Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.12.08, 20:19   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Metrix
Gamma Üye

Metrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 3144
Puan Grafiği
Rep Puanı:6312
Rep Gücü:0
RD:Metrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond reputeMetrix has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 74
366 Mesajına 520 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Muhammed Demirci Hayatı ( Biyografisi )

Muhammed Demirci Hayatı ( Biyografisi )

Muhammed Demirci, (Mami) (d. 1995 İstanbul), orta saha (Oyun Kurucu) mevkiinde forma giyen "Türk Maradona" lakaplı Türk genç futbolcu.

Kariyeri :

Futbol Kariyeri :
2005 yılında (11 Yaşında) Beşiktaş'ın minik takımında forma giyemeye başlayan genç yıldız adayı. Muhammed Demirci yaptığı akıl dışı hareketlerle gündeme oturdu. Maradona lakaplı Muhammed, 2005 yılında İstanbul amatör küme takımlarından Gençlerbirliği'nin başkanı Seyit Ateş tarafından Beşiktaş'a bedelsiz olarak getirdi.

Muhammed Demirci,'ye şimdiden PSV, Barcelona, Chelsea, Juventus gibi ünlü avrupa takımları peşine düştü. Beşiktaş minik takımında harikalar yaratan Muhammed için Federasyon'dan özel bir izin alan kulüp 10 yıllık sözleşme yaparak 'minik Maradona 'yı renklerine bağladı.

Beşiktaş Kulübü Altyapı Komitesi Başkanı Sinan Vardar tarafından 11 yaşında futbolcunun velayetini elinde bulunduran Seyit Ateş ile Muhammed, Fulya Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Muhammed, kendisine kimi örnek aldığı sorusuna,

"Dünyada Ronaldinho, Türkiye'de ise Sergen'i"
yanıtını vermekte

Beşiktaş'ın 2006 yılında parlayan ve Geleceğin yıldız adayı olarak gösterilen genç yeteneği Muhammed Demirci, ilk hedefinin milli takımda oynamak olduğunu belirterek,

"2010'da Güney Afrika'da yapılacak Dünya Kupası'nda (A) Milli Takım'da yer almayı hedefliyorum."
dedi.

Beşiktaş yıldız takımda kendisinden 2 yaş büyük arkadaşlarıyla futbol oynayan Muhammed, 2007 yılında AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendi gelişimini iyi gördüğünü belirterek,

"Şu an yıldız takımda oynuyorum. Gelişimimi tamamlamak için çok çalışıyorum. Takımımda durumum ve arkadaşlarımla aram çok iyi. Hedefim öncelikle milli takımda forma giymek. Futbolda 16 yaşında üst düzey oynayan oyuncular var. Ben de 2010 yılında, (A) Milli Takım'ın katılması halinde Güney Afrika'daki Dünya Kupası'nda olmak istiyorum"
diye konuştu.

Kişisel Bilgiler
Tam Adı: Muhammed Demirci
Doğum Tarihi: 03 Ocak 1995 (1995-01-03) (13 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.50 m
Kilosu: 45 kg
Mevkii: Orta saha (Oyun Kurucu)
Kulüp Bilgileri
Bulunduğu Kulüp: Beşiktaş J.K.
Numarası: 10
Altyapı Kariyeri
2005- ....... Beşiktaş J.K.
Metrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla