bir Kulaç Daha Atsam Karadayim

Bir Kulaç Daha Atsam Karadayim

Kalk ve beni dinle , sana güç veririm , kafanla dalastiginda sana yardim edebilirim , beni bilirsin tam 30luk 3 tanimli pis sakalli ,donuk bakisli Iklimi az iliman çogu yagisli,yasar fâni yazli-kisli.Onlarin sahidi görür gözlü benimkisi âmâydi , unutmadiklarimin hepsi güzel birer simâydi.Sen kendinle çatismadayken , savas verirken oradaydi.Tasla kafan çarpistiginda ya da kafan tasa yaslandiginda anlarsin ki ; kötü gider , iyi gelir.Zaman sofrandaki en lezzetli mühim yemek .Azaldikça aç kalmanin korkusuyla kuryacaksin ,bu sebeble yaslanacaksin , çünkü sen de bastan olmak üzere sonlanancaksin , trilyon da olsan harcanacaksin, savasi kes barisacaksin! kendinle aynalarinda birebir anlasacaksin.

Bir kulaç daha atsam karadayim , beni hiç böyle bir denize dalmadim üzerimde pantalonum arti ayakkabilarim, ha gayret!...
Bir sene firtina , üzerimde dolunay , gün yüzü asmis , dalgalar boyum asmis , nefesime gücü bahset mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Benim bahsettigim o derinlik hiç bir denizde yok , benim yumruklarimin içi bos , korkma yakmaz canini.
Allah seni ensen gibi dümdüz etmeden geri dön hemen , dünya kizina asik olmak seni delirtir , bu kiz izdivaç için ne kötü bir cariyedir, ecel aramaz Enseler , yerine gelmez sarsilan güvenler , içine düstügüm masalsi serüvenlerdir gamzelerme âb-i hayattan can verenler.
Yüzmekten yoruldugum bu en derin denizdir boguldugum, 4lük lerim kulaci atar , benim benim !...
Dipte vurgunum , moralsizim solgunum, yine de kendime teskin edebilecek bir seviye olgunum , pismanlik asla kaçamayacagim bir canavar .Elleri Bazen öldürür, bazen sertçe yakalar bil ki ;
Sagopa cesaretinin bir kismini zulada saklar ,yanan isiklarimi kaplayacak kadar karanligim var.

Sagopa Kajmer
Si Su isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla