Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.01.09, 02:00   #4 (permalink)
Kullanıcı Profili
bad_boy
Epsilon Üye

bad_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 145
Puan Grafiği
Rep Puanı:1332
Rep Gücü:0
RD:bad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
4 Mesajına 9 Kere Teşekkür Edlidi
:

Öncelikle çok güzel bi konuya değinmişsiniz.İlginizi tebrik ediyorum.Öncelikle bu insanlıkdışı saldırıyı kınayarak sözüme başlamak istiyorum.Televizyonda izlediğim haberlerden duyduklarım vede gördüklerim karşısında adeta dondum kaldım.israil 6 aylık ateşkes i göz boyama olarak yapmış bu sürede istihbarat toplayıp hazırlık yapmış.Bu süre sonunda hemen operasyon adı altında katliama başladı.Bir insan savunmasız sivil halkı,ibadetini yapan insanı,görevini yapan sağlık ve yardım ekibini hedef alacak kadar aciz olur mu.israil kara askerleri gazze nin kenarında bi tepeye çıkmış atılan füzeleri çekirdek çıtlatarak izliyolar bir yandan da isabet eden füzeleri alkışlayarak seviniyolar bunlar bırakın deliknlılığı akşam evine gidip aynaya baktıklarında kendilerine insan kelimesini nasıl yakıştırıyolar anlamıyorum.kendi atalarını çabuk unuttular avrupadan kovulup BAYEZİD zamanında OSMANLI ya sığıdıkları ve TÜRK ler sayesinde bugünlere geldiklerini ne çabuk unuttular. 2. mesele de bu ermenilerden özür dileyen aydın lakaplı utanç kaynakları bu insanlara acıyorum hemde tüm samimiyetimle acıyorum çünkü olmayan bir şey için özür diliyolar hemde böle bişeyi bu toprakları can vererek kan dökerek koruyan anlı şanlı ATALARIMIZ dan umarak özür dileyen aciz zihniyete acınır bunların ruh sağlığı tehlikededir söyleyim.Asıl Avrupa devletlerinin gelip “her fırsatta arkanızdan vurduk ,çok haksızlık yaptık size “ diyerek bizden özür dilemesi gerekir Şuan Avrupa birliğinin kurucu ülkelerinden fransa hiç tarihini okumuyo galiba FATİH SULTAN MEHMET HAN 1. fransuva ya yardım edip fransa imtiyaz vermeseydi şuan acaba fransa nın hali ne olurdu.

Işık kaynağımız ATATÜRK ün dediği gibi “geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez”.Biz geçmişimize sahip çıkmazsak böyle ne olduğu belirsiz elinoğlu gelir ATALARIMIZ ın kan akıtarak kurtardığı topraklara üzerinde hak iddia ederek el uzatma cüretini gösterir.

Sözümü güzel ATALARIMIZ ın bi sözüyle bitimek istiyorum .

Besle kargayı oysun gözün….

Saygılarımla....

Konu bad_boy tarafından (10.01.09 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir..
bad_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla