Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.01.08, 15:34   #6 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Saygı değer kardeşim smtyksl aslında çok haklısın ben gecenin bir yarısı oturup insanlarla paylaşım yapayım.duvar yazılar konu başlığı altında paylaşımım gerçekten farklı bir şey olsun girip okuyan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz gerçekten gülsün diye duvar yazılarının en matraklarını eklemiştim hatta ben okuduğumda inan gecenin bir yarısı gülmekten yanaklarıma kramp girmişti ve okuyan da gerçekten gülmekten dumura uğrayacak diye düşünmüştüm ama Aykut kullanıcısı sanırım farklı yorumladı okuduklarını ama ben onunda gülmekten çatladığını düşünüyorum.Argo kelimeyle alakası bile yok ve gayet güzel hiç duyulmamış sıradışı duvaryazılarıydı.Dediğin gibi onları birdaha burada göremiyeceğiz.Çünkü kilitledim.Belki yanlış yaptım ama ilk günlerde üyelerimizin rahatsız olması beni üzdü ki hiç bir küfür yada argo kelime olmdığı halde.Hatta sanıyorum ki forumun kötü kelime süzgeci var ve kötü kelime olsaydı zaten sanırım forum izin vermezdi ve kaldı ki böyle bişey gerçekten bizlere yakışmazdı.Ben defalarca okudum ve her okumada sadece güldüm ve forumda paylaşmaya uygun gördüm hepsi buydu.Neyse sağlık olsun.Ama bundan böyle karar aldım hiç bir üyeyi dinlemeyeceğim.Be burada ziyaretci ve üyelerle paylaşacaüım şeyleri bir başka üye yada ziyaretcilerden izin alarak değil ancak forum yöneticisinin uygun bulmadığı şeyler olabilir onuda yöneticiler zaten anında kilitler.Bunun dışında tüm paylaşımlarım artık sizindir ve asla biri rahatsız oldu diye kilitlemeyi düşünmüyorum.Burası paylaşım platformu elbette paylaşılması gerekenler vardır paylaşılmaması gerekenler vardır bizde çocuk değiliz neyin ne olduğunu az buçuk çıkartabiliriz.PAYLAŞMAK GÜZELDİR.öYLEYSE PAYLAŞALIM GÜZEL OLAN HER ŞEYİ.
Sağlıcakla kalın.Paylaşımlarıma tüm hızımla devam edeceğim.TEŞEKKÜRLER....
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla