Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.10.08, 22:03   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Kardelen
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 41
Puan Grafiği
Rep Puanı:1233
Rep Gücü:0
RD:Kardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond reputeKardelen has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
4 Mesajına 5 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Benden seni anlatmamı isteselerdi...

Benden seni anlatmamı isteselerdi;

bir yürek anlatırdım içinde koskocaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolunu aydınlatan.

Deselerdi : " Yaz Onu " ,

Yazardım. En güzel siirleri, dilsiz istekleri, dipsiz kuyu sarnıçlarında yuvarlanan aSkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar, yazardım yüregim yorulup duruluncaya kadar. Senin masum yüzünü gözlerinin gülüşünü, hayranı olduğum kahkaha'nı ve bir anda nasıl olurda benim bitanem olduğun yazardım

Deselerdi: " Çiz Onu ",

Çizerdim dünyayı. Dünya, her tarafı yedi veren gülleri, yedi renk açan en mevsimsiz çiçeklerin açtıgı nakıslı, oyalı, özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdigim dünyaya dokunmaya, korkardım çiçeklerin, yaprakların solmasından.

Deselerdi: " kim O ???? ",

" O " derdim. O iste. Yüreginde deryaları tasıyıp da tek bir dünyalıya konusamayan, o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini kisiligine gömen biri idi.

Ve " O " derdim ,

Beni sabahlara kadar kendisini düsünmek zorunda bırakan insafsız biri. O konussa, yüregindeki allı tebessümlerde kaybolurdum. Konussa, yanmadan, yıkılmadan söndürürdü beni derdim. Sigaram kadar tiryakisi oldugum içkim kadar basımı döndüren, görmedigim kadar özledigim, özledigim kadar dokunamadıgım, dokunamadıgım kadar ürkek...

Ve " O " derdim,

Yasayıp da yitirdigim degil, yasamayıp da bilmek istedigim, konusmasını bekledigim dudaklarına hasretlendigim, hasreti ile eridigim, yanımda iken bile özledigim, gittigi yolu kıskandıgım, aydınlık günlerimi aradıgım " O " derdim....

Senden ne zaman vazgeçerim biliyormusun ......

sağır bir ressam, toprağa düşen gülün sesini çizsin bir kağıda o zaman vazgeçerim senden
Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla