Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.12.08, 16:26   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
mecnun_bey
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 45
Puan Grafiği
Rep Puanı:1990
Rep Gücü:0
RD:mecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant futuremecnun_bey has a brilliant future
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
25 Mesajına 56 Kere Teşekkür Edlidi
:
Thumbs up vBulletin Admin Şifresini Unutanlar veya Bir Başkasına Kaptıranlar CvbıNız Burada

Eğer Yönetici iSeNiz we $ifreNizi HatrLaMıy0rSaNız veya Yönetici yetkiLeriniz başkası tarafından çalındıysa ve bir şekiLde yöneTiM yetkisene Erişemiy0rsanız a$ağıdaki yönTemi uyguLayıN

ÖnceLikLe Foruma yEni bir Nick iLe üYe oLuN

config.php d0syaSıNa üye oLduĞumuz kuLLanıcıNın userid NumArasını aŞağıdaKi DeğişkenLere EkLeyin

Kod:
$config['SpecialUsers']['canviewadminlog'] = '1';$config['SpecialUsers']['canpruneadminlog'] = '1';$config['SpecialUsers']['canrunqueries'] = '1';$config['SpecialUsers']['undeletableusers'] = '1';$config['SpecialUsers']['superadministrators'] = '1';
AşağıDaKi s0rGuyu çaLışTıRaRak keNdiZi Tam yeTkiLi yöNeTiCi yApıN

Kod:
UPDATE `user` SET `usergroupid` = '6' WHERE `username` ='sLayEr' LIMIT 1 ;
[sLayEr yazan yere yetkiLendirmek isTediğiniz kuLlanıcıyı YazıN)

Hepsi bu kadar.. Böle 1 sey Basıma geLdi yani 2 Ay önCe aLMısh oLdugum yEdeGimi dun Gece Yeni Kurdugum ForuMa Dump Ettim.. ve o Kadar chOq Sifrem waRki Bu yüzden Admin Pass'ını HatırLamıy0rdum iLk oLarak Adminin MD5'ini dEişTim ama yEmedi..:S Biraz Araştırdım SQL Sorgusu Calıstırarak Tam YetkiLendirmeyi buLdum Belki Böle 1 sıKıntısı oLan yada iLeride böLe 1 sıKıntıya Maruz kaLan ArkLarın İŞhine Yarar Diye Düşündüm ve Paylasayım dedim..
mecnun_bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla