Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31.08.08, 07:47   #7 (permalink)
Kullanıcı Profili
Mavi Lord
Gamma Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 856
Puan Grafiği
Rep Puanı:2266
Rep Gücü:0
RD:Mavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 39
51 Mesajına 124 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Resimli İtem Rehberi! Kim Ne Takmalı

Son olarak sıra prieste (INT) geldi diycem (demiycem aslında) ama priestler hakkında pek bilgim olmadığı için pek fazla açıklama yapamıycağım.Elimden geldiğince...

Bi kere int priestler str veya int bonustan ziyade hpye önem vermelidir.hp bonus/resistans/defenstan yola çıkarak earring için de en uygun olanı cleric veya warrior earringtir.Bunlara ek olarak secret-silver earring (hp stat 10 / 20 def.) ve bronze earring (hp stat 8 / def.10 ) tercih edilebilir.Ayrıca int bonus olarak golden earring (int 8 /defn. 10) ve white-silver earring kullanılabilir.

-------------------

Gelelim ikinci olarak necklace/amulet/pendant seçimine...Mageler hakkında yazdıklarımla hemen hemen aynı olarak 1. tercih sırası iron necklacedır.Bundan sonra yapılabilecek en uygun tercih elemental pendant (necklece değil)tır.Bununu bir diğer alternatifi ise warrior pendanttır.

Bütün bunlardan sonra ise +defens vermeyen ancak hp veren diğer itemlar da vardır.Bunların başında en çok HP veren amulet of godesstır.Bunun 2.ci alternatifi de amulet of healthdır.Ayrıca green dragon neck. te kullanılabilir.

Ya baydı artık...Kalanı mage ile aynı işte

NOT: Amlet of curse hakkında yukarda hiçbişey belirtmedim.En son yazarım dedim.O itemi koydum tmm -/+ bonusları var ama 61 lvlde flan dengeleniyor.En azından str 9 veya dex 9 takmaktan iyidir...

Bütün bunlar benim tarafımdan hazırlanmıştır.Başka bi forumdan alıntı vs... değildir.

Lakin yine ben bu konuyu başka bir foruma da gönderdim. ( BlackeN )

Konu hakkında sizinde düşüncleriniz olabilir.Tabiyki ben illa bu itemlar kullanılmalı demiyorum.Sadece genelde bunlar kullanıldığı için böyle bir yazı yazdım.

Herkse iyi günler ve iyi oyunlar...
Mavi Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla