Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31.08.08, 07:45   #5 (permalink)
Kullanıcı Profili
Mavi Lord
Gamma Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 856
Puan Grafiği
Rep Puanı:2266
Rep Gücü:0
RD:Mavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 39
51 Mesajına 124 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Resimli İtem Rehberi! Kim Ne Takmalı

Yüzük olarak bi rogue'nin olmazsa olmazı sayılan ring of life başı çekmektedir.Verdiği bütün özellikler sayesinde gerçekten önemli bi itemdır.Bunun alternatifi ise en fazla dex veren elf ringtir.Bana kalırsa elf ring için bi sürü para harcıyacağıma gider +1 kekuri ring yaparım daha iyi olur.Çünkü elf ring'in sağladığı resistanslar pek te aman aman değil aksine kekuri ringten gelenler daha iyidir (dual olsa nerden baksanız 30 LR yapar.En azından kolay kolay stun yemezsiniz).

----------------------------
Belt olarak pek fazla alternatifiniz yoktur.Ama kullanılması gereken elf belttir.tir.Defens ve dodging rate/atack power arttırdığı için 1. tercih olmalıdır.Bunun alternatifi ise belt of dex.tir.Dex 8 ve hp 50 verir.

--------------------------------------------------

Sıra warriora geldi.Warrior için yazacağım bütün itemlar aynı zamanda Battle Priestler (str) içinde geçerlidir.Warriorlar küpe olarak en çok warrior earringi tercih etmişerdir.Hiç warrior oynamadım o yüzden pek detaylı bilgi veremem.Bunun yanı sıra opal earring te kullanılır.Son olarak planitum earring ( 5 str / stat hp 5) vermektedir.
Mavi Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla