Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.08.08, 01:22   #5 (permalink)
Kullanıcı Profili
handsome3
Epsilon Üye

handsome3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 150
Puan Grafiği
Rep Puanı:1280
Rep Gücü:0
RD:handsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud ofhandsome3 has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
15 Mesajına 15 Kere Teşekkür Edlidi
:

Evet Tualim çok haklısın malesef.Malesef diyorum aslında olmaması gereken bir durum ama milletçe nerede bir eleştirilecek şey olsa mutlaka bir kaç söz söylemeden edemezler. Ama olumlu, güzel şeyler için ise hep alırız kullanırız yada yararlanırız iyi olanı ama bir teşekkür etmek zor gelir yada üşeniriz. Forum üyelerimiz alınmasın ama Tualimin dediği gibi milletçe böyleyiz sanırım.

Şu an itibariyle konuya tam 390 kişi bakmış ve 3 kişi yorum yazmış. Yazık...Çok yazık....Ya 390 kişinin işine yaramamış paylaşım, yada beleşçiliğin ve üşengeçliğin ifadesi...

Ben yinede bu 390 kişiye TEŞEKKÜR ediyorum. Zahmet edip en azından mesaja bakmışlar...

Bu arada benim Teşekkür grafiğim sistem yeniden güncellendiği için 0 gözüküyor. 580 tane mesajımda bir çok teşekkür mesajı vardır.

Hani kullanıcılarımız kendisi hiç teşekkür etmemiş buraya ne yazmış diye düşünmesin lütfen...

hepinize kolay gelsin iyi eğlenceler...İyi paylaşımlar...

Konu handsome3 tarafından (30.08.08 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir..
handsome3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla