Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.09.08, 20:15   #4 (permalink)
Kullanıcı Profili
Si Su
Epsilon Üye

Si Su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 15
Puan Grafiği
Rep Puanı:1020
Rep Gücü:0
RD:Si Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud ofSi Su has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Gel Sen Birde Bana Sor

Gel Sen Birde Bana Sor

Günleri sor günleri sor sensiz geçen günleri özlemi sor özlemi sor sensiz geçen günlerin özlemini.
Şerbeti sor şerbeti sor özleminin bana verdiği şerbeti
Gel beni sor gel beni sor günlerin verdiği bitkinliği
Çok bitkinim sensiz bir hiçim bunu sölemek benim için zor sana olan tutkumu bu aralar durgun çünki yoksun tüm bunların sonucunu gel bana sor
Ele güne karşı yolları aştım kendimi aştım sana kaldım. Millet şaşkın sonucumu aştım aştım gururu yaktım gururu sana geldim gel sen birde bana sor gel sen bir de bana sor gelsen bir de bana sor
Çok bitkinim sensiz bir hiçim bunu sölemek benim için zor sana olan tutkumu bu aralar durgun çünki yoksun tüm bunların sonucunu gel bana sor
Ele güne karşı yolları aştım kendimi aştım sana kaldım. Millet şaşkın sonucumu aştım aştım gururu yaktım gururu sana geldim gel sen birde bana sor gel sen bir de bana sor gelsen bir de bana sor
Sene 2002 10 haziran çarşamba alalım en baştan bir kız yürüyor yolun başından gönlünü kaptırır esas oğlan günleri gün ayları ay yıllları yıl yaptık özledik attık işi gücü attık başımızdan sardık tüm zamanı paylaştık biz çok kaptırdık pembe masallara komik olduk bile düştük bir kavgada olay olduk
ayrı düştük traji komik kabul et gülüştük.
gel delikanlıların bi koptuk işte o zaman koptuk son dileğim geri almak ise şimdi tek hissettiğim burukluk.Gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor.

Ege Çubukçu
Si Su isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla